Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

3996 floating point MIPS (Whetstone) per CPU

12666 integer MIPS (Dhrystone) per CPU

 

Omg blado wypadam z tymi wynikami na moim sempie @2400mhz... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dołączyłem do liczenia. Chwilowo tylko z serwerkiem ale to na poczatek. Rzeczywiście jak na razie to chyba sztuka dla sztuki bo próbki po 24h liczy. Niby dwie na raz bo dwa proce ale sporo czasu mu to zajmuje. Postaram się niedługo zatrudnić reszte moich maszyn. Ale w związku z pracującym juz kompem nr.1 z podpisu. Czy do niego są potrzebne rowniez jakieś optymalizacje ? I czy najlepiej instalować najnowszą wersję BOINC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacje pod SSE2 duuuuuzo daja.

Zreszta mozesz o tym przeczytac w topiku o optymalizacji ;) Dosc znacznie skraca czas liczenia probki ( u mnie o 34% )

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ze sie wtracam, ale jestem troche nie kumatu, wiec chyba tu moge zapytac.....

 

 

Otoz, z tego co piszecie wynika ze sa dwa programy do liczenia: Seti i BOINC....

Wiec czym one sie roznia i ktory jest lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ale w związku z pracującym juz kompem nr.1 z podpisu. Czy do niego są potrzebne rowniez jakieś optymalizacje ?

Mile widziane są optymalizacje, nawet SSE czy nawet MMX. Skoro procek "to umie" wykorzystać to czemu nie ma tego używać :?: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pluszek

BIONIC jest menadzerem różnych projektów. My liczymy za jego pomoca seti, a inni inne projekty (cos jest o pogodzie, cos o ruchach tektonicznych, etc).

Za jego pomoca mozesz "przelaczac" sie miedzy różnymi projektami i sprawdzac ich postep.

 

Jezeli cos zle napisalem to mnie poprawcie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIONIC jest menadzerem różnych projektów. My liczymy za jego pomoca seti, a inni inne projekty (cos jest o pogodzie, cos o ruchach tektonicznych, etc).

Za jego pomoca mozesz "przelaczac" sie miedzy różnymi projektami i sprawdzac ich postep.

 

Wielkie dzieki.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Pozdrowienia z Liverpoolu ;) liczcie ostrro i duzo! moj Xeon liczy caly czas okolo 500 kredytow dziennie :)

 

widze ze rac na poziomie 13 tys wiec spoko rosnie caly czas :D pozdrawiam =)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

okolo 500 kredytow dziennie :)

Też tak bym chciał :-P

 

Już niedługo przekrocze 1k. O_o :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2006-07-03 07:55:57|| Number of CPUs: 2

2006-07-03 07:55:57|| 4323 floating point MIPS (Whetstone) per CPU

2006-07-03 07:55:57|| 15185 integer MIPS (Dhrystone) per CPU

to 4.0GHz dla seti :)

Troszke mi RAC spadl jak sprawdzalem sp2004 ustawienia dla 4.0 GHz

Panowie, nie chcecie nabyc czegos z siga ? pilne....bo szykuje sie na mala rewolucje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to za wczesnie na takie pytanko bo to jest mlody team ale o ile wam rachunki za prad wzrosly ??

 

kiedys liczylem w domu na 2 kompach i zrezygnowalem jak mi rachunek za prad przyszzedl teraz licze w robocie wiec mi rybka ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Cóż za pytanie...

 

Mnie nie wzrosły bo komp liczy tylko wówczas gdy przynim jestem (czyli często).

 

Szkoda że kręcące się wiatraki nie produkują jednoczesnie prądu który by zasilał (choć w pewnym stopniu oczywiście :wink: ) komputer. Fajnie by było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to za wczesnie na takie pytanko bo to jest mlody team ale o ile wam rachunki za prad wzrosly ??

 

kiedys liczylem w domu na 2 kompach i zrezygnowalem jak mi rachunek za prad przyszzedl teraz licze w robocie wiec mi rybka ;p

wlasnie o tym nie chce nawet myslec....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój komputerek z 2 x 733MHz PIII całkiem nieźle się spisuje po optymalizacjach. W ciągu doby machnął 130 kredytów a na zatwierdzenie czeka w kolejce dalsze 110. A to jego osiągi:

905 floating

3196 integer

 

A64 nabił 65 kredytów ale na zatwierdzenie czeka 211.

Czyli pierwszy dzień liczenia udany. Prawie 500 kredytów w pierwszy dzień liczenia. Boje się tylko o rachunek za prąd jak tak policzę z miesiąc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, kazdy komp sie przydaje, imo wszytko powyzej 500 mhz jest przydatne, a serwerek chodzacy 24h/dobe i to z 2 cpu to jaknajbardziej do liczenia :D

 

a ja mam cos kolo 5400... i co? :P na optrymalkach pod sse2, teraz licze bez optymalek bo boinc studio cziala lepiej.

 

@bamboocha:

 

pier[gluteus maximus]rdu, zebys sie nie zdiwil :P to tylkko takmgr wyswietla bo mu sie zwiekszyly benchamrki :D to zwieksza tylko ilosc punktowwolanych przez hosta, ale szybkosci liczenia nie.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys liczylem w domu na 2 kompach i zrezygnowalem jak mi rachunek za prad przyszzedl teraz licze w robocie wiec mi rybka ;p

A jakiej wysokości był ten rachuneczek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście niektórzy mieszkają w akademiku i rachunki za prąd/wodę/gaz/net/kablówkę olewają ciepłym moczem :lol:

(choć jakaś normalna część pewnie w opłaty wliczona)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

To się będziemy się ścigać by być najlepszą drużyną na świecie :P

 

Myśle, że będąc na pierwszym miejscu w Polsce większość ludzi przeniesie do naszego teamu gdyż lepiej być z najlepszymi, prawda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...