Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe które miejsce będziemy mieli po wakacjach? Mam nadzieję, że szanowni koledzy nie zamulą. Oby udało się dołączyć jakaś większą ilość kompów :twisted2: .

 

->Zulusman kasa przyszła, niedługo wyśle paczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że wszyscy dzielnie liczą ;) A jak tam temperatury Waszych procków? Mój sempron aktualnie ma 54c podczas liczenia SETI, w pokoju 30.4c a w budzie 35c :D nie ma ze boli, trzeba liczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 proc 33 powietrze? :D heheh... ja mam na procku 50 stopni.. otoczenie to nie wiem ale w Poznaniu mialo byc 33 st w cieniu... dotykam nagrzewnicy to gorąca... woda ma pod 40 stopni pewnie :D procek a64@2760 1,55 V........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że wszyscy dzielnie liczą ;) A jak tam temperatury Waszych procków? Mój sempron aktualnie ma 54c podczas liczenia SETI, w pokoju 30.4c a w budzie 35c :D nie ma ze boli, trzeba liczyć ;)

54 na Sempie :blink: sporo.

 

U mnie kolo 60 C.

 

Saimek >> widze ze z Poznania jestes :D, trzeba sie na jakies bro wybrac kiedys :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 proc 33 powietrze? :D heheh... ja mam na procku 50 stopni.. otoczenie to nie wiem ale w Poznaniu mialo byc 33 st w cieniu... dotykam nagrzewnicy to gorąca... woda ma pod 40 stopni pewnie :D procek a64@2760 1,55 V........

u mnie na procu 46, s64 @ 2860 1,72v (a co tam!)

 

//

 

własnie skończyłem się bawić Boinc QuickInstall...

 

całość ma 7,8 mega, zawiera:

* boinc 5.4.9 (8,9 mega);

* BoincStudio 0.5.5 + 0.5.6mod+spolszczenie (10 mega)

* Optymalizacje Seti pod SSE3 (2,3 mega)

------------------------------

21,2 mega, czyli zredukowane o 13,4 mb, całkiem ładnie, biorac od uwage, ze to wogole nie jest jakieś zaawansowane ;]

 

cały myk polega na tym, ze po ściagnięciu pliku rar, otwiera sie go, potem odpalamy jeden plik exe, instalacja okolo 1-2 sekundy, potem drugi plik exe, instalacja jakies 20 sekund i........... to juz jest koniec, mamy w pelni zainstalowanego boinca na kompie, ktory własnie zaczął sciagac nowe jednostki seti dla teamu purepc :D

 

musze jeszcze to troche dopracowac, aby wystarczyl jeden plik exe... ale i tak zadowolony jestem z siebie ;)

 

fajnie by bylo, aby to jeszcze była instalacja jako usługa (nie ma ikonki w trayu), ale to już mnie (chyba) przewyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow... 33* powietrze a 32* na procu? :blink: tez chcialbym miec temp o stopien nizsza od otoczenia...

 

w te upaly na moim grzejniku mam w idle 45* w stressie do 65*.... :mur:

ale co tam..... przynajmniej liczy dwie probki na raz :D

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na balkonie 28 stopni, w mieszkaniu 27.

Na procu 34C @2.5Ghz w seti oczywiście.

Z tą różnicą, że u mnie Cooltek 2x120 chłodzi samego proca, wiec ma on bardzo komfortowe warunki pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

U mnie równie ciepło:

 

W środku: 34˚C

CPU: ~50-52˚C (wieczorem schodzi do 48˚C)

NB: 39˚C

HDD: 33˚C (wieją na niego 2x80mm 12v)

 

SETI liczy ładnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 za oknem, 30 w pokoju, 48 proc

 

rano w gazecie czytalem, ze w tym miesiacu moze byc jeszcze cieplej i moze padnie rekord ciepla <_<

dotychczasowy to 36,9 z 2000 roku

ciezkie czasy dla naszych prockow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo niedobrze... chcialem dobic do fsb ~250 ale widze ze bedzie ciezko w takie upaly :-|

 

u mnie wlasnie przeszla burza i srednia temp przy liczeniu seti wychodzi ponizej 60*C :D

 

a teraz moze cos na temat:

na backupowym kompie po kazdym ponownym uruchomieniu dostaje komunikat:

 

>>Task XXXXX is XX days overdue.

>>You might not get credit for it. Consider aborting it.

 

Dlaczego?

probke niby liczy dalej ale jak po 30h mam nie dostac ani 1 credita to...... !@#!@$#

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo niedobrze... chcialem dobic do fsb ~250 ale widze ze bedzie ciezko w takie upaly :-|

 

u mnie wlasnie przeszla burza i srednia temp przy liczeniu seti wychodzi ponizej 60*C :D

 

a teraz moze cos na temat:

na backupowym kompie po kazdym ponownym uruchomieniu dostaje komunikat:

 

>>Task XXXXX is XX days overdue.

>>You might not get credit for it. Consider aborting it.

 

Dlaczego?

probke niby liczy dalej ale jak po 30h mam nie dostac ani 1 credita to...... !@#!@$#

minął deadline, wiec nie dostaniesz nawet jak przeliczysz. ;)

 

//

 

Dobra, luz, co kogo interesuje ile kto ma na procu!

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawicie sie tymi stronkami ktore generuja statsy BOINCa jako obrazki? Ja cos takiego ustawilem (w sigu link), wszystko dziala, ale update'a brak. Jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem teraz stronkę, z której masz swoje staty w formie obrazka. Całkiem do bani :mur: . Wyniki mocno nieaktualne. RAC i total zaniżone o 2 razy. IMO bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minął deadline, wiec nie dostaniesz nawet jak przeliczysz. ;)

 

//

 

Dobra, luz, co kogo interesuje ile kto ma na procu!

nie mam klopotu z angielskim, chodzi mi o to ze to sa swiezo pobrane probki ktore zaczynam liczyc i za kazdym razem gdy zresetuje kompa dostaje ten komunikat. Przeciez niemozliwe ze za kazdym razem gdy wylacze grata mija deadline... <_<

 

ktos wie dlaczego tak sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo, aby to jeszcze była instalacja jako usługa (nie ma ikonki w trayu), ale to już mnie (chyba) przewyższa.

No to Ci troche pomoge ;)

 

sc create Boinc binpath= "<sciezka_do_boinc>\boinc.exe -daemon" obj= ".\<nazwa_konta>" password= <haslo> depend= RpcSs

Dla przykladu u mnie wyglada to chwilowo tak:

sc create Boinc binpath= "c:\SYSTEM\Progs\BOINC\boinc.exe -daemon" obj= ".\.fido" password= **** depend= RpcSs

Ta kropka i backslash w nazwie konta sa wazne.. bardzo.

Jutro mam egzam, wiec chwytam sie wszystkiego tylko nie nauki.. a i tak chcialem sie dowiedziec jak zainstalowac service boinc'a recznie ;].

Co do samego pomyslu z przygotowaniem paczki to moge cos pomoc.. ale dopiero za tydzien najwczesniej, bo jeszcze w tym tygodniu mam troche spraw do zakonczenia.

 

A w ogole to wracam do walki po dlugiej przerwie.. czas podniesc troche pozycje PPC w kraju :) Narazie 4 kompy (z czego dwa praktycznie 24/7), ale pracuje nad tym ;)

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do statystyk w sigach to ta strona jest w miare aktualna

http://petrus.homeftp.org/scripting/boincwapstats/

Jest jeszcze http://boinc.mundayweb.com/ ale niewiem co ile sa aktulizacje.

1) Jak kto mi powie jaki błąd ma szit z podpisu( ABIT NF7-S) To powiem jaką mam tempe.

2) System mi się wykrzaczył( zmieniłem spowrotem z 2x512 ASTAK team na moje x256behy-6 ) - autoruna siępozbyłem - nie wiem czy jest fajerka aktywna - nie wiem czy będę mógł zapieprzać 24/7

3) mam pomysł, coby ludzi z old Tweak.pl ponamawiać ( jeśli jeszcze nie przeszli) żeby przeszli do nas do teamu.

Tylko nie wiem czy wszystkie nicki się zgadzają, ale większośc napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do statystyk w sigach to ta strona jest w miare aktualna http://petrus.homeftp.org/scripting/boincwapstats/

Jest jeszcze http://boinc.mundayweb.com/ ale niewiem co ile sa aktulizacje.

Wygenerowałem za pomocą pierwszej stronki, link w sig'u. Całkiem ładnie wygląda i co najważniejsze aktualne :cool: .

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...