Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To bedziesz troche tych punktow nabijal :D

 

Mam pytanie odnosnie rzeczy zaznaczonej na screenie: Dołączona grafika to znaczy ze u mnie jest cos nie tak, czy mam to olac i sie tym nie przejmowac? Pojawia sie za kazdym razem gdy skoncze liczyc kolejna probke i ja uploaduje. Niby wynik wysyla i jest pending ale jakos mnie zastanawia czemu to sie pojawia :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedziesz troche tych punktow nabijal :D

 

Mam pytanie odnosnie rzeczy zaznaczonej na screenie: Dołączona grafika to znaczy ze u mnie jest cos nie tak, czy mam to olac i sie tym nie przejmowac? Pojawia sie za kazdym razem gdy skoncze liczyc kolejna probke i ja uploaduje. Niby wynik wysyla i jest pending ale jakos mnie zastanawia czemu to sie pojawia :blink:

mi sie to zaczelo pojawiac odkad uzywam optymalizacji pod sse3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie lamerskie zapytowywanie.

Jak sprawdzić to o co RONIN pytał? Że np mamy próbkę 62 credity ( wogóle próbki mają jakieś rozmiary? ) i ile ją liczymy?( no moja maszynka może).

I co to jest RAC? Jak go sprawdizć? Co on oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie lamerskie zapytowywanie.

Jak sprawdzić to o co RONIN pytał? Że np mamy próbkę 62 credity ( wogóle próbki mają jakieś rozmiary? ) i ile ją liczymy?( no moja maszynka może).

I co to jest RAC? Jak go sprawdizć? Co on oznacza?

http://setiathome.berkeley.edu/results.php?hostid=618078

Tu masz twoje przeliczenia przeciez ... widac jak długo w sekundach zajęło ci przeliczenie próbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie lamerskie zapytowywanie.

Jak sprawdzić to o co RONIN pytał? Że np mamy próbkę 62 credity ( wogóle próbki mają jakieś rozmiary? ) i ile ją liczymy?( no moja maszynka może).

I co to jest RAC? Jak go sprawdizć? Co on oznacza?

http://setiathome.berkeley.edu/results.php?hostid=618078 np tu zobaczysz wyniki twojego liczenia :D

 

A RAC to cos jakby 'predkosc' z jaka zbieramy kredyty

 

o statystykach najlepiej poczytaj tu:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=74166

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

' date='19 cze 2006, 12:58' post='2188877']PS. Można ustawić jakoś ten program aby dostawać tylko małe projecty? Takie 12-15 creditowe?

Ktoś mi pomoże w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam , dołączyłem do liczenia :)

Może coś pomoge ;)

Miejmy nadzieję , bo jak nie to...;)

 

' date='19 cze 2006, 12:58' post='2188877']

Właśnie takich ludzi poszukujemy B) Z prockami dwujajowymi.

PS. Można ustawić jakoś ten program aby dostawać tylko małe projecty? Takie 12-15 creditowe?

Wszyscy są przecież mile witani nawet z pentakami;). Wątpię, żeby istniała możliwość takiej modyfikacji programu żeby otrzymywać tylko te małe próbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączyłem... jak na razie na P3 1@1266 GHz, będzie do sprawdzania stabilności. Może zainstaluje też na P4 Northwoodzie 2,4, ale na nim żadko będzie liczył. Oczywiście optymalizacje dla SSE wrzuciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Wątpię, żeby istniała możliwość takiej modyfikacji programu żeby otrzymywać tylko te małe próbki.

Qrcze, szkoda. Wolałbym aby mój Sempik liczył te mniejsze paczuszki (mniej się czeka na wyniki). Teoretycznie to nie ma znaczenia ale gdyby była możliwość takiego ustawienia to bym z niego skorzystał.

 

 

I ja dołączyłem... jak na razie na P3 1@1266 GHz, będzie do sprawdzania stabilności. Może zainstaluje też na P4 Northwoodzie 2,4, ale na nim żadko będzie liczył. Oczywiście optymalizacje dla SSE wrzuciłem.

Każda maszyna jest mile widziana. Na P4 też zapuszczaj, ta aplikacja ma zawsze najniższy piorytet więc nawet nie odczujesz że twój procek cuś liczy!

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że problem jest tego typu, że P4 stoi w p[okoju u starszych więc jest często wyłączony. Na moim P3 mam zamiar liczyć zawsze jak będe w domu, ale...

Dołączona grafika

 

chyba szlak mnie trafi z czasem oczekiwania na przeliczenie próbki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się dopiero zdziwisz, bo moim zdaniem to jest mała próbka. Na P3 jak dostaniesz pełną (65c), to Ci pewnie się czasy od "5" albo i "6" będa zaczynać... Poczekaj aż przeliczy i zobacz, jaką przysłało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zacząć jakąś zmasowaną akcję werbunową wśród dalszych znajomych, żeby jako taki poziom utrzymać. Niestety mój sprzęt wróci do gry dopiero za min. dwa tygodnie. Nie przymierzając, przez tę całą awarię dobre 15.000 creditsów poszło się kochać... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='19 cze 2006, 12:58' post='2188877']

PS. Można ustawić jakoś ten program aby dostawać tylko małe projecty? Takie 12-15 creditowe?

nie wiemjak w seti, ale mi w innhych projektach pomaga czeste laczenie sie z serwerem, bo jak masz request maly to i mala probke zasysa.

 

//

 

Dołączona grafika

 

 

:P

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że problem jest tego typu, że P4 stoi w p[okoju u starszych więc jest często wyłączony. Na moim P3 mam zamiar liczyć zawsze jak będe w domu, ale...

 

chyba szlak mnie trafi z czasem oczekiwania na przeliczenie próbki :/

Jak zaczynałem liczyć na Tualatinie 1.2 i widziałem czasy rzędu 24h :huh: ...to się zniechęciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

nie wiemjak w seti, ale mi w innhych projektach pomaga czeste laczenie sie z serwerem, bo jak masz request maly to i mala probke zasysa.

 

//

 

Dołączona grafika

 

:P

Że Ci też chce się liczyć inne projekty. :blink: Gratuluje zacięcia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chłopaki idziemy jak burza. Jak tak dalej bedzie to niedługo sie znajdziemy w Top10 Polski :)

Trzymajcie tak dalej i wyrbujcie nowych użyszkodników

http://www.boincstats.com/stats/boinc_team...r=&co=Poland#97

Myślę, że trafniejszą statystykę przedstawia ten link, bo przecież liczymy tylko seti ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trafniejszą statystykę przedstawia ten link, bo przecież liczymy tylko seti ;).

Heheh ... no można na to tez i pod tym kątem patrzeć.

I tak mamy spore szanse ... jak wytrwamy w naszej zaciętości to spokojnie zrobimy wszystkich ;)

 

Kszonek ... postarałbys sie troche bardziej. Przydziel wiecej CPU na SETI. Kurcze swoim ludziom z forum nie pomagac to juz nie ładnie. :P

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='19 cze 2006, 19:08' post='2189456']

Że Ci też chce się liczyć inne projekty. :blink: Gratuluje zacięcia!

 

hehe, i licze niewiele ponad 2 miesiace...... ale tak w zasadzie to glownie einteina, ralpha jak wypusci jakies jednostki, climata (pozostało jedyne 1400 godzin :lol: ale deadline w 2008...) no i ostatnio sztakiego na nowych optymalizacjach pod sse2, z tym ze niestety za szybko licze i komp chce za malo punktow (host żąda 0,7 punkta, boinc studio kalibruje benchamrkami na 1,8 pkta, a inni userzy bez optymalizacja licza tak dlugo, ze chca 8 pktow..... nie wiem dlaczego ale na einsteinie kalibruje mi z 8 pktow na ~50, a inni userzy zadaja 55-60, wiec jest w miare dobrze, na sztakim i na seti 9chyba) nie jest juz tak dobrze jak na einsteinie...)

 

Zaraz zassam kilka probek seti i zobaczymy jak to jest [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

hehe, i licze niewiele ponad 2 miesiace...... ale tak w zasadzie to glownie einteina, ralpha jak wypusci jakies jednostki, climata (pozostało jedyne 1400 godzin :lol: ale deadline w 2008...) no i ostatnio sztakiego na nowych optymalizacjach pod sse2, z tym ze niestety za szybko licze i komp chce za malo punktow (host żąda 0,7 punkta, boinc studio kalibruje benchamrkami na 1,8 pkta, a inni userzy bez optymalizacja licza tak dlugo, ze chca 8 pktow..... nie wiem dlaczego ale na einsteinie kalibruje mi z 8 pktow na ~50, a inni userzy zadaja 55-60, wiec jest w miare dobrze, na sztakim i na seti 9chyba) nie jest juz tak dobrze jak na einsteinie...)

 

Taaa. jasne :lol2: :lol2: :lol2:

 

Wszystko skapowałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='19 cze 2006, 19:33' post='2189505']

Taaa. jasne :lol2: :lol2: :lol2:

 

Wszystko skapowałem!

w skrocie na einsteinie licze 8x szybciej, ale kalibruje mi na 7x wiecej, czyli okay... na sztaki licze 12x szybciej, ale kalibruje na 2x wicej....

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek ty sie zabieraj za Seti a nie sobie nabijasz punkty w einsteinie bez sensu. :P

Kazdy komp sie u nas przyda ... a twoj sie marnuje

No albo chociaż przydziel wiecej proca na SETI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek ty sie zabieraj za Seti a nie sobie nabijasz punkty w einsteinie bez sensu. :P

Kazdy komp sie u nas przyda ... a twoj sie marnuje

No albo chociaż przydziel wiecej proca na SETI ;)

jak tak patrze na to jk tyo sie dlugo liczy to niestety wole einsteina, aleniestety koncza mi sie jednostki z s3 :( i co ja bede liczyl teraz, mam nadzieje ze sztaki zapoda kilka jednostek to sie policzy, ale jak tak dalej ppojdzie to bedzie krucho... na noc i jak ide do szkoly to zapodaja climata, bo to sporo ramu zjada (jakies 90 mega, gdzie einstein 4...) a normlanie moze bede proca liczyl, kolejna sprawa to wiekszosc projektow mam zeby nie sciagaly nowych jednostek i teraz mam tylko 3 liczone + seti testowo. Biorac pod uwage, ze Akosf wypusil optymalizacje do sztakiego ktora liczy 50 razy szybciej, to az slinka leci [; musze tylko jakos wyczaic co zrobic aby zadalo tyle samo p\unktow za jednostke......

 

// kolejna sprawą jest to, ze powinienem byc wierny mojemu teamowi, ale i tak seti licze dla was [; (nas)

 

seti:

344193877 82453933 19 Jun 2006 17:18:02 UTC 19 Jun 2006 18:11:56 UTC Over Success Done 2,610.73 12.96 pending

 

einstein:

33901574 9697437 14 Jun 2006 14:42:34 UTC 19 Jun 2006 15:18:58 UTC Over Success Done 1,722.83 54.63 54.63

ekhm.......

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...