Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zawoor: widze ze od paru dni liczysz na optymalkach na tych Xeonkach =) i co spory skok widze jestes na gorze tabelki :]

ano, to juz od jakiegos czasu :)

RAC ciagle rosnie, jestem ciekawy ile max wyciagna, bo bez optymalizacji oba razem mialy okolo 1100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no masz maszynke i sie nie chwalisz :D liczy 24/7 czy nie? bo jakis rac 600 to tak malawo... jest jakies o/c? 6200sec na probke spora to tak jakos wyglada na stock albo lekkie o/c moze 2,4 Ghz :]

 

p.s e no widze ze wczoraj 1500 zrobil wiec nie jest zle :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pluszek

Najprawdopodobniej zapodałeś złe optymalki...

@ice_sagan

:lol: :lol: :lol:

Tylko nie mów, że to od seti bo ludzie pouciekają xD

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 4 letniej płyty na wiij i nie nie pomagałem mu teraz instalacja wszystkeigo na nowym to jestem 2 -3 dni z robota w plecy i burdello z przenoszeniem danych a zanim komp przyjdzie

ehhhh i to chyba jednak celina bedzie:( ale grafa niezintegrowane wiec tak czy siak dostanie kopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 4 letniej płyty na wiij i nie nie pomagałem mu teraz instalacja wszystkeigo na nowym to jestem 2 -3 dni z robota w plecy i burdello z przenoszeniem danych a zanim komp przyjdzie

ehhhh i to chyba jednak celina bedzie:( ale grafa niezintegrowane wiec tak czy siak dostanie kopa

Ale przepraszm bardzo, jak to grafa niezintegrowana na kompie biurowym? To to w pracy gra się? Ładnie to tak? :lol2:

 

PS. Do Pentium D chociaz ich przekonaj. Wiesz, wielozadaniowość itp. itd... :wink:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Core2duo liczy czasami 16h czasami 8h zdarza sie i 24h, z tym to różnie w zależności co się na tym kompie robi. Oc - 3,25 ghz, ram 1:1 czyli 465 4-4-4-12 więc nie jest źle. Optymalki sse3 wżucone, więc chyba dobrze liczy - zauważyłem że czas liczenia (w zadaniach) nie jest odliczany co 1 sek a przeskakuje po 7-8 naraz :? A nie chwalę się bo komputer nie należy do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja.

Fajnie bylo was lyknac w 3 dni ;)

A to nie byl full speed, bo jeszcze angazowalem sie w spi dosc duzo i szukanie stabilnych ustawien. Tez jade na ac, ale to 3.5 GHz na procku mam 1:1 z pamieciami..zeby nie bylo przy 4-4-4-8.

 

Moze niebawem zmieni sie mobo, to cos wiecej pociagnie, a jakby sie zmienil procus...to juz nie mowie ;)

 

EDIT:

moj liczy tak: 4,895.23 64.63

pierwsza lepsza przytoczona probka...

 

EDIT2:

Taki hots spocik by mi sie marzyl:

E6600@415x9 i ramce 4:5 4-4-4-8 - wiem ze tyle potrafia :)]

Tylko niech no ktos kupi to mobo !!

||||

\ /

|

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zulu sprzedajesz znowu mobo? czemu? :D i co bierzesz?

 

wczoraj zrobilismy ponad 38 tys kredytow takze jest dobrze panowie jest dobrze :D do mnie wroci mobo dzisiaj/jutro..

 

tylko jest problem bo to ze ona nie bootowala jest chyba przez ram :// bede musial sprzedac ten co mam i zalatwic inny.. no nic trudno :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW :o

Wyprzedziłem Kinslayer'a :D Aktualnie 8 miejsce. Aż za wysoko jak dla mnie :]

@Orgiusz

Może wrzucałeś złe optymalki... Kurde one dużo dają, także dobrze by było jak by ci działały [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz w topicu jest wszystko opisane.. uzyj SSE2 bo masz procek z SSE2 chyba? czy nie.. moze nie i dlatego to wszystko... albo tez brakuje ci app_info.xml ! wszystko jest opisane w moim poscie optymalizacje.. punkt po punkcie powinno dzialac wszystkim dziala :)

 

P.S wrocilo mobo z serwisu.. az sie boje do tego zabierac bo jak wsadze moj RAM i stuff i znowu nie bedzie dzialac to sie zagotuje pewnie... :/ a tak bedzie na 99%...

 

zulus: ale ja kupilem komplet za 230 zl z wysylka.. a Ty za swoje chciales 400... widzisz roznice? :D

 

dzisiaj i tak jade na grilla zaraz i wracam jutro takze na spokojnie jutro po poludniu sobie zloze wszystko :P

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po malej przerwie, poszedlem chwilowo po rozum do glowy, ale juz wrocilem ;).

Kaś "menda" jest przede mna w RAC, tak byc nie moze (w koncu bedziemy walczyc hehe jak mezczyzni na kilo, nie obrazajac setkowiczow i dziesiatkarzy). Pare kompow odpadlo ale znajda sie inne, musza i tyle.

So let the war begin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No welcome back, czas najwyższy :lol2:

 

Widziałem u Ciebie ostatnio te "marne" 2000-2500 na dobę i zastanawiałem się, co się dzieje. A tu konkurencja na ogonie siedzi i pierwszego miejsca w Polsce bronić trzeba... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chyba optymalizacja dziala :arrow: Z probki ktora miala byc liczona w 9h z hakiem po przeliczeniu niemalze 4 zostalo ponad 2,5h...

Sempron nie jest niestety demonem predkosci [;

 

 

Zulusman

Nie lubie sie powtarzac ale chyba musze :arrow: ZMIEN SIZE NA REGULAMINOWY :!: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW :o

Wyprzedziłem Kinslayer'a :D Aktualnie 8 miejsce. Aż za wysoko jak dla mnie :]

@Orgiusz

Może wrzucałeś złe optymalki... Kurde one dużo dają, także dobrze by było jak by ci działały [;

Gratulacje :), ja niestety nie moge 24/7 gdyz mieszkam u znajomych ktorzy nie pozwalaja zeby komp tyle chodzil pomimo ze bym placil za prad hehe :blink: , a ze mam u nich mieszkac rok to niestety musze sie podporzadkowac grrrrrrr :mur: :mur: :mur: :mur: no juz mi lepiej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja po takiej tm sobie przerwie wroilem na pieszą stronę ;) teraz na piechotke sobie pójde dalej bo rac pińćset mnie nie zadowala, Saimek jestes przedemną, wiec zaraz będziesz za :D Wczoraj natłukłem cztery cyferki, dzisiaj mam nadzieje że będzie podobnie.

 

Gardło mnie boli niemiłosiernie, więc idę sie położyć, a Wy mi tu liczyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...