Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - nie wiem do ciach!a co sie dzieje. Po prostu. Sądziłem, że mam zły bios, że proc się przestał kręcić, że ma za niski voltaż.

Miałem wcześniej screena -> 200x10 @ 1.5v - SP2004 @ h4, próbka 16M policzona. Wszystko pikało sobie jak hciało.

(BOINC wtedy jeszcze nie było). Teraz licząc SETI mam samoistne resety i to po pół godziny działania już :!:

Nie wiem co sie [ciach!]a dzieje! Sprawdziłem wczoraj cepa na takich samych ustawieniach i oczywiśćie działał.

Nie wiem, jakiś medyk chyba jest mi potrzebny bo ja ze swoimi umiejętnościami czy też wiedzą siękończe.

Pamięci też sąGoldMem clean. Szlaq mnie zaczyna trafiać. [ciach!]icy można dostać z takim liczydłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... Rac mi spadł, chyba bedę musiał skręcić proca by troche odrobić straty :D

No cieniutko przędziesz cieniutko ;) , niedługo jakieś pendraki Cię dogonią hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie obserwuję tragedię bo zostawiłem właczone dwa kompy w domu i co chwilę powinien być nowy wynik a tu lipa. Pewnie się główny wysypał bo mu trochę dołożyłem do pieca (3GHz) i zawinął net ze sobą :(

Tak więc tym dniem trochę sobie popsuję notowania :angry:

A w sumie chłodno było i powinien bez problemu śmigać. Pewnie przedobrzyłem z wielbłądami BH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 350 na Venice krążącym między 2,5 i 2,7 giga (aktualnie 2,5). Ale to komp, który stoi w rogu pokoju i poza liczeniem seti nic innego nie robi (absolutnie nic). Do tego priorytet na powyżej normalnego, więc praktycznie 100% mocy procka wykorzystane. Tak więc może przy 2,9 miałbyś nieco więcej, ale... musiałbyś zupełnie przestać używać kompa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co teraz po mimo ze licze caly czas juz w rankingu rac nie podskocze do gory ? ?:(( no to beznadzieja ... aa komp chodzi na 2,4Ghz i uzywam go tylko do netu i muzy i nic poza tym ... ale moze go podkrece bo teraz chlodniej sie zrobilo ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co teraz po mimo ze licze caly czas juz w rankingu rac nie podskocze do gory ? ?:(( no to beznadzieja ... aa komp chodzi na 2,4Ghz i uzywam go tylko do netu i muzy i nic poza tym ... ale moze go podkrece bo teraz chlodniej sie zrobilo ..

poprostu rac spadnie jak przestaniesz liczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pending - musisz czekac na przyznanie kredytow bo conajmniej 3 osoby musza przeliczyc dana probke zeby potwierdzic jej autentycznosc ze tak powiem :) wtedy jak sie bedzie zgadzac Twoj wynik z reszta dostajesz kredyty takze spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak duzo osob ktore zaczely liczyc szybko zregyznowaly... nie wiem czy to przez tempy i upaly... Pure Semper... Chaos i duzo duzo innych... asdat0r, Miazga, grzesiu janio... banti freud victor....:P

Moge sie wypowiedziec za siebie, Freuda i Chaosa.. na wakacje mieszkamy razem na stancji i doszlismy do wniosku, ze nie bedziemy wykladac kasy (prad) na to, zeby byc na lepszej pozycji.. jestesmy tylko studentami :)

Jesli po wakacjach wrocimy do akademika to na pewno do liczenia wrocimy, bo tam za prad nie placimy. Poki co na moje konto licza 2 kompy od matki z pracy, nie sa podkrecone, wiec zbyt szybko nie licza, ale licza :) Optymalizacje im zapodalem, wiec zle nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej Fidek spoko =) wazne zebyscie po wakacjach wrocili i dosilili team =D mysle ze akurat sie wyrowna... bo czesc ludzi bedzie miala mniej wlaczonego kompa a czesc wiecej ;)

 

 

Fazi co do anglii.. bylem zobaczylem i wrocilem :D tak bym to okreslil heheh :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co teraz po mimo ze licze caly czas juz w rankingu rac nie podskocze do gory ? ?:(( no to beznadzieja ...

Ale na to jest przecież bardzo prosty sposób - zainfekować kolejną maszynę :D.

 

Na początek sprzęt rodziców / rodzeństwa / kuzynów itd., potem oczywiście także obowiązkowa rundka po znajomych (gdzie "przypadkiem" będziesz miał akurat przy sobie płytę z instalką seti i optymalizacjami).

 

Wersja nieco bardziej rozszerzona to opcja "szkoła / firma / akademik / osiedle", a więc infekujemy całą sieć :-P. Oczywiście raczej wymagane znajomości z adminem (ew. dar przekonywania), bo inaczej może mieć pewne obiekcje, gdy sprawa wyjdzie (a w końcu wyjdzie).

 

Tak więc nie ma co biadolić, że RAC niski, tylko do roboty! :D

 

 

EDIT:

W moim przypadku opcja "firma" niestety nie powiodła się - admini tutaj to "puryści" niestety. Na wykazie zbędnego softu nawet flash player czy quicktime się pojawia, więc o seti mogę zapomnieć. Ale zaraz po wakacjach szykuje się coś innego, więc nie rozpaczam B-)

 

 

 

Moge sie wypowiedziec za siebie, Freuda i Chaosa.. na wakacje mieszkamy razem na stancji i doszlismy do wniosku, ze nie bedziemy wykladac kasy (prad) na to, zeby byc na lepszej pozycji.. jestesmy tylko studentami :)

Jesli po wakacjach wrocimy do akademika to na pewno do liczenia wrocimy, bo tam za prad nie placimy. Poki co na moje konto licza 2 kompy od matki z pracy, nie sa podkrecone, wiec zbyt szybko nie licza, ale licza :) Optymalizacje im zapodalem, wiec zle nie jest.

To akurat jeden z większych plusów akademika - rachunki Cię zupełnie nie obchodzą, wszystkie rupiecie mogą chodzić 24/7 :). Też już widzę, jak się przeprowadzę do mieszkania, to połowa sprzętu w ogóle idzie w świat, a to co niezbędne zmienione na wersje low voltage... Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dziekiz abawom w o/c pozły mi próbki z 3 dni(takie mam ustawione wyprzedzenie ssania)..

 

na szćzęscie poszły próbki nieprzeliczone- po prostu po którymś restarcie i sprawdzaniu błędów na dysku wcieło je z listy i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malo ze w usa to na swiecie :P ale ten pierwszy ma schowane kompy [;

 

fajny kmp: http://setiathome.berkeley.edu/show_host_d...?hostid=2402169 - troche glupio ze to mac [;

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEZ = ZEN od tyłu :P Pewnie ta sama osoba ;]

tez mi sie tak wydaje, ale czytalem info w profilu to zupelnie inaczej :D zreszta troche glupotatak liczyc na dwa konta :D za bardzo chce pokazac ze jest the best :D

 

//edit

 

hmmmmm

 

a jednak nie :D

 

http://setiathome.berkeley.edu/forum_threa...rap=true#187171

 

//edit

 

tez bym chcial miec takiego nicka:D

 

http://setiathome.berkeley.edu/show_user.php?userid=817

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam rac >1k :D

 

nie wiem jak dlugo, ale mam. pewnei do nowej fali upalow kiedy k7spa i swis-w46vpf8qg4 zaczna sie wieszac, bo na poddaszu maja po 50 pare st w budzie i do wymiany stuffu w mojej maszynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ;iczylem chyba 2 tygodnie (wymiana procka, stabilizowanie fsb etc) i po 2 dniach liczenia wrocilem do rac sprzed wymiany :) No bomba poprostu :)

Proc przy daremnych 2.8 GHz wymiata :) bo dla mie 2.8 to marne mhz...chce wiecej :)

mazy mi sie 4 dla boinca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja po optymalizacjach tez zaczynam się piąć do góry ;)

Myślę, że trochę szybciej liczyłbyś na optymalizacjach Crunch3ra, ale i tak jest nieźle na tych 4.5GHz. Robi wrażenie, ale Zulus to już wymiata ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...