Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No to gut. Zakładając, że wezmą się do montowania sprzętu u nich rano, to po uwzględnieniu różnicy czasu serwer powinien stać w "nasz" poniedziałek :wink: bez większych oporów. Tylko pewnie do wtorku i tak będą problemy ze względu na ilość requestów, które teraz lecą i lecieć będą, zanim się wszystkim cache jednostek napełni... No ale dobrze, wiadomo coś konkretnego wreszcie.

 

 

====================================

Edit

 

Nowy serwer od kilku godzin działa, próbki do liczenia są tworzone i rozsyłane, koniec kryzysu :wink:

Podgląd statusu serwerów: http://setiathome.berkeley.edu/sah_status.html

 

Na razie mogą być oczywiście ciągle problemy z dostaniem czegokolwiek.

Przy obecnym tempie tworzenia nowych próbek (ok. 10,5/s) uzupełnienie zaległości potrwa ok. 1,5-2 doby.

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze wszystko chodzi juz OK nie trzeba zakladac konta od nowa?? bo czytaalem gdzies ze podobno trzeba zakladac nowe konto na seti?!

Nie, no gdzie... Jak widać tutaj, niektórzy szczęściarze dostali już dziś pierwsze próbki - na swoje stare konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "zaklepane" kilka probek, ale cos mi nie chcialo na lapku ich pobrac, widac sa jeszcze przeciazeni. Jak sie ustabilizuje to pomysle nad zmiana WCG na SETI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie podobnie - w nocy zaczęło zrzucać i mam w pobieraniu ok. 25 sztuk, ale wszystkie zatrzymały się na 0,31% i coś nie może ich ściągnąć. Serwer up/down nie wyrabia najwyraźniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, są postępy, większość próbek się ściągnęła, 21 sztuk z seti gotowych do przemielenia. Widać serwery powoli bo powoli, ale zaczynają dochodzić do siebie... Tylko najpierw z tymi dwiema kobyłami z einsteina trzeba się uporać jeszcze i WCG też wcześniejsze deadline'y mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odetkało się na dobre. Miałem komplet przeliczonych próbek po wstrzymanej aktywności sieciowej przez jakiś czas - dziś rano dałem mu się połączyć i odesłał wszystko bez zająknięcia. No to do roboty, Panowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się niestety nie odetkało ;/

Kończą mi się próbki, nie odsyła przeliczonych ani nie pobiera nowych. Żeby było jeszcze ciekawiej liczy tylko na jednym rdzeniu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety nie chodzi zupelnie. Raz w nocy udalo mu sie pobrac kilka probek, ktore nastepnie liczyl dwa dni. Pozniej nowych juz pobrac nie mogl, a starych odeslac tez nie. Dopiero nad ranem udalo mu sie je odeslac (BOINCowi). Teraz co jakis czas wlacze zostawie na godzine dwie i ciagle jest (no work from project). No coz, pozostaje na razie WCG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie znow komus nudzilo....

 

Team member @riel has asked you to transfer team founder's position to him/her. This can be because you left the team or haven't had contact with anyone inside the team for a long time and people are worried they are without a founder.

 

ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie znow komus nudzilo....

 

Team member @riel has asked you to transfer team founder's position to him/her. This can be because you left the team or haven't had contact with anyone inside the team for a long time and people are worried they are without a founder.

 

ehhh

kurczak, ktoś mnie wyprzedził ;)

 

ciesz się, że team czuwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPUID: Intel Xeon 51xx 'Woodcrest' CPUs: 1, cores: 4, threads: 1 cache: L1=32K, L2=4096K, L3=0K Features: MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3 speed: 3309 MHz -- read MB/s: L1=12349, L2=10685, RAM=4278Work Unit InfoTrue angle range: 0.909078No heartbeat from core client for 31 sec - exitingRestarted at 19.94 percent.Restarted at 28.25 percent.Restarted at 61.51 percent.Spikes Pulses Triplets Gaussians Flops 28 0 0 0 7538861818747</stderr_txt>]]>

 

 

patrzcie jak kentsfielda boinc wykrywa ;).

Edytowane przez sobih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza i spokój w temacie ;) Ja sobie liczę po cichu że wskoczę na 3 miejsce, ale co z tego ja kkonkurencja słabnie cały czas. Tylko 10 osób ma rac powyzej 1000. Kurcze a sam chciałem odchodzić o seti ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...