Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ok. 3 tygodni to trwało :mur: Mam nówkę mobo. Na razie wszystko stock bo chciałem najpierw sprawdzić czy przypadkiem coś więcej nie padło i nie zakładałem WC. A w międzyczasie podjąłem decyzję o przeróbce WC: węże innowatek i szybkozłączki skręcane .... Złączki juz zamówione, czekam na fakturę, jeszcze wężyki i jaaazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdro i liczymy panowie liczymy :] ja sie powoli rozkrecam srednia tygodnia 2000 :]

To się rozkręcaj, bo wg statystyk "już za skromne 308 dni" ( :lol: ) Cię w Totalu przegonię. A raczej przegonimy B-)

 

ja zarobilem dzisiaj 3 sztuki p3 800mhz :lol: i tow dodatku 8godzin/dobe 5 dni w tygodniu ;) jak bedzie wszystkie 30 sztuk to moze jakis rac z tego przyjdzie ;)

A dobre stadko P3 nie jest złe :wink:. Przy 30 sztukach potrafią już swoje nabić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zarobilem dzisiaj 3 sztuki p3 800mhz i tow dodatku 8godzin/dobe 5 dni w tygodniu jak bedzie wszystkie 30 sztuk to moze jakis rac z tego przyjdzie

1 próbka u mnie to ~20 h więc u ciebie będzie pewnie i op całej dobie liczyć ;] ergo 1 próbka 65 na 3 dni

Ale i tak nie jest źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 próbka u mnie to ~20 h więc u ciebie będzie pewnie i op całej dobie liczyć ;] ergo 1 próbka 65 na 3 dni

Ale i tak nie jest źle

mam jeszcze w drugiej pracowani troche p2 jakis tam, ale to juz jest hardcore, bo windows 98 i te sprawy. BQI na 98 nie chodzi oczywiscie, ale zainstaloalem tylko BQI i odpalam NA CHAMA w trayu. mam nadzieje ze nikt nie zauwazy ;) komp bije mi az 5rac, ale jest ich tam 12, wiec 60rac, biorac pod uwage ze tep3-800 maj 2x wyzsze benche to 30 x 2 x10 + 60 = 660 racu, czyli drugie tyle co moje ;]

 

krotko mowiac musze dobrac sie do tych sempronow 3000+, ale na nich pracuja olimpijczycy, wiec ciezko bedzie sie dobrac do sali, najwyzej poinforumuje kogos zeby poinstalowal :D

 

zapomnialem tez dodac ze dostalem lapsa z sempronem 3100, zupelne przypadkowo, bo akurat bylem u kolezanki po notatki i przysiadlem, szybka instalka proxy wersion i jest :D musze tylko zrobic zeby nie liczylo na bateriach.....

 

//

 

jeszcze jedno, mzoe mi ktos sprawdzic ile wykreca sempron 3000+ venice? oczywoscie chodzi niekreconego, bo moj poszedl do piachu, a wynikow kreconego na 2950 raczej nie moge porownywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz jednego po delikatnym OC (2250MHz) na generanie cienkim sprzęcie:

http://setiathome.berkeley.edu/show_host_d...?hostid=2478514

*80% i masz odpowiedź... (ten chodzi zazwyczaj po kilka godzin na dobę)

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz jednego po delikatnym OC (2250MHz) na generanie cienkim sprzęcie:

http://setiathome.berkeley.edu/show_host_d...?hostid=2478514

*80% i masz odpowiedź... (ten chodzi zazwyczaj po kilka godzin na dobę)

no wlasnie nie wiem jak to z tym 80%, bo mialem spora roznice miedzy 2800 a 2900 np. no i ten link nie śmiga ;)

 

jeszcze chciałem powiedzieć, ze pare tygodni temu w głowach trzech zwariowanych licealistow z gdyni narodzil sie pomysl zrobienia jako pracy zaliczeniowej z informatyki na 2 klase... projektu boinc :D wczesniej o tym nie pisalem, bo była to luzna propozycja i raczej zart, ale w tej chwili troche zaczynamy sie orientowac co i jak i moze cos z tego bedzie. Jestem ciekaw czy dotrwamy do konca, ale mam nadzieje ze jakos to zleci. Na poczatek bedziemy liczyc jakas bzdure, zeby nauczyc sie toto obslugiwac, ale najwazniejsze to zeby przyznawac punkty za zwalone jednostki, bo wkurza mnie jak mam computation error przez za duze oc po 80% liczenia i nie dostaje punktow ;] ogolnie jeszcze dwa tygodnie temu nie wierzylem ze mozemy cokolwiek zrobic, ale w tej chwili cos sie posuwa w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbiłem się na 4 w generalce :)

Congrats :wink:. U mnie niecny plan na najbliższą dobę, to:

* wyprzedzić Wolana i wskoczyć na 8. w generalce

* wyprzedzić Zulusmana i wskoczyć na 5. w RAC

Week avg. 3315 B-)

 

 

A tak BTW...

Total credit 3,000,441.65

http://setiathome.berkeley.edu/team_displa...p?teamid=126291

Pogratulować, pogratulować...

:lol2: :lol2: :lol2:

 

 

I na koniec ciekawostka...

Dołączona grafika

:twisted: :twisted: :twisted:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo elo :D wrocilem do top10 takze daje rade ;) Lordzik no mowisz ze za rok mnie przegonisz?:P :D trzeba teraz dobic do 40k racu druzynowego bo duzo nam nie brakuje :) :> trzeba werbowac nowych ludzi.... bo duzo przestalo liczyc :/

Ja jak tylko wroce do Uk i bede mial podlaczonego neta, mysle ze w przeciagu tygodnia to odesle te 30-40 probek co policzylem w miedzyczasie i zaczne liczyc dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

widze ze idzie nam dobrze moze niedlugo przekroczymy RAC 40k :)

 

troche spoznione ale zawsze:

 

 

GRATULACJE DLA CYRUSA ZA PRZEKROCZENIE 200k! :)

 

ZAWOORA za 150k.....

 

I DLA WISNI i PIXELIKA ZA PRZEKROCZENIE 50k! =]

 

 

DLA HONORA za 30k..

 

 

I ANDIEGO za 20k! :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja flasciach!ę spod linuxa :D

Właśnie dostałem pocieszające info od Enta i rzeźnika :wink:(pozdro i dzięki) że reanimacja mobo przeszła pozytywnie i tytułowa płytka zmartwychwstała,co mnie bardzo cieszy.O usuniętych usterkach może sie Ent wypowie, a wiem że nie było łatwo.

 

Widze ze ludzie z Poznania plytki naprawiaja i sobie pomagaja tez cos musze popsuc w koncu :D

a mnie to niczego nie ma do gratulowania? po rekordowym rachunku za prund jednak maiłem pare tydgodni odpoczynku, jednak licze znowu prawie z pełną parą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Niemczyk usun wszystkich nieaktywnych z druzyny bo nabija ilosc osob tylko :) jako ze jestes founderem to Ty musisz dzialac :>

Hmm... Jeśli usuwać, to proponuje tych z RAC 0.1-0.2 (generalnie <1pkt). Zdarzają sie od czasu do czasu ludziom "okazjonalne" przerwy, więc za szybko nie ma co :wink:. Ale jesli komus RAC spadł juz praktycznie do 0, to znaczy, że jest nieaktywny dobry miesiąc i w takiej sytuacji już raczej nie ma co się zastanawiać (chyba że potwierdzą, że to przerwa jedynie).

http://setiatwork.com/team/teamstats.cgi?t...p;sortby=expavg

 

 

PS. Jeśli cos namieszałem albo jest niezrozuiałe, to sorry - jeszcze pana Jasia W. z wczorajszej imprezy czuję we krwi...

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...