Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Może z 650 - 700... Jeśli będą chodziły 24/7. No może trochę więcej :) Mój Venice @ 2.35Ghz robi max 340 RAC'u jeśli działa 24/7 i liczy tylko i wyłącznie seti, 0 innego obciążenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, ile jest wart E6400 @ stock... Bo dopóki kibla nie odbuduję, na BOXie chodzi i bez oc...

 

Wyniki benchmarków śmieszne :lol: (przyzwyczaja się człowiek z czasem do 6k/30k :wink:)

zakladaj wode na pajaka, a nie :D

 

Panowie ostro jedziemy z koksem wczoraj 45k kredytow a to jest niezle :D ja licze poki moge bo jak sprzedam kompa to kiszka :P =)

jak mozna zmienic c2d na cos co nie liczy ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostro jedziemy z koksem wczoraj 45k kredytow a to jest niezle :D ja licze poki moge bo jak sprzedam kompa to kiszka :P =)

saimek nie sprzedawaj - od jakiegoś czasu u mnie też komp poszedł w odstawkę i kase ładuję w pozycje nr 3 w sigu ale bynajmniej nie zamierzam go sprzedać - w końcu musi liczyć Seti :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie stac mnie na 2 zabawki :P jak uzbieram kase to sobie cos kupie w nastepnym roku pewnie :]

 

Gratuluje 4 MILIONOW PANOWIE :) jeszcze troche i zapniemy infopc.pl i boinc.pl za jakis czas i bedziemy 3 =)

 

huh tak patrze i widze ze team powraca do mocy :) rac rosnie i >40k dziennie robimy.. az szkoda sie sprzetu pozbywac :////

 

 

Wow widze ze Free dzisiaj szaleje :D juz 5,2 k kredytow.. pewnie jakis host dostal sie do netu i odeslal co nieco :D

 

 

GRATULACJE DLA ZULUSMANA za 700k :) wczoraj juz bylo =)

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie, w końcu sytuacja się normuje - 4 miliony i 40k RAC :-P

 

Jak już jesteśmy przy gratulacjach - chyba nie było:

wisnia666 & pixelik & wspac 101,866.85

 

 

Lanc uczepił się "naszej" (:lol2:) trzeciej pozycji - ciągle dziennie więcej wyrabia i ucieka skubany B-)

 

EDIT: E6400@3,2@BOX bez problemu (62-63*C seti). A co! B-). Wczoraj wieczorem teoretycznie doszedł P4 3GHz, ale coś go nie widać (chyba firewall BQI przyblokował => potem zezwolone, ale odłożył połączenie o ileś tam godzin). Jutro drugi lap z Yonahem będzie. Kolejne maszyny w planach. Tak czy inaczej - Lanc, bez walki się nie poddamy :blurp:

 

A 200k to w środę dopiero... :rolleyes:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc uczepił się "naszej" (:lol2:) trzeciej pozycji - ciągle dziennie więcej wyrabia i ucieka skubany B-)

Już nie długo... Coś mi teraz TC/dzień spada zamiast iść do góry... Trzeba znaleźć jakieś forum nie związane z kompami, żeby nie wyczaili, że to Boinc i może coś z tego być :wink: Swoją drogą dziwne, Week Average mam ponad 4.5k, a rac w granicy 3k... RAC to średnia z 2 tygodni czy więcej ? :mur:

 

bylo wisnia sie juz chwalil =) niedlugo wy stukniecie 200k i Lanc pewnie dzisiaj/jutro 100k =)

No raczej jutro [;

 

dodalem sie wlasnie do grupy:) witam serdzecznie:)

Witamy serdecznie SD 3700+ ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodalem sie wlasnie do grupy:) witam serdzecznie:)

Witamy, witamy i zapraszamy do intensywnego liczenia :wink:

 

Swoją drogą dziwne, Week Average mam ponad 4.5k, a rac w granicy 3k... RAC to średnia z 2 tygodni czy więcej ? :mur:

Chyba trochę więcej, tak z 3 raczej...

 

 

Oczywiście wczoraj po profilaktycznym clear cmos przy składaniu kompa olałem zmiane daty (głupi, głupi! :mur:) i dobra setka czekających na przeliczenie jednostek poszła się "kochać" (data zaraportowania zmieniona na 1901 rok). Teraz będę czekał te cholerne 3 tygodnie, zanim RAC mi wróci do pełnej wartości :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LordFury

Każdemu się może zdarzyć ;]

-------------

Wrzuciłem tweak'a na 3 fora, w tym 1 amerykańskie (warez ofc ;) ) mające cały cas ponad 500 userów online ;] A nuż się ktoś skusi :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 200 bym nie liczył. Tak z 10 myśle dojdzie ;] Chyba, że ktoś zczai co to i topic zaraz do kosza poleci :)

 

Dzisiaj coś słaby dzień... Hosty poszły chyba do szkoły ;)

 

UPDATE:

Sprawdziłem sobie hosty i... mam 4 nowe ;]

2x Pentak 4 2.8 + 1x Pentak 4 3.0 + aXP 2.8 ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha mam nadizeje ze sie przyda ten sd :) wczoraj chcialem troche szybciej poprzeliczac:) i skrecilem go na 2,75ghz z 2,2ghz i z magicznej temp 50 stopni poslzo na 67stopni hahah i musialem odkrecic bo na boxowym chlodzeniu to ryzyko podobno na 90 stopniach sie pali:) ale jakos tak nie mam zaufania do tych fabrycznych danych:) przyjdzie kiedys nowe chlodzenie przyjdzie dodatkowa moc:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wczoraj po profilaktycznym clear cmos przy składaniu kompa olałem zmiane daty (głupi, głupi! :mur:) i dobra setka czekających na przeliczenie jednostek poszła się "kochać" (data zaraportowania zmieniona na 1901 rok). Teraz będę czekał te cholerne 3 tygodnie, zanim RAC mi wróci do pełnej wartości :angry:

 

 

spoko, przliczy odesle i dotaniesz punkty, nie raz tak mialem, mam w tej chwili z 50 przelivczonych jednostek na Pd - bez netu - i tez sie data zminila, mialem tak na nim pare razy i nic sie nie dzialo niepokojcego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc gratki za 100.000 ;)

Przyłączam się. I za ten RAC 3000, który za chwilę pyknie również...

 

 

@ kszonek

A tego to nie wiedziałem akurat - wypieprzyłem już ręcznie wszystkie przeterminowane próbki :-|

 

 

@ Raptor

Jak nie chcesz tych celin, to ja chętnie przygarnę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za graty :mrgreen: ;]

 

Kurde pending 2.2k :mur: A ja sie dziwie, że tak mało TC się dzisiaj zrobiło... Zwykle pending się utrzymuje na poziomie 1.4-1.5k :F

 

Lord i Executor mnie gonią ~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...