Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To nie takie proste, Toledo stoi sobie w domu bez neta :( A wszystkie kompy to z pracy :D

 

Jednak niedlugo bedzie updejt sprzetu, wiec cos zaprzegnie sie pewnie lepszego :)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadalem dzisiaj z ziomkami z serwisu ASUSa i moje mobo juz tam jest... teraz tylko sie modlic zeby sie ktos za to zabral to moze za tydzien jakos juz by mi odeslali :/

 

ridczak: to wez tego X2 nos ze soba do pracy :D heheh ;] bedzie liczyc chociaz pare godzin :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dlaczego RAC mi spadł :( Miałem 122 a mam 119 a dołączyłem jeszcze jednego kompa do liczenia. Pozatym results z mojego kompa było 22, a jest 20. Dodam, ze komp chodzi 24/7. OCB? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste, Toledo stoi sobie w domu bez neta :( A wszystkie kompy to z pracy :D

 

Jednak niedlugo bedzie updejt sprzetu, wiec cos zaprzegnie sie pewnie lepszego :)

zainstaluj seti na pendrive, w domu niech liczy a raz na tydzien odnos do pracy zeby sie odeslalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptor szaleje w ogole :D robi dziennie prawie tyle co Free :D Raptor przyznaj sie co tam podlaczyles za sprzet :D :D

hosty są widoczne - tylko kilka słabych kompów i jeden c2d @ tylko 2.4G i singlechannel :(

 

chociaż patrząc na to wcale tak źle nie wygląda - teraz tylko zapodać inne mobo, proca @ 3.4G i dual channel to może wyskoczy wyżej ;)

 

znalazłem jeszcze - Free jest 3ci pod wzgledem RAC w polsce a ja 8 i tylko jeden przed nami jest z Seti@Poland :)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta... yarrow... on dobije chyba do 9-10k niedlugo bo widze ze chyba dokladal maszynki jak nas zauwazyl :D brakuje nam 700 rac okolo do nich... ludzie tam przybywaja u nich u nas tez :] u nas RAC szybciej rosnie takze mysle ze 3-4 dni i mamy ich... nie mowiac o tym ze niedlugo dojdzie pare mocnych kompow u nas w teamie :] C2D Madnessa moj i Zulusmana :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ósme miejsce :), Saimek, jeszcze 13 punktow i Cie przegonei :D

No juz pewnie przegoniles... tak sie sklada ze odpadlo mi troche sprzetu :/ nie mam mojego Core 2 Duo i Dual Xeon 2.8 odpadl.. niestety jutro/pojutrze odpadnie mi tez Pentiumek D :/ bedzie liczyc tylko 10 godzin dziennie (o ile w ogole) bo idzie do biura juz i nie bedzie stal w serverowni na linuxie i mi liczyc :/

 

ale jak wroci mi p5b deluxe to bedziesz widzial tylko szary dym za mna :D :D :D

 

P.S Seti@Home Poland znowu nam ucieklo :/ 1000 rac odskoczyli maja 33k :/

 

Zulus masz juz mobo odpalaj C2D!!!!! :D :D :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo co ja widze ;] Rac ponad 600 ^^ A ja nie miałem 2 dni netu i spadłem rac'em o 20 (mój komp) ;] Z tego co widze to kszonka i wspac'a gonię ;) Z tego co widać po mnie, dużo słabych hostów też daje siłę :]]]

BTW:

Niech ktoś napisze do romka/marco/sgj lub jakiegoś mod'a, czy byłaby możliwość napisania news'a na portalu i przyklejeniu ogłoszenia o Seti@purepc itd [; Ktoś by ładnie napisał, wszystko objaśnił i Seti@Poland się może schować :]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomcat dodaj parę hostów i będziesz w tym top 20 ;] Chyba ^^ ;)

@kszonek

Co ty tam ostatnio pisałes, że na kompach z BQI, po jakimś czasie przestaje liczyć ? :| ... Jakieś dokładniejsze info ? Jak by co u mnie dzięki bqi działa narazie 5 hostów i działają do teraz (1 dodany już jest ponad tydzień i działa cały czas)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomcat dodaj parę hostów i będziesz w tym top 20 ;] Chyba ^^ ;)

@kszonek

Co ty tam ostatnio pisałes, że na kompach z BQI, po jakimś czasie przestaje liczyć ? :| ... Jakieś dokładniejsze info ? Jak by co u mnie dzięki bqi działa narazie 5 hostów i działają do teraz (1 dodany już jest ponad tydzień i działa cały czas)

 

na win2k cos sie wali... chyba, jeszcze pomysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek wieczór dołączam z moim konrołem ;) (cholerne przesyłki) Mam nadzieję, że coś powalcze wtedy.

 

powalczysz, powalczysz :), dobrze byloby dac jakies ogloszenie np. w temacie o c2d i jakby tak pare osob z c2d zaczelo liczyc to rac skoczylby niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy :D Ale powinienem dać radę ;) Przynajmniej dopóki ludzie z c2d nie zaczną się tu pojawiać [; xD IMO u mnie rac jeszcze powinien trochę wzrosnąć :) Mam Week Average 830, także RaC jeszcze podskoczy :)

 

Recepta na RAC 650 ++ jak najmniejszym nakładem pracy własnego procka :twisted: :mrgreen:

 

A64 @ 2.4Ghz (prawie że 24/7 ;) RAC około 260)

A64 2800+

A64 3000+ x2

Pentium 4 2.8Ghz

Celeron D 3.06 x2

Sempron 2800+

Sempron 2200+ ( 24/7 )

AXP 2400+

AXP 2200+

 

Kompy pracują parę godzin dziennie, ale jak widać robią dosyć dużo ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie pobiera mi nowych probek do liczenia:

2006-09-09 00:58:28|SETI@home|Sending scheduler request to http://setiboinc.ssl.berkeley.edu/sah_cgi/cgi

2006-09-09 00:58:28|SETI@home|Reason: To fetch work

2006-09-09 00:58:28|SETI@home|Requesting 17280 seconds of new work

2006-09-09 00:58:34|SETI@home|Scheduler request succeeded

2006-09-09 00:58:34|SETI@home|No work from project

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie pobiera mi nowych probek do liczenia:

2006-09-09 00:58:28|SETI@home|Sending scheduler request to http://setiboinc.ssl.berkeley.edu/sah_cgi/cgi

2006-09-09 00:58:28|SETI@home|Reason: To fetch work

2006-09-09 00:58:28|SETI@home|Requesting 17280 seconds of new work

2006-09-09 00:58:34|SETI@home|Scheduler request succeeded

2006-09-09 00:58:34|SETI@home|No work from project

mam dokladnie to samo :/

cos pewnie z servem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiegos trikosa, ktory pozwala zainstalowac BOINCA tak zeby nikt inny o tym niewiedzial?;] Glownie mam na mysli ta irytująca ikonke w trayu ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BQI... To jest taki trikos... Instalujesz z Boinc Managerem ale on nie startuje ponownie po włączeniu komputera ;]

Dobra dobra, nie badz juz taki hej do przodu ;]]]]]]

Nie czytalem tamtego tematu w ogole :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie probek przez caly weekend :/ co za dol :/ w technical news pisze na stronie seti...

 

Total credit 1,916,388.05

Recent average credit 32,043.39

 

jest dobrze ale stracimy pewnie przez brak probek.. :/

 

dostali jakis server od SUN'a i zmieniali cos w tym berkeley i zjebali cala baze... teraz sie bedzie caly weekend naprawiac... dzialalo wszystko ok to im sie zachcialo zmieniac pedalom ehh :> przynajmniej bedzie troche chlodu na CPU przez weekend :P trzeba chyba brac probek na 2-3 dni nastepnym razem i juz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No właśnie. Brak próbek, brak liczenia i kicha. Dobrze że mam jeszcze coś w pending :P

 

Aby pobierać próbek na dwa dni trzeba w 'Connect to network about every' ustawić '2 days', TAK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...