Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ty nie bądz taki mądry bo cie w ln2 wymaczam :wink:

 

a w pape to dać temu co robił liste skazanych :angry:

kapiel w ln2 nie jest moim marzeniem

 

 

ten kto robil liste moze sie przyzna [; ja nie bede zdradzal moich OZI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liste robilem ja :P

 

przyznaje...

 

Tomcat przepraszam po prostu zrobilismy czystki nie odzywales sie tutaj w ogole i nagle zniknales wiec nie wiedzialem co jest.. przeciez to zadna banicja mozna do teamu dolaczyc ponownie taki problem? :) a nie od razu focha jak male dziecko i ze do team poland pojdziesz ehh :P

 

 

Co do podforum to jestem za dostepem ludzi z gory listy zeby zapobiegac dolaczaniu pseudo nowych w celu dostania BQI czy cos.. :) nie to ze chce dyskryminowac kogokolwiek jak policzy troche zalozmy ze 2-3 tygodnie dla teamu to spoko dostanie dostep i juz. Na razie na poczatek dla fazy testow tylko Ci z gory co sie udzielaja i juz :)

 

jonathan pogada i moze sie zalatwi podforum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saimek masz szczescie ze ja na liscie nie bylem bo w Poznaniu to dlugo z Tomcatem bysmy Cie nie szukali :D To ze ktos nie pisze w temacie to nie znaczy ze nie liczy :P

 

BTW: jak mozna to BQi dostac? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no zostali usunieci tylko Ci co nie licza od 2 tygodni wcale. Czyli ani jedna probka nawet najmniejsza nie zwrocona w ciagu 2 tyg...

 

nie chce nic mowic ale wszystkie 5 kompow czy 6 ktore mi doszly z BQI wykruszyly sie :P niektore po 2 dniach niektore po tygodniu ale zaden nie naliczyl mi wiecej niz 500 kredytow :P trafialem na jakis informatykow chyba albo mam pecha :P mam nadzieje ze Lanc i pipanol nie straca za szybko swoich hostow i beda tak pompowac punkty dluuugo ;)

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie jacy to jesteśmy nieetyczni, głupi i w ogóle nie fajni... :mur: Klik

Zazdrość straszna rzecz... Bym się mógł założyć, że jak by mieli swoje BQI to robiliby dokładnie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator dzailu brzmi strasznie [; a dostane range BQI Power? :D

 

Tak na powaznie:

- nie moge zostac moderatorem tutaj, bo nie ejstem pewien czy moge wchodzic w tak "bliskie stosunki" z purepc, jako portalem (redakcja to to nie jest, ale z pewnych wzgledow chyba nie moglbym zostac moderem, gdyz to by byla prawei wspolpraca z portalem)

- pipanol (ani Lanc) nie moga zostac oderami z powodow oczywostych,

- wedlug mnie idealnym kandydatem jest lordzik - jedyny problem ze teraz go nie ma, a takze Free (tez go nie ma....) oraz Niemiec. Nie wiem jak u Niemca jest z pragnieniem bycia moderatorem na "tliku", bo z zadną inna redakcja chyba nie jest zwiazany.

 

Więc? Z zaproponowanych kandydatow zostali:

- Free,

- LordFury,

- Niemiec,

- Raptor,

 

(kolejnoc alfabetyczna ;) )

 

edit: ale to o randze to mowilem na poważnie :D BQI Owner juz w tej chwili nie, ale cos w ten desen bym chcial ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna redakcja z jaka jestem zwiazany to redakcja maili na ktore odpisuje [;

 

jak ktos jeszcze poprze moja kandydature to nie widze problemu, pracuje przy kompie, wiec dostep do forum mam prawie caly czas.

jak bedziesz na gg to musimy cos przedyskutowac.... jeszze przed chwila byles @work, ale widze, ze jestes @goingHome ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liste robilem ja :P

 

przyznaje...

 

Tomcat przepraszam po prostu zrobilismy czystki nie odzywales sie tutaj w ogole i nagle zniknales wiec nie wiedzialem co jest.. przeciez to zadna banicja mozna do teamu dolaczyc ponownie taki problem? :) a nie od razu focha jak male dziecko i ze do team poland pojdziesz ehh :P

to nie robi sie czystek jak za stalina-2 tyg starczają? rozumiem mi3wsiac -dwa ale nie 2 tygodnie...

z team poland to tak na zachęte było napisane,zeby obudzić żywsze emicje i szybsża reeakcje :wink:

ktoś to wział na serio? lol

 

 

Saimek masz szczescie ze ja na liscie nie bylem bo w Poznaniu to dlugo z Tomcatem bysmy Cie nie szukali :D To ze ktos nie pisze w temacie to nie znaczy ze nie liczy :P

No brygada poszukiwawcza mozę być w każdej chwili w drodze.. :

 

 

Nie no zostali usunieci tylko Ci co nie licza od 2 tygodni wcale. Czyli ani jedna probka nawet najmniejsza nie zwrocona w ciagu 2 tyg...

jak widać 2 tygodnie to nieco za mało ..ja bym wywalał tych co 2-3 miechy nic nie policzyli..gdzie sie śpieszyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacific

2480761[/snapback]

Jak by ktoś chciał BQI to na PM wysłać mi account key, a ja wam dam linka do bqi [; Acc key znajduje się w pliku account_setiathome.berkeley.edu w 2 linijce :)

 

W 3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcat ... już wyluzuj ;) Nic takiego się nie stało.

Nieaktywni wylecieli, zrobiło się czysto. Teraz kto będzie chciał znowu liczyć to się przyłączy. Lepiej wywalić wszystkich nieaktywnych niż gdybać czy ten a może tamten to jednak wrócą ;)

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mylcie modera dzialu z moderem forum

Moderator dzialu bedzie wazny tylko tutaj, z redakcja nie musi miec nic wspolnego.

 

Ja narazie jakos licze i pne sie w gore!!

W czwartek-sobote moze doloze kolejne kompy

C2D E6600

P4 2.2

Bartona 2500

Semprona 2200

Centrino 1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem kto to jest moderator dzialu, nawet POCA go ma [;

 

 

 

 

jeszcze moje stanowisko odnosnie zaistnialej sytuacji z "optymalizatorem":

 

ciesze sie, ze punkty leca, ze team pnie sie w gore, ze userzy tez sa w czolowce rankingow, ale sam sposob zdobywania tych punktow uwazam za naganny. taka sytuacja z podszywaniem BQI pod program, ktory ma optymalizowac winde nie powinna miec w ogole miejsca. i w tej kwestii mimo iz jedyna funkcja tego programu jest liczenie probek i nie powoduje on zadnych szkod to zgadzam sie tu ze stanowiskiem B@P, ze mozna wersje Lanca i pipanol'a podciagnac pod trojana, bo osoba, ktora to sciaga nie jest swiadoma co faktycznie sciaga i instaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mylcie modera dzialu z moderem forum

Moderator dzialu bedzie wazny tylko tutaj, z redakcja nie musi miec nic wspolnego.

 

Ja narazie jakos licze i pne sie w gore!!

W czwartek-sobote moze doloze kolejne kompy

C2D E6600

P4 2.2

Bartona 2500

Semprona 2200

Centrino 1500

Rozumiem roznice, ale.....

 

//

 

Uwazam ze kandydatura Niemca jest najlepsza w obecnej chwili. Ktos jest przeciw?... Nie widac, wiec przyjete jednoglosnie :D

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec zostaje w takim razie moderem ok

 

a Co do zdobywania pkt no to Niemiec sa rozne drogi jak ktos ma skilla to robi tak jak my :P :> nie wyrzadzamy szkody usuwajac dane czy cos wiec mysle ze nie jest tak zle.. ale ciiiii! juz o tym nie mowimy pogadamy na forum zamknietym :D :D haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...