Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

z druzyny wylecial kazdy, kto mial RAC <1 i Total <1000.

przykro mi bardzo

Czystki w partii i narodzie, jak za tow. Jeżowa :blurp:. Naliczyłem 14 osób...

 

 

EDIT

 

wg mnie 144 - 85 = 59 polecialo ;]

Jakąś niezaktualizowaną wersję miałem :wink:

 

 

Z innej beczki - 5-te miejsce w IV RP w Totalu dziś w nocy nasze:

http://pl.boincstats.com/stats/team_stats....r&co=Poland. Nice... B-)

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - 5-te miejsce w IV RP w Totalu dziś w nocy nasze:http://pl.boincstats.com/stats/team_stats....r&co=Polandsizec/sizec. Nice...

Chyba to już pisałem gdzieś... o tu: :P

Według Boincstats powinniśmy już jutro wskoczyć na piąte miejsce w Polsce!

 

wg mnie 144 - 85 = 59 polecialo ;]

A to nam nie przeszkodzi z tym piątym miejscem? Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

widze ze idzie nam dobrze moze niedlugo przekroczymy RAC 40k :)

 

troche spoznione ale zawsze:

GRATULACJE DLA CYRUSA ZA PRZEKROCZENIE 200k! :)

 

Hmm DZIĘKUJE :D

Małe awarie były , ale myśle że teraz będzie ok i może coś do mojego temu dołaczy co by rac podgonić bo zaraz 3 mjejsce strace :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm DZIĘKUJE :D

Małe awarie były , ale myśle że teraz będzie ok i może coś do mojego temu dołaczy co by rac podgonić bo zaraz 3 mjejsce strace :(

dolacz do mnie to podskoczymy do top 3 i moze nawet uda sie pogonic gore :D

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu, co za niecne plany tutaj B-). Trzeba zewrzeć siły i inne zwieracze i wziąć się do roboty, bo mi jeszcze koledzy odskoczą i o trzecim miejscu będę mógł zapomnieć :-P

 

A żeby nie być gołosłownym: dzisiejszy nabytek - zobaczymy, na jak długo... Muszę przejść się po znajomych i zobaczyć, kto jeszcze lapy na Core Duo przywiózł ze Stanów w te wakacje B-)

 

BTW. Serwery padły - od kilku godzin nie mogę niczego odesłać... I w ogóle to chyba pora spać powoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie pomyslałem o sprawczniu czy innym odsyła na setiworld, inna osoba ktora dla mnie liczy stwierdziła że odsyła, więc się zapytałem. Dobrze że chociaz coś pobrało do licznia i komp nie chodzi bez uzytecznie.

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pobiera, a nie odsyła... Będzie trochę próbek przeliczonych więcej niż zwykle^^

 

Też byście się cieszyli licząc na biednym, małym P3...

 

 

EDIT: Ladies and Gentelmen! Jesteśmy 5 teamem pod względem Total Credits w SETI@HOME w Polsce!

 

Edit #2: (mniej ważny) e6300 mi jako host dołącza ^^

 

Edit #3:

2006-10-15: SETI@Home

We are having server problems that result in an error when results are uploaded. We're trying to identify the cause now.

źródło: boincstats Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora spać, a elektrownia niech liczy. Mam nadzieję za 5h obudzić się już oczko wyżej. Tak, tak, Szanowny Panie Kolego Cyrusie, o Panu mowa B-)

 

O ile oczywiście serwery postawią, bo po chilowym powrocie do normalności padły po raz drugi - tym razem już na całej linii

http://setiathome.berkeley.edu/sah_status.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord, oczywiście słowny z Ciebie w 100% facet i wdrapałeś, a raczej wdarłeś, do skromnej trójeczki.

Jak to w jednej z reklam powiadają: jak mówisz, tak robisz. Chwała ;) , bo coraz mniej takich.

Dla mnie nie istnieje drugie, jest tylko pierwsze, ale muszę oddać Raptorowi, że on je zajmuje.

We'll see how long hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki, miło mi, nareszcie wymarzone miejsce na podium :wink:. Kolejny cel: RAC 3500p.

A na samej górze walka też bardzo ciekawa - jak nie patrzeć dzieli was tylko jakieś 3%...

To jest cały urok seti właśnie - każda wewnętrzna rywalizacja odbija się korzystnie na koncie całej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle wejde i pogratuluje saimkowi 400k, a tu wredota samochwala i mnie wyprzedział ;)

 

Buu: gratki 90k ;)

 

a ja sobie dalej siedze na stoleczku na moim skromnym 15tym miejscu ;]

 

scigam sie z kolega kto bedzie mial pierwszy TC 100k, ja licze pol roku, on dwa lata :D z tym ze ja tłukłem racu 1k z sempronika za dobrych czasow einsteina [;

on ma TC97,2k a ja 94,8k..... uda mi sie go dorwac? On teraz jedzie na QMC z sempronikiem, rac ma malusi ale jest juz blisko ;] przydalby mi sie C2D.

 

edit:

 

Buu: ukradłes mi moje piekne gwiazdeczki z podpisu :( ( ;) )

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...