Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie śmiga na 3,2GHz non stop. Właśnie się zastanawiam nad zmianą optymalek na sse4. Robił to ktoś? Jest szansa jeszcze przyspieszyć?

sse4 daje niesamowitego kopa dla proca, napisz optymalke i zmieniaj :D

 

;)

 

chyba ze o czyms nie wiem i juz sa optymalki pod sse4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie śmiga na 3,2GHz non stop. Właśnie się zastanawiam nad zmianą optymalek na sse4. Robił to ktoś? Jest szansa jeszcze przyspieszyć?

Moj 3,3GHz, ale chyba te Twoje 4MB kaszy daje kopa lepszego :), dzis chyba mnie przegonisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinslayer coś chyba masz nie halo. Przyjrzałem się jak liczy twój sprzęt i coś go hamuje albo nie pracują optymalizacje.

U ciebie próbkę 62,75 wylicza w 5871s dla porównania u mnie próbka 62,76 wyliczana jest w 4182s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michal_fm leniu jeden ja rozumiem zaproszenie ale to nie oznacza podania wszystkiego na tacy.

Kuknij TUTAJ a powinieneś wszystko sam sobie porobić ;)

Nie nie nie to nie tak, pierwsza rzecza o która mi chodziło to przyłaczenie do projektu. Nic nie wiem na ten temat i nei wiem w jaki sposob jest realizowane liczenie a być moze purepc pracuje wspolnie nad jakims wiec po co mam sie przyłaczac do takiego który nam nic nie da. To tylko jeden z przykładów ale ogolnie mnie chodziło o to zeby ta cała praca poszła na nasze konto a nie w powietrze ;)

Edytowane przez michal_fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinslayer coś chyba masz nie halo. Przyjrzałem się jak liczy twój sprzęt i coś go hamuje albo nie pracują optymalizacje.

U ciebie próbkę 62,75 wylicza w 5871s dla porównania u mnie próbka 62,76 wyliczana jest w 4182s.

 

hmmm jak sprawdzic czy optymalizacje dzialaja ? mam do sse3 ino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby przy wyniku masz, że wszystkie optymalki pracują. Co do wydajności proca jest równie wydajny co mój (po benchmarkach patrząc). Może masz zapuszczony jesze jakiś wymagający program co zjada ci zasoby kompa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timingi średnie, proc ma mniej kaszy ale różnica w granicach 30% wskazuje bardziej na złe optymalizacje. Moja rada zapodać ponownie optymalizacje.

Albo może światlejsi w temacie coś pomogą bo ja w te klocki lama jestem.

Edytowane przez Madness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki cos przekombinowali z naliczaniem kredytow albo mi sie wydaje :|

 

proc na 2,8ghz przed padem:

 

6,631.13 61.58

6,332.58 61.57

6,726.48 70.06

4,837.75 60.94

6,201.61 62.75

6,542.89 62.75

6,132.77 62.47

 

 

a tu nowe :|

8,867.25 65.11

8,549.50 62.75

8,687.41 62.76

 

choc raczej to jest gorsze :|

6,949.59 33.98

6,091.06 33.98

6,979.05 33.98

6,247.75 33.99

6,128.45 33.98

6,770.52 33.98

6,806.06 33.98

 

bez jaj :|

 

a ja sie zastanawialem czemu mi rac stoi w miejscu :/

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timingi średnie, proc ma mniej kaszy ale różnica w granicach 30% wskazuje bardziej na złe optymalizacje. Moja rada zapodać ponownie optymalizacje.

Albo może światlejsi w temacie coś pomogą bo ja w te klocki lama jestem.

hmm optymalizacje zgralem na nowo, ale z tego co widze kolejna osoba co mnie wyprzedzila rowniez posiada e6400 i liczy probki tez sporo szybciej niz moj e6400 @3300Mhz, takze dziwne to jest trochu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 miejsce w RACU ;] Osiągnąłem to co chciałem osiągnąć :) Ale pewnie jutro już spadnę... Hosty idą do szkoły i od rana do 15-16 nie pracują [;

EDIT:

Gratki Raptorek :] A ja myślałem, że Free zawsze będzie 1 w RaC'u u nas xD

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Free chwilowo nie mial czasu odpalic starych kompow.. wczesniej mial RAC na poziomie 5000 wiec jak nadgoni znowu bedzie 1..

 

W OGOLE

 

to mamy 1 miejsce w RAC W POLSCE HUUUUUUUUURA AA :D i raczej juz nie spadniemy nizej..

 

Seti@Home poland ma 28,100 a

 

my...

 

 

28,400! :D i idziemy w goreeee :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta... ale aktywnych jest duzo mniej.. za rowno u nich jak i u nas..

 

u nas 82 u nich 246... czyli rowno 3 razy wiecej u nich LOL :D co za przypadek ze tak rowno ;)

analogicznie powinnismy miec 3 razy lepsza pozycje :D trzeba do tego darzyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dalej zastanawia dlaczego moj c2d 3300MHz probke 62 punkty robi w okolo 5800s gdzie inne c2d podobne probki przeliczja w 4100s :mur: :/

 

Optymalizacje mam zgrane tam gdzie trzeba sse3 i ten pliczek maly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dalej zastanawia dlaczego moj c2d 3300MHz probke 62 punkty robi w okolo 5800s gdzie inne c2d podobne probki przeliczja w 4100s :mur: :/

 

Optymalizacje mam zgrane tam gdzie trzeba sse3 i ten pliczek maly.

pamiątki to chyba jedyne wytłumaczenie - u mnie działają w single channel :(

 

p.s. już 120k na moim koncie :P

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madness wiesz ze wydajnosc pamieci na 4:5 jest do bani? w ogole strap od 400 FSB w gore marnuje cala wydajnosc... od 470 dopiero zaczyna byc taka sama wydajnosc jak przy 400. Sprobuj dac 8X400 i ram 1:1 i timingi sprobuj lepsze czy cos... wydajnosc powinna byc lepsza (chyba :P)

@Raptor: gratki :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to aerial sie do nas dolaczyl =)) niech cos napisze a nie tak z cichca siedzi jak Orgiusz :D ahh te mody :P

 

Zawoor: widze ze od paru dni liczysz na optymalkach na tych Xeonkach =) i co spory skok widze jestes na gorze tabelki :]

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...