Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

A może by zrobić coś takiego, żeby napisać admince aby każdemu aktywnemu uczestnikowi teamu SETI@PurePC.pl dać odpowiednią range na forum (znaczy się ten podpis pod avatarem).

 

:P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A może by zrobić coś takiego, żeby napisać admince aby każdemu aktywnemu uczestnikowi teamu SETI@PurePC.pl dać odpowiednią range na forum (znaczy się ten podpis pod avatarem).

 

:P :P :P

Jestem w 100% ZA :!: :!: :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze procenty w dol ..... :wink:

o tym samym pomyslałem! To swiaetny pomysł, od razu byśmy dostali zastrzyk swierzej krwi ;]

 

minu 10% za:

- 2000 pktow

- 5000 pktow

- 10000 pktow

- itd [;

 

zaraz by ludzie zaczeli liczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie sciagam sobie programik do liczenia, jeszcze dzisiaj postaram sie do Was dołaczyc.

 

 

 

Probowałem dołaczyc do druzyny ale projekt jest czasowo nie dostepny :(

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

o tym samym pomyslałem! To swiaetny pomysł, od razu byśmy dostali zastrzyk swierzej krwi ;]

 

minu 10% za:

- 2000 pktow

- 5000 pktow

- 10000 pktow

- itd [;

 

zaraz by ludzie zaczeli liczyc

No i niektórzy policzyli by troche i by się zwineli bo po co ma liczyć skoro już ma czyste konto <_<

 

Ta ranga pod avatarem to dobra myśl. Daje prestiż na forum ;) Nie jestem wrogiem punktów ale według mnie powinny być spore progi: 10% za 5000pkt minimum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 8 lip 2006, 21:59' post='2219869']

No i niektórzy policzyli by troche i by się zwineli bo po co ma liczyć skoro już ma czyste konto <_<

 

Ta ranga pod avatarem to dobra myśl. Daje prestiż na forum ;) Nie jestem wrogiem punktów ale według mnie powinny być spore progi: 10% za 5000pkt minimum!

ale chodzi o to ze masz za pierwsze 2k pktow zdjete procenty, potem za 5 (czyli kolejne 3k) potem 10, 20, i moze byc co dziesiec

 

czyli

2k

3k

5k

10k

10k

10k

10k

...

 

pierwsze male progi na zachete ;] ale moderka sie niezgodzi (ale moze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, niektórzy sie obijają bo muszą :/

Myślicie, zę to tak łatwo, a ja image;'a nie mam :)

Już niedługo i 24/7 AXP @ 2400(wiem, że skromnie ale cóż, narazie tylko AC) znów będzie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo dobre dobre :) hehe tak sie sklada ze mam od jakiegos moderatora wstretnego pare % :/ ale z ta ranga tez niezly pomysl nawet bardzo mi sie podoba w koncu wspieramy nasz serwis i to bardzo starannie bo pniemy sie do gory :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych % to niewielki użytek jak sie ma 0 :P

Już lepsze są rangi ale i tak to niczego nowego nie wnosi, no może było by to motywacją dla nowych aby do nas dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ludzie się dołączają a RAC zamiast w góre w dół... bo niektórzy się ostro obijają...

 

Niedobrze :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, postanowiłem i ja wspomóc wasz projekt. Chociaż tyle mogę zrobić za pomoc jaką wielokrotnie znalazłem na tym Forum. Liczę dla was od wczoraj i już się pojawiłem w rankingu :D

 

Nick w SETI: Mmorcin

 

Pozdro all!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zredagujemytreść PW, ktore będziemy rozsyłac do wszystkich userów? :D każdy dotanie litere, na którą ma sie zaczynac nazwa użytkownika, i bedzie wysyłać wysyłać SPAM :D świetna reklama ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, już to widzę :lol2:

 

Za to ogłoszenie umieszczane na początku listy tematów (takie jak np. o nowym artykule na purepc) byłoby jak najbardziej do zrobienia. No i zapewne zobaczyłoby je trochę więcej osób, niż nasze linki w sygnaturach. Zwłaszcza przy jakimś oczojebnym tytule, w stylu: PUREPC SETI@HOME TEAM - ATAK NA PIERWSZE MIEJSCE W POLSCE! UDZIAł OBOWIąZKOWY! :lol2:

 

I pod tym post z instrukcją i linkami - założenie konta, download, optymalizacja, konfig... Mogę opracować, jeśli jakiś moderator byłby skłonny takie ogłoszenie później zamieścić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, już to widzę :lol2:

 

Za to ogłoszenie umieszczane na początku listy tematów (takie jak np. o nowym artykule na purepc) byłoby jak najbardziej do zrobienia. No i zapewne zobaczyłoby je trochę więcej osób, niż nasze linki w sygnaturach. Zwłaszcza przy jakimś oczojebnym tytule, w stylu: PUREPC SETI@HOME TEAM - ATAK NA PIERWSZE MIEJSCE W POLSCE! UDZIAł OBOWIąZKOWY! :lol2:

 

I pod tym post z instrukcją i linkami - założenie konta, download, optymalizacja, konfig... Mogę opracować, jeśli jakiś moderator byłby skłonny takie ogłoszenie później zamieścić...

ja już kończe BQI - dla wielu byłoby to łatwiejsze niż instalowanie wszytkiego ręcznie.

 

Mam tylko ważną sprawę: potrzebuje numer, który jest w pliku "account_setiathome.berkeley.edu.xml" jako <authenticator>265664cb8956219a671e878ab41acccd</authenticator>

 

Jest to tylko numer potrzebny do załozenia konta, nic sie przez niego nie da zrobić, nie wiem tylko jak dostac go ze strony SETI, jak by ktos wiedział to dac znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już kończe BQI - dla wielu byłoby to łatwiejsze niż instalowanie wszytkiego ręcznie.

 

Mam tylko ważną sprawę: potrzebuje numer, który jest w pliku "account_setiathome.berkeley.edu.xml" jako <authenticator>265664cb8956219a671e878ab41acccd</authenticator>

 

Jest to tylko numer potrzebny do załozenia konta, nic sie przez niego nie da zrobić, nie wiem tylko jak dostac go ze strony SETI, jak by ktos wiedział to dac znać.

W moim przypadku ten "authenticator" to po prostu "Account Key" - dostajesz go mailem po założeniu/reaktywowaniu konta.

Żeby go później otrzymac ponownie, musisz się wylogować i na stronie logowania masz na środku taki myk:

 

"Your account key:

If you don't know your account key, click here."

 

Podajesz maila i Ci prześle...

 

 

EDIT:

Ten podany przez Ciebie wyżej jest lipny, ale "dobrego" bym nie upubliczniał...

Jeszcze się znajdzie jakiś dowcipny inaczej i namiesza w ustawieniach...

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku ten "authenticator" to po prostu "Account Key" - dostajesz go mailem po założeniu/reaktywowaniu konta.

Żeby go później otrzymac ponownie, musisz się wylogować i na stronie logowania masz na środku taki myk:

 

"Your account key:

If you don't know your account key, click here."

 

Podajesz maila i Ci prześle...

EDIT:

Ten podany przez Ciebie wyżej jest lipny, ale "dobrego" bym nie upubliczniał...

Jeszcze się znajdzie jakiś dowcipny inaczej i namiesza w ustawieniach...

1 nie jestem taki głupi zebyt dawać poprawny numer dla publicznosci ;)

2 nie jestem taki głupi i nie jest to moj accountkey ;] (porownaj swoj authenticator ze swoim accountkeyem - roznia sie znacznie, miedzy innymi iloscia znakow.)

3 macie inne pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 nie jestem taki głupi i nie jest to moj accountkey ;] (porownaj swoj authenticator ze swoim accountkeyem - roznia sie znacznie, miedzy innymi iloscia znakow.)

Właśnie sprawdziłem po raz dziesiąty i w moim przypadku Authenticator jest to dokładnie Account Key (identyczny na dwóch kompach z różnymi prockami - też dla pewności sprawdziłem), bez problemu loguję się z jego pomocą na moje konto...

 

I generalnie - nie mam w zwyczaju pisać takich rzeczy bez wcześniejszego sprawdzenia... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem po raz dziesiąty i w moim przypadku Authenticator jest to dokładnie Account Key (identyczny na dwóch kompach z różnymi prockami - też dla pewności sprawdziłem), bez problemu loguję się z jego pomocą na moje konto...

 

I generalnie - nie mam w zwyczaju pisać takich rzeczy bez wcześniejszego sprawdzenia... :angry:

beka, bo ja mam inny numer...

 

logowales si do menagera przez accountkeya czy prze mailai hasło (albo jaka masz wersje, bo w starszych nie było opcji logowania sie rpzez hasło i mail).

 

Mało tego, gościu który mi sprawdzał czy działa mu to podawał mi swojego account keya i to nie działało, do piero jak podał mi numer z authenticatora (ktory znacznie sie roznił) dopiero działało. Musze to sprawdzić.

 

//

 

hmmmm, bardzo ciekawa sprawa : w moim boincu, normalnie instalowanym, ten numer to a-key, ale w plikach z BQI jest to innynumer, ktorym nie moge sie zalogowac..... nie rozumiem tego, ale moze dojde do tego (oczywiscie BQI działa z tym innym numerem...)

 

//

 

kolejna ciekawa sprawa: po instalacji BQI i kontakcier z serwerem ten numer sie zmienia na a-keya.... kompletnie tego nie rozumiem, wogole to skad ja wziąłem ten numer O_o

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że temat stał sie oficjalnym dla Seti@PurePc zostaje przyklejony.. ;]

A sam liczysz? ;] Musisz swiecic przykladem , wiesz?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę stwierdzić, że od jutra przestaje liczyć na jakieś 3 tygodnie :-| . Wyjeżdżam w celach zarobkowych, w lipcu wracam do liczenia z jakimś Pentium M@2,5GHz, a może Conroe B) . Trzymajcie się, liczcie seti i nie zamulajcie!!!

 

Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę stwierdzić, że od jutra przestaje liczyć na jakieś 3 tygodnie :-| . Wyjeżdżam w celach zarobkowych, w lipcu wracam do liczenia z jakimś Pentium M@2,5GHz, a może Conroe B) . Trzymajcie się, liczcie seti i nie zamulajcie!!!

 

Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.

ja wyjezdzam na miesiac ale w domu i tak ktos zostaje takze komp bedzie i tak liczyl. i wracasz chyba w sierpnie nie w lipcu :P pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiu Fiu... temat sie przylepiony zrobil, widac ktos nas zauwazyl... hlehle....

 

Aczkolwiek, przydalaby sie jakasz szersza akcaj ze strony moderki, bo my tu szerzymy dobre imie pure.pc na arenie polskiej i miedzynarodowej :D a dalej nikt "z gory" nie przejawia specjalnej inicjatywy.... Nawet pomysly gotowe sa co, jak i za ile :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz napisac na moderatorskim cos o tym, zebys,y chcieli ogloszenie? ;]

Modulacja juz zastanawia sie nad podpisami lub innym wygibasem, tak informuje Romek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...