Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

a ja myslałem zę mój 1 na core 2 duo coś tam doda...10 lol :blink:

tylko mogą być jaja- ja mam 70 stopni na cepie w lapku i wylot spalin gorący jak w śmigłowcu bojowym :lol:

mogą sie klienci wkurzyc,zę ich lapki parzą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo i kto się tutaj nabija z niedoścignionego P2 :P Paczka zajęła mu zaledwie 73 godziny :D

Jeszcze tylko poczekać aż się dogada z serwerem.

e no to rakieta :) jak bedzie chodzil 24 godziny na dobe to rac sie powinien ustabilizowac na poziomie 16-18 ! :> hehe ;)

 

 

grzesiu taki zastrzyk lapkow to dobra sprawa :D ale nie wiadomo wlasnie czy nie beda sie grzac :// najwyzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj lap juz liczy ponad 15 dni bez przerwy, niestety dochodzi do 70 stopni na rdzeniu. Na szczescie jeszcze nic sie nie zwiesilo ani nie bylo zadnych niestabilnosci systemu. Wystarczja mu krotkie przerwy w drodze z domu do kafejki i odwrotnie :) Niedlugo 20 dni urlopu takze sobie troszke odpocznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten c2d to @stock, czy ocnięty jakoś ;] ,bo ten trzepiący mi najwięcej kredytów też @ stock, chciałbym tak jakoś porównać. Dobry Robercik dał się namówić na liczenie, ba! nawet o wyniki się pyta :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. C2D już coś policzył ;] Tylko 1 rzecz mnie zastanawia.

 

5067.1875s - 28.55 claimed - by C2D

5535.8437s - 29.29 claimed - by my SD @ 3Ghz

 

U mnie cziken, tam crunch3r. Ale na c2d cziken podobno mało daje. Z tego wynika, że c2d jest taki słaby ? :] Ja wiem że to e6300 non oc, no ale, żeby SD był lekko gorszy :mrgreen:

 

By the way...

Od kiedy mam SD cały czas dostaje próbki za ~30 claimed :mur: Tutaj przykład resultsów z ostatnich 2 dni....

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jednak "delikatna" różnica zegarów robi swoje. 1,86GHz a 3,0GHz i mimo to jest te kilka % szybszy.

Nowe optymalki dołożyłyby kolejne kilka % (na dużych próbkach jednak trochę dają).

No i przede wszystkim - E6300 policzy przez ten czas dwie próbki, SD jedną :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...