Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No to bierzmy sie do roboty!!

Ja wlasnie po urlopie wracam i zamierzam podgonic RAC do 3.5-4k w ciagu 2 tygodni (zobaczymy).

A potem wchodze w inna bajke pod nazwa Q6600 i mozna liczyc :D

 

Panowie i Panie ,zakasac rekawy w kompach i do roboty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu liczyłem trochę dla quake.net.pl, później dla Polish Linux Team, ale tamte teamy są już inactive raczej. Przeniosłem się do Was, wkrótce zacznę liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie ,witamy !!

Tak swoja droga ,to ostatnio znacznie zwiekszylem moce przerobowe i poluje na 5k RAC.

Ale pending mi sie tak zapchal ,ze nie moge zejsc ponizej 7k- czyzby serwery nie wyrabialy :wink:

 

Edit:

 

To moj pending z dzisiaj -troche za szybko rosnie :unsure:

post-148556-1188973594_thumb.jpg

Mam nadzieje,ze zacznie sie wreszcie zmniejszac ,bo co dzien dochodzi jakies 200-500punktow oczekujacych :sad:

Edytowane przez Sebapl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szybko liczysz na tych 4 jajkach po prostu :wink:. Bez obaw, nigdzie te punkty nie uciekną, musi się pewnie znowu zestaw przeliczonych próbek o różnych deadlinach w pendingu rozłożyć i zrobi się bardziej regularnie. Może akurat trafiłeś na świeżo wyprodukowane jednostki, które mają jeszcze daleko do deadlinów i nikt inny jeszcze ich nie liczy...

 

A za dwa tygodnie zielona część mojej sygnatury powinna być na miejscu, potem jeszcze z tydzień testów i będę mógł zacząć Cię z tym RACiem gonić B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :)

Bedzie wieksza konkurencja!

Ale moj pending jest naprawde przerazajacy ,bo juz przekroczyl 11k przed chwila :(

A jeszcze przed wakacjami spokojnie trzymal sie w granicach 500-1100 ,a tu nagle...

Wiem ,ze nie zgina ,ale tylko troche mnie to irytuje :damage_wall:

Edytowane przez Sebapl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, właśnie dołączyłem do teamu SETI :)

Mam sprawę strasznie irytującą sprawę, mam same próbki 2h, za diabła nie chce ściągać większych próbek.

Witamy!

 

Co do małych próbek - ustaw sobie większy zapas, powinno pomóc. Jesli masz ustawiony domyslny, minimalny (na 0,1 dnia bodajże), to ściąga Ci własnie tylko takie małe, resztkowe, z najkrótszym deadlinem. Jesli ustawisz na kilka dni, to powinno też pobrać nieco normalnych, na dłuższe liczenie.

(logujesz sie na swoim koncie seti i w ustawieniach zmieniach "Connect every ... days", wpisz tam 5 i powinno być ok)

 

 

A u mnie wczoraj wieczorem ruszył quad w końcu :-P. Nie mam czasu na testowanie, więc chodzi sobie na razie "rekreacyjnie" - 3GHz@def. Może w weekend będzie chwila, żeby nieco wyżej go podciągnąć... No ale liczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestaw sobie napiecie na 1.35V i fsb na 378MHz i masz 3.4GHz. Moj na takich ustawieniach jeszcze sie nigdy nie zawiesil.

A RACiu ladnie leci :)

Muszę najpierw jakąś wentylatornię do płyty przykleić, bo chyba za ciepło jej - na szybko próbowałem puścić go wyżej, ale... nie idzie, bez względu na napięcie :huh:, zawsze jakieś jajo pod 4xprime95 się wywala. Podejrzewam, że mosfety na płycie się z lekka moga przegrzewać albo blok na NB źle siedzi. Tak czy inaczej, najwczesniej będę miał czas pobawić się chwilę w weekend. Bo liczyłem, że na tych 3,4-3,6GHz będę mógł go trzymać - zobaczymy. Na razie przynajmniej temperatury ok, pod boinciem 4x55*C (core temp 0.95).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 3.4GHz temperatury nie przekraczaja 56-57*C od czterech dni bez przerwy pod Boincem (musialem reset zrobic po aktualizacji jakiegos programu).Ale jak ustawilem na 3.55GHz ,to juz temperatury podskoczyly do 68-69*C po podniesieniu napiecia na 1.45V , tu juz potrzebna woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wykruszyła się spora grupka poważniej liczących - tak w ogóle, nie tylko z SETI.

 

Aczkolwiek ja musze się pochwalić, że kilka dni temu przekroczyłem jakże radosną granicę 1.000.000 punktów :banana: :twisted2:. Niestety liczy obecnie już tylko jeden lekko kręcony quad, ale jakoś tam sobie radzi :wink: (statsy)

 

Natomiast - trochę awansem - można już chyba pogratulować całemu teamowi dobicia do granicy 30.000.000 punktów, powinna zostac przekroczona w ciągu 2 dni - klik. Może nie tak szybko, jak kiedyś, ale ciągle idziemy do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa...wyprzedziles mnie minimalnie w RAC, ale sie nie dam ;) Jeszcze 35k i bedzie 1.000.000 :D

Ostatnio wróciłem w pełni do SETI i punkty zaczęły znacznie szybciej lecieć (WCG jednak punktuje żałośnie, no ale założone kiedyś 100.000 się nazbierało :wink:). Powinno jeszcze ciutek przyspieszyć, bo wreszcie była okazja chwilę pogrzebać w sprzęcie i quad chodzi teraz na 3,35-3,4GHz. Ale coś czuję, że na 3,6-3,7GHz 24/7 też da się go ustabilizować, tylko wolny dzień muszę najpierw znaleźć, żeby porządek w WC zrobić.

 

BTW. Czemu ten Twój E6600 z sygnatury nie liczy? Bo nie widać go na liście (klik). Po dołączeniu tego bez problemu byś mnie niedługo wyprzedził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Czemu ten Twój E6600 z sygnatury nie liczy? Bo nie widać go na liście (klik). Po dołączeniu tego bez problemu byś mnie niedługo wyprzedził...

Nie mam w domu neta (dalej nie mam) ;) Cos niestety po[gluteus maximus]dla nasza druzyna, ale kilka osob jeszcze cos tam aktywnie liczy :) Musze po zmianach w firmie znowu podlaczyc kilka komputerow i RAC powinien podskoczyc :)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dawno tu nie zagladalem...

Widze, ze kilka osob przeszlo do innych druzyn, a wiekszosc przestala liczyc, szkoda.

 

Ja na poczatku miesiaca wrocilem do liczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dawno tu nie zagladalem...

Widze, ze kilka osob przeszlo do innych druzyn, a wiekszosc przestala liczyc, szkoda.

 

Ja na poczatku miesiaca wrocilem do liczenia :)

Na forum nikt się nie udzielał to i motywacja siadała. Sam już zacząłem szukać innej drużyny myśląc, że tu już liczą tylko zabłąkane(zapomniane) komputery. Pamiętam jeszcze czasy jak rac drużyny dochodził do 150k.

Do czego to doszło, żebym był drugi/trzeci w RAC. Za czasów świetności drużyny ciężko mi było się utrzymać w pierwszej 20-tce tylu było dobrych liczydłowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe u mnie same zapomniane kompy liczą - zmieniłem pracę i nie mam nad nimi żadnej kontroli :). No ale jeżeli się systemy nie wysypia to będą liczyły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznajmiam, że wracam do projektu i znowu zaczynam liczyć z nową śmocą Phenoma :D

Licz, licz i niech RAC bedzie z Toba :)

 

Czekam na kogos do walki o miejsce w druzynie wzgledem RAC - no, kto mnie przebije? B-)

(moze to zacheci niektorych do liczenia ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...