Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zawoor musialbys sprzetu dorzucic chyba... bo Zulusik liczy na 2 C2D :P robi dziennie ponad 2000... a to i tak lajtowo bo docelowo bedzie mial z tych 2 sprzetow conajmniej 3 tys ;)

wlasnie dorzucilem ;) mysle ze ponad 2k bedzie bez problemu :D

no ale jak bedzie mial 3k to pozostanie mi juz tylko mu pogratulowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no widze kolejny Xeonik :D :D jak masz tam jeszcze z 5 to dorzuc :D 2000-2200 powinienes zrobic tak na moje oko ;)

 

Edit: a nawet wiecej jak Opek pojdzie w ruch ostro :]

 

 

TEST MOBO COMPLETED ==== 100% working :D LOL

 

 

cud :D ide montowac w bude i WC .... =] bedzie krecono :D

 

zmontowane :D :D :D bedzie kreconko ajjjt :P kszonek niedlugo Cie znowu przeskocze :> i nie tylko Ciebie pewnie =]

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Seti@Home Poland wymieka... mamy 30,900 RAC oni ledwo 28,700 takze dobry 1000 w przodzie jestesmy a sie dopiero rozkrecamy :] mysle ze jak wszystko dobrze pojdzie... wroci Chaos, Fidek, Freud, Pure i ja odpale sprzet to dojdziemy do 40 tys kredytow dziennie =] ihaaa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No testujesz po cholere jak mobo sprzedajesz? wlacz na to 3,5 i licz :D a jak juz sie namyslisz jaki sprzet chcesz miec i dojdziesz do konkretnego co zostanie na dluzej niz 2 tygodnie to bedziesz kombinowac heheheh :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda wbić w pierwszą piątkę z RAC to odpuszczam i przechodzę na liczenie tylko w czasie dnia.

Sprzęt na razie gania na okrągło w seti oprócz momentów gdy testuję. Trzeba zacząć normalnie kompa używać. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba bedzie pilnowac zebys sie do tej pierwszej piatki nie dostal i nie przestal liczyc :-P :wink:

Mozesz przeciez normalnie kompa uzywac, seti domyslnie dziala z najnizszym priorytetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było w jednej reklamie: "... bęben się niszczy..." ;)

Pierwsza rzecz to trzeba wejść do piątki a z dwoma no w sumie jednym kompem to jest karkołomne zadanie. Tak więc nie prędko skończę z aktualnym poziomem liczenia. Ale walczył będę jak lew :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się skutecznie uprzykrzyć Ci życie :D.

 

Czytaj: to co 2 sigu x2 oraz kilka co drobniejszych klocków...

 

Wielkie, nikczemne plany ze stadem Sempów niestety chyba nie wypaliły, ale dwa oc'nięte C2D tez od biedy starczą B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie licze od paru dni, i zyje. Moje hosty liczą, co prawda mało ale mowi się trudno. Porównałem wszystkie plusy i minusy liczenia seti, i wyszło, że bardziej sie opłaca nie liczyć...teraz mam wreszcie cisze, mniejszy rachunek za prąd, niech kompy innych ludzi podlaczonych na moje konto się męczą dla dobra teamu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja musze troche nadgonic i ostatnio licze nonstop ta 915 na max taktowaniu [; teraz 4,55 ghz troche malo jak na wc, ale zasilacz juz wymiekka, jak bedzie cos mocniejszego to moze podejde z 200mhz wuzej. c2dto to nie jest, ale liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyc trzeba liczyc.. C2D juz policzylo pare probeczek.. dziwne bo jak liczyl SETI 3h to bylo ok... wpadlem poruszalem mysza jakies WWW i freeze.. takie to dziwne.. nie restart a freeze mysz sie nie rusza i w ogole cisza.. eh. bedzie sie trzeba pobawic tym troche :] jutro nie mam czasu w ogole w niedziele dopiero troche.. no i od poniedzialku juz konkretnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyc trzeba liczyc.. C2D juz policzylo pare probeczek.. dziwne bo jak liczyl SETI 3h to bylo ok... wpadlem poruszalem mysza jakies WWW i freeze.. takie to dziwne.. nie restart a freeze mysz sie nie rusza i w ogole cisza.. eh. bedzie sie trzeba pobawic tym troche :] jutro nie mam czasu w ogole w niedziele dopiero troche.. no i od poniedzialku juz konkretnie..

COS TY ZROBIL TYYYY, nie rusza sie myszka jak seti liczy, bo wtedy zwalnia i rac spada! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec odpadł? Ja tez od jakiegos tygodnia nie licze.

Wczesniej w topicu o oszustach w seti zrobilem sobie niezłą beke a wszyscy łykneli jak pelikany ^^

 

Może kiedy skoncze składac maszynerie odpale seti, ale w gruncie rzeczy szkoda kasy za jakies miejsce w rankingu :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw, ktos chcial liczyc einsteina? przeliczylem dwie jednostki, coby wiedziec jak punktuje, punktuje do D, jakos 15% gortzej niz seti, ale zobaczcie to:

 

http://einstein.phys.uwm.edu/workunit.php?wuid=13992149

 

moj komp to oczywioscie 736081 :D

 

za druga dostalem credity http://einstein.phys.uwm.edu/workunit.php?wuid=13993459

 

nie lubie einsteina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...