Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Niemiec

Ale kszonek się już wytłumaczył stronę wcześniej [;;

nie zauwazylem ;] w ciagu dnia bywam na 3 kompach i moglo mi uleciec [; wielkodusznie wybaczam :D ;)

 

 

dalej czekam na liste ludzi do kick out na pm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cicho bo spalilem 2x1gb patriot llk....... jak ja teraz bede gral w age of empires bez 4x1gb ;(

 

a serwer to taki lamus ze chodzi spac razem ze mną - musicie mi twybaczyc ze sypiam w nocy....

 

teraz nie mam czasu, wiec liczcie ze serwer was wpusci, ide sie bawic w pi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol pare dni nie czytalem forum.. patrze co tu sie dzieje a pipanol szaleje LOL! :D 800 kompow? przeciez to jakas masakra.. nie wiem co napisales w tytule pliku i skad masz tego tyle ale to prawie graniczy z cudem :D

 

jak Ci ludzie nie pokasuja BQI to niedlugo bedziesz w top10 na swiecie :D rotfl. te kompy sie dopiero rozgrzewaja taka ilosc to mysle ze spokojnie na 40000 raca :D

 

 

mam nadzieje ze nie zniknie 3/4 po 2-3 tydoniach i ze zostanie chociaz polowa =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30s temu przyłączyłem się do Drużyny :)

Witamy, witamy, każdy nowy liczący mile widziany, zwłaszca z C2D na pokładzie :wink:

 

 

@pipanol

Aż się z wrażenia pokusiłem o szybkie podsumowanie Twoich hostów na chwilę obecną :rolleyes:

 

4szt. - AMD Hammer

4szt. - AMD Turion 64

8szt. - Mobile AMD Sempron

9szt. - Intel® CPU Core Duo Txxxx :razz:

14szt. - AMD Athlon 64 X2 Dual Core :razz:

16szt. - AuthenticAMD Unknow CPU Type

20szt. - AMD Athlon

21szt. - Intel® Pentium® D CPU :razz:

23szt. - Intel® Celeron® M CPU

24szt. - Intel® Core2 CPU :mrgreen:

27szt. - Intel® Pentium® M

34szt. - AMD Duron

50szt. - Intel x86 Family 6 Model 7 (P3/Cel)

67szt. - AMD Sempron XP

71szt. - AMD Sempron 64

113szt. - AMD Athlon 64

143szt. - Intel® Pentium® 4 CPU

169szt. - Intel® Celeron® CPU

286szt. - AMD Athlon MP/XP

 

I perełki:

Intel Pentium 5 CPU :razz:, AMD ES, AMD K7, Athlon FX-51, AMD Pro2800+ Processor (?), CentaurHauls VIA Nehemiah

 

 

 

A my z eXecutorrem ciągle bez netu, się sprzęty marnują, jedynie kilka pomniejszych kompów szalone 250c/dobę nabija :mur:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pipanol-pl dobra robota :D

 

ps. czy ktoś może mi powiedzieć czy taki wynik benchmarka

5492 floating point MIPS (Whetstone) per CPU

25491 integer MIPS (Dhrystone) per CPU

dla C2D taktowanego 3110Mhz jest dobry ?

 

@kszonek czy Twoja instalka przydziela dwa procesy dla dwurdzeniowców automatycznie ?

Edytowane przez rork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie sa hidden :) dzieki chlopaki za slowa otucxhy :) postanowilem troszke to ruszyc :) i zebysmy szybciej staneli na pierwszym miejscu w PL

LordFury@ dzieks za podsumowanie mi by sie samemu nie chcialo :)

Edytowane przez pipanol-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pipanol jak to nie top10 na swiecie?!? ja powiem lepiej.. TOP5!

 

Przeciez wczoraj zrobiles 30k a dopiero sie hosty rozkrecaja.. dzisiaj JUZ masz 30k do godziny 15 zostalo jeszce 9 godzin wiec spokojnie 40-45 k bedziesz mial.. wiadomo ze 30% gdzies sie zorientuje ze to jakis syf i Ci odpanie hostow ale przeciez ciagle przybywaja nowe... jak nawet ustalisz RAC na poziomie 40k to bedzeisz 4-5 na świecie :)

 

 

GRATULUJE :D panowie po 100k dziennie bedziemy robic niedlugo :P ciekawe jak tam ludzie z innych teamow jak zobacza to im oczy zbieleja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moze zaprzegne to u mnie w sieci :]

A co kto bedzie mogl to pomoze. Wladuje u ojca w kompie i raz na miesiac bede go do neta laczyl (jego komp jest offline, nie bedzie to przeszkadzalo jak bede go podlaczal tylko raz na jakis czas?? Zachowa przeliczone jednostki i pusci je pozniej??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moze zaprzegne to u mnie w sieci :]

A co kto bedzie mogl to pomoze. Wladuje u ojca w kompie i raz na miesiac bede go do neta laczyl (jego komp jest offline, nie bedzie to przeszkadzalo jak bede go podlaczal tylko raz na jakis czas?? Zachowa przeliczone jednostki i pusci je pozniej??)

 

Max bufor jest na 9 dni wiec po miesiacu liczenia offline, duzo jednostek straci swoja waznosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...