Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

...i dogonią :blurp:

Trzeba trochę czasu, żeby RAC wskoczył, aż tak wysoko ;] No ale widać, że dodaliście chyba sporo hostów ;] @Free szaleje od 2 dni :o Dzisiaj ponad 7k TC...

 

@Saimek

To było do przewidzenia :mrgreen: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://setiathome.berkeley.edu/show_host_d...?hostid=2854160

I kolejne ok. +500 RAC :D (niestety nie 24/7, dlatego "tylko" 500 :wink:)

W przyszłym tygodniu zobaczymy, jak ta zabawka się kręci i może więcej będzie...

 

 

BTW. Jak tak dalej pójdzie, to spokojnie jest szansa na RAC 45.000 :D. Good job soldiers!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dotychczasowych obserwacji empirycznych - różne dwujajowe intele w SETI

Core @ ~1,8GHz = Pentium D @ ~3,2GHz = Pentium 4 HT @ ~3,6-3,8Ghz

Tak w przybliżeniu...

 

 

@ Lanc

W akademiku lapy:stacjonarne ~50:50

 

 

BTW. A kolega powyżej to część sygnatury chyba żywcem ode mnie skopiował.

Tantiemy się należą :blurp:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co to są tantiemy?

Umowne opłaty licencyjne za korzystanie z utworów muzycznych (i innych, np. audialnych lub wizualnych) płacone przez użytkownika na rzecz właściciela praw majątkowych do dzieła (twórcy, producenta, Organizacji Zbiorowego Zarządzania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzisiaj spreparowalem obraz do risa i jutro zacznie sie infekowanie pierwszej partii 17 sempkow :D, narazie jeden kontrolny doszedl.

Na jednym serwie tez zainstalowalem optymalki a wszustko dzieki nowemu bqi.

Jutro tez zoptymalizuje drugi serwer i mysle ze zaczne infekowac nastepna partie sempronikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzisiaj spreparowalem obraz do risa i jutro zacznie sie infekowanie pierwszej partii 17 sempkow :D

:banana: :banana: :banana:

Przynajmniej +1000 jak nic - dobra robota! :-P No i mam nadzieję, że ta pierwsza parta to taka rozgrzewkowa i zaraz po niej będą kolejne :wink:

 

Z naszego konta też jeszcze przy obecnym stanie "sprzętowym" ok. +1000 będzie, tylko ten RAC rośnie taaaak wooolnooooooo :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrusik cos ostatnio slabo przedzie... ale pewnie gra ciagle w Carbona albo inne wynalazki hehe ;)

[OT] Heh, też płytka leży i czeka (thx eXec. :wink:), aczkolwiek przy S3 Virge 2MB na pokładzie odpalenie gry może być poniekąd kłopotliwe :rolleyes:. Ale nowa pompka dziś dotarła - pora zacząć kroić zapinkę na NB teraz i można składać zabawki [/OT] :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie 4 miejsce w PL w totalu! :D iha... za 3/4 tygodnie bedziemy miec 3 :>

do tego znowu mamy w tym tygodniu najlepszy rac w pl..coś Seti@home poland dostało zadyszni..ale przeszli na inne projekty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh a już myślałem o 2 miejscu gdzieś tak za tydzień :) Musze poinfekować więcej komputerów ~~

 

Po ilu dniach można wywalić nieaktywne hosty ? 30 / 60 ? Bo mam z 40 hostów, które się połaczyły 1 raz, mają rac/tc 0/0 i mi tylko syfią listę [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Lord i eXecutorr ;]

A dzisiaj byłem od was lepszy :mrgreen: :twisted2:

Co prawda, to prawda - prawie 5200, piękny wynik, a dzień jeszcze sie nie skończył :wink:.

Aczkolwiek i tak pozamiatał dziś Raptor - na chwile obecną 6100 :-P

A Free wczoraj 7257 :blink:... Kurde mole...

 

eXecutorr, ewidentnie kolejnych kompów nam potrzeba :D :D :D

 

 

Po ilu dniach można wywalić nieaktywne hosty ? 30 / 60 ? Bo mam z 40 hostów, które się połaczyły 1 raz, mają rac/tc 0/0 i mi tylko syfią listę [;

Jak im się wszystkie próbki przeterminują i spadną do zera... Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że dziś powtórka z rozrywki będzie. SETI@Home Poland od 4 dni <40k na dobę robi, jest okazja ładnie odskoczyć :wink:

 

Najbardziej szkoda, że tylko ok. połowa naszego teamu jest faktycznie aktywna - mogłoby być dużo, duuużo lepiej :angry:. Poza tym konrołów mamy już na forum pewnie kilkadziesiąt, a liczy parenaście może... O X2/Pentium D nie wspominając...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pisz do znajomych PW i namawiaj czy cos.. sygnaturki troche dzialaja ale slabo.. mogli by bannerek dac na 1 dzien o druzynie.. powiedzmy ze zrobilibysmy PACKI z seti optymalizowanym i kazdy bo sobie tylko instalowal i prosta sprawa ;] bysmy wtedy zamietli wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle, to ja bym miał prośbę do osoby robiącej BQI, aby zrobić ten (że tak powiem) instalator mniej podejrzanym. Chodzi mi o te strzałki i brak jakiegokolwiek tekstu co to jest i tak dalej. Bo aż głupio to znajomym wysłać i powiedzieć, że to zrobi coś dobrego z komputerem, skoro to wygląda jakby miało coś popsuć (if you know what I mean ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...