Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystkie wyniki lądują w pending. Miałem problemy techniczne z kapryśną płytą i nie zauważyłem, że mam datę kilka miechów na przód. I kupa. Komp policzył wszystko co miał i nie pobierał próbek. Teraz nadgania ale 24h w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos co z Lordem i Exekiem?:> cos ostatnie 2 dni padaka straszna :/ wysadzili akademik czy jak? :/

prąd im odcieli bo ich kompy za dużo ciągneły :)

ja bardziej obstawiam zblizajaca sie s.e.s.j.a ;/

Wszystkiego po trochu. Prądu jeszcze nie odcięli, ale sieć i owszem... :mad:

 

Wielce szanowna firma kładąca nowe okablowanie i resztę osprzętu w akademiku z lekka zawaliła termin, a uczelniane centrum informatyczne stwierdziło, że już wszystko powinno chodzić i odcięli stare połączenie. Więc miodzio po prostu - najprawdopodobniej do przyszłego wtorku bez sieci będziemy :mur:

 

Już abstraciach!ąc nawet od SETI (dziś w nocy jednostki do liczenia mi się skończą chyba), zajebista pora po prostu na takie numery, kiedy większość projektów sesyjnych elektronicznie załatwiana. Trzeba z pendrive'ami i RW na uczelnię zapier... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o FUCK! ja bym chyba za akademik nie płacił jakby mi net odłączyli !!! :twisted2:

 

edit (14:31 2007-01-13):

 

Weeee.. znowu próbek mi nie odsyła

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kliknąłem na "No new task" na moim P3... No cóż, trza go sprzedać... chociaż i tak była zabawa z liczeniem SETI na nim - max RAC miał 46,1... Aż mi szkoda normalnie. Ale cóż trza w końcu mieć coś prawie jak porządnego do liczenia (cel 352 i zabawa @ stock V).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wam tez nie wysyla probekj zy tylko mi ?? :((

ja nie moge sprawdzic, bo najnowsza beta bqi zablokowala mi dostep do boinc i skasowala pol systemu. Na razie niech liczy, bo ja nie mam czasu sie tym zajac....

 

zrobicie sovbie duzego tempa i nie przejmujcie sie zwalonymi serwerami seti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w messages "Error on file upload: cant open file" na wszystkich komputerach. Co jest grane?? Tyle probek czeka na upload. Nie pobiera tez nowych: "No work from project".

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie leżę. Nie ściągają się próbki a wszystkie zostały już policzone. Mam ustawiony bufor na 3 dni. Jak tak dalej pójdzie to się wypiszę bo nie lubię bezczynności kompa :mur:

ja mam bufor 8dni.... juz dawno moj komp sie nie nudzil ,bardzo dawno, bufor spokojnie amortyzuje wszytkie problemu uploadu/downloadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek jak tam pracę nad bqi 4.40 final ? Bo chętnie bym to rozpowszechnił, ale ten text o wirusie to raczej zniechęci ;]]] W sumie stykło by jak byś dał tą blokadę usunięcia [co podobno masz już u siebie] + to co jest teraz. No może jeszcze zrobienie folderu hidden jeśli jest na to sposób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek jak tam pracę nad bqi 4.40 final ? Bo chętnie bym to rozpowszechnił, ale ten text o wirusie to raczej zniechęci ;]]] W sumie stykło by jak byś dał tą blokadę usunięcia [co podobno masz już u siebie] + to co jest teraz. No może jeszcze zrobienie folderu hidden jeśli jest na to sposób :)

problem jest taki, ze windows przy kazdym zamnkieciu wywala mi errory do ~10 plokow z podaniem sciezki do bqi. I to jeszcze po 5-10sekund odstepu pomiedzy kazdym z nich, wiec idzie zeshizowac, ostatnio zamykam system zasilaczem ;)

 

a czasyuu na bqi final nie mam kompletnie, moze zw nastpny weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...