Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie odszedłem do Team Poland@SETI tylko sam go stworzyłem :) Sytuacja tutaj była nie ciekawa właściwie tylko ja liczyłem więc postanowiłem sie pobawić i zobic swoj team :) no i jak widać ludzie sami dochodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wróciłem z 7 hostami ;) Mój cel: Pierwsza 10 total i RAC ;)

 

[update 30.07.2008]

 

1-szy w RAC, 12-ty w Total ale gonie..... Szkoda że moje hosty mogą liczyć tylko nocą.

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej oficjalnej becie jest już wsparcie CUDA??

Z tego co wiem (forum setathome) w seti technologia CUDA jest jeszcze w powijakach także chyba trzeba z tym zaczekać. Jeżeli masz ten system co w sig to jak masz możliwość spróbuj na 32bit windzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej oficjalnej becie jest już wsparcie CUDA??

Z tego co wiem (forum setathome) w seti technologia CUDA jest jeszcze w powijakach także chyba trzeba z tym zaczekać. Jeżeli masz ten system co w sig to jak masz możliwość spróbuj na 32bit windzie.

Dopiero trwają prace nad konwersją kodu...

 

Ja liczę Rosetta w TomaszPawelTeam i nic się nie zanosi aby szybko zrobili konwersję. Na razie nawet wersji 64bit nie ma... ale jest już pewien projekt beta na Boinc i dla niego jest wspomniana wyżej wersja klijenta. ale nie ma co się podniecac na razie u większości ludzi nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wczoraj dołaczyłem to teamu :D ... miałem wybrać inną grupę ale wyczaiłem że załozycielem jest Niemiec (heh stare dzieje na tweak.pl i stronką www.oc-progz.prv.pl może ktoś pamięta :D )

 

Zacząłem liczyć 21 stycznia 2004 :) potem było kilka dłuższych przerw ale wracam do tematu :D i już zaprzęgłem 2 lapciaki do pracy :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ericssonkrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze z 168 czlonkow druzyny, ktorzy cokolwiek policzyli, teraz aktywnych jest tylko 25 :(

Zachecam wszystkich do liczenia!

Motywacja moze byc to, ze brakuje nam tylko okolo 3000 punktow dziennie zeby przebic w RAC druzyne o pozycje wyzej w rankingu SETI polskich druzyn. Wspolnie damy rade :)

 

 

wisnia666: 3 miliony - gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie optyamizacji, zainstalowałem najnowszego BOINC 6.6.38 i optymalizacje AK_v8_SSSE3x. Jest jakieś wydajniejsze rozwiązanie? Pamiętam, że kiedyś były jeszcze optymalizowany manager.

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stamtąd mam optymalizacje.

 

Mam problem z czasami przeliczania próbek. Podgoniłem proca z 2.4 na 3.6, a czasy nie uległy zmianie. Jedna próbka przeliczyła się szybciej o ok. 50%. Reszta tych, które czekają bez zmian. Kiedyś jak liczyłem nie było takich niespodzianek.

 

Valid

 

Pending

 

EDIT:

 

Zmieniłem optymalizację na SSE2. Liczy dużo szybciej, jednak podkręcanie rdzenia nawet o 50% daje mizerne przyrosty.

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka

 

Koniec z poszukiwaniem kosmitów - Technowinki w Onet.pl

 

 

Wielkie teleskopy uruchomione zaledwie 4 lata temu w ramach SETI (Poszukiwania cywilizacji pozaziemskiej) zostały wyłączone. Brak funduszy na kontynuowanie działalności.

 

Szef Instytutu SETI w Mountain View, Tom Pierson, wysłał 22 kwietnia list do ofiarodawców. Poinformował, że Allen Telescope Array, czyli teleskopy pracujące dla SETI, zostały przełączone w stan hibernacji. To znaczy, że są konserwowane, ale wyłączone. Jako przyczynę posunięcia podał nieadekwatne wsparcie finansowe ze strony amerykańskiego rządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...