Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie mam zainstalowanej optymalizacji. Słyszałem, że z zainstalowaną optymalizacją nie nalicza punktów...tzn, próbki wszystko się ładnie liczą, ale niby nie nalicza punktów...zresztą jutro i tak wyjeżdżam na 2 tygodnie, więc pewnie będe ostatni :P jednak prosze o nie wyrzucanie z teamu, jak wróce bede cały czas liczył tak jak teraz ;)

plotki plotki...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam zainstalowanej optymalizacji. Słyszałem, że z zainstalowaną optymalizacją nie nalicza punktów...tzn, próbki wszystko się ładnie liczą, ale niby nie nalicza punktów...zresztą jutro i tak wyjeżdżam na 2 tygodnie, więc pewnie będe ostatni :P jednak prosze o nie wyrzucanie z teamu, jak wróce bede cały czas liczył tak jak teraz ;)

Ja praktycznie od początku mam optymalizacje B) , więc skoro nie nalicza to skąd u mnie te punkty :unsure: ????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie od początku mam optymalizacje B) , więc skoro nie nalicza to skąd u mnie te punkty :unsure: ????????????

te pogloski ze nie nalicza punktow to bzdury, stad.

wszyscy chyba jedziemy na optymalizacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Da się ;> wystarczy, że zaciągniesz do pracy kolejnego kompa :D Ja od niedawna męcze mojego dothana @ 2ghz, z tego co mi się wydaje to chyba liczy szybciej próbki niz mój semp na 2.6ghz :blink: czy to możliwe? W sumie ma te 1mb cache, i dothan..hm...

Tak, tak, trzeba tylko mieć skąd <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> tego dodatkowego kompa :D Znajomi to raczej mają albo klekoty stare a jeśli już się trafia coś lepszego to albo nie ma neta albo komp chodzi trzy godziny w ciągu tygodnia bo własciciela nigdy nie ma w domu. No, ale ważne że wogóle się liczy i jakieś punkciki dochodzą. To jest najważniejsze, bo stajemy jednym z najaktywniejszych grup SETI w Polsce B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='30 cze 2006, 23:49' post='2207955']

Tak, tak, trzeba tylko mieć skąd <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> tego dodatkowego kompa :D Znajomi to raczej mają albo klekoty stare a jeśli już się trafia coś lepszego to albo nie ma neta albo komp chodzi trzy godziny w ciągu tygodnia bo własciciela nigdy nie ma w domu. No, ale ważne że wogóle się liczy i jakieś punkciki dochodzą. To jest najważniejsze, bo stajemy jednym z najaktywniejszych grup SETI w Polsce B)

poza tym ciezko lamom wytlumaczyc ze szukanie kosmitow jest W DECHE :lol:

 

BTW: wlasnie przekraczam 10000 credits.

od zera w ciagu 3 tygodni z hakiem to chyba niezle...! dobry pentiumek... dobry... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

poza tym ciezko lamom wytlumaczyc ze szukanie kosmitow jest W DECHE :lol:

Żebyś wiedział jak trudno... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem chcę dołaczyć do liczenia, wklejam adres projektu (ten: http://setiathome.berkeley.edu/create_acco...?teamid=126291) i instalator mówi mi, że projekt czasowo niedostępny..? :wink:

wpisujesz samo:

http://setiathome.berkeley.edu/

witamy na pokladzie... B)

powodzenia w liczeniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

optymalizacje jak rozumiem sa w uzyciu?

 

Wow... A co to takiego? Nie wiem o czym mówisz? Sorki, że jestem takim lamusem....

 

 

ps. w zakladce projekty, kolumnie status pisze mi, że połączenie odrzucone :cry:

Edytowane przez pluszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow... A co to takiego? Nie wiem o czym mówisz? Sorki, że jestem takim lamusem....

ps. w zakladce projekty, kolumnie status pisze mi, że połączenie odrzucone :cry:

grzecznie spytalem o optymalizacje, bo sam o nich zapomnialem na poczatku i czesc ludzi tez tak robi. A ty unosisz sie urazona duma i kpisz... jakis kompleks?

 

a tak BTW: po zainstalowaniu optymalizacji taki blad polaczenia sie pokazuje, nie nalezy sie tym przejmowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzecznie spytalem o optymalizacje, bo sam o nich zapomnialem na poczatku i czesc ludzi tez tak robi. A ty unosisz sie urazona duma i kpisz... jakis kompleks?

Ależ ja nie czuje urazy, bardzo się cieszy, że o to zapytałes, gdyż nie mialem o tym zielonego pojęcia....Nie denerwuj się tak :wink:

Więc jak z tymi optymalizacjami, gdzie je moge znaleźć???

 

unosisz sie urazona

Jestem meżczyzną :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unosisz się urażoną dumą - TĄ DUMĄ - pisze plain textem moze stad te niescislosci...

i czy ja sie denerwuje? hieheie B) jestem oaza spokoju :D

 

o optymalizacjach poczytaj tu:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=203060

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wklej taki adres

2208101[/snapback]

Ale ja mam starego procka, który nie obsługuje SSE2( jeśli wogóle chodzi o procek) :wink:

zawsze jest SSE ;) a nawet mmx ;]

 

ja niestety nie moge jej zrobic :(( i dalem sobie spokuj i licze normalnie chociaz z checia bym ja zrobil :((

komp wlaczony przez 2 tygodnie nonstop i Ty nie masz optymalkek ?! ale juz do roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy podłączenie mojego serwerka z 2 x PIII 733MHz jest opłacalne ?? Bo on jest u mnie włączony na okrągło więc coś mógłby liczyć.

IMHO wszystko poniżej 1GHz to sztuka dla sztuki (ale czy sama idea seti tym nie jest?). Jeśli nie jest to dla Ciebie problem to czemu nie, niech sobie liczy. Zdecydowanie wydajniej liczyłyby Twoje pozostałe cpu więc nie każ im się marnować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki udalo mi sie w koncu zrobic optymalizacje <hura> hehe teraz bede wymiatal :DD

No coś cienko

Measured floating point speed 2492.21 million ops/sec

Measured integer speed 4591.71 million ops/sec

 

U mnie to ygląda tak:

Measured floating point speed 4136.27 million ops/sec

Measured integer speed 13311.31 million ops/sec

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak u mnie: B)

 

Measured floating point speed 4708.22 million ops/sec

Measured integer speed 15013.53 million ops/sec

 

:banana:

 

Jeszcze musze przerobic (zoptymalizowac) Bartona i P4.

 

btw:

Miazga te wyniki to masz na 2,9ghz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...