Skocz do zawartości
piotrekmor

Nagrywarka Dvd - Co Polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie, planuje wymienić w swoim Hp nx6110 napęd. Szukałem w paru miejscach i znalazłem coś takiego NEC ND-7551A:

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=5...tid=11&grupa=35

 

Czy miał ktoś z was do czynienia z tym modelem albo ewentualnie co polecacie.

Fajnie jakby nagrywarka miała możliwość nagrywania w DL oraz możliwość wypalania napisów na płytach

 

Mam jeszcze pytanie techniczne, w laptopie mam nagrywarke sony CRX-835E taką jak tu:

http://www.sirius.pl/komputery/towar_wyszu...24x_24x_8x.html

 

Czy będą jakieś problemy przy zmianie napędu, ogólnie mówiąc czy są jakię modele nagrywarke które nie będą pasowały do mojego nx6110

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest z nagrywarkami do lapków ale do narmalnego PC bym wybrał NEC'a i takiego mam :-P jest jednym słowem zaje****** :-P wydaje mi się że do lapka będą tagże dobre więc wybrał bym oczywiście tego NEC'KA :-P pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niemówiłem że NEC :D

Ty nie mowisz. Ty kaleczysz polszczyzne :(

 

@Piotrek

Mysle, ze bedzie to dobry wybor i nie bedzie zadnych problemow z ta zabawka po zamianie. Na wielki plus jest zapis DVD-RAM - nie bedziesz zalowal, chociaz desktopowe wersje NEC'a miewaly problemy z korekcja bledow, to jednak jakosc zapisu byla na bardzo wysokim poziomie. Nawet na kiepskich plytach.

Edytowane przez P_M_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila do Hp w sprawie gwarancji, ale odbisali żebym skontakwtował się telefonicznie z serwisem i podali warszawski numer telefonu. Dzownilem ale bylo juz po 18.00 i nikt nie odbierał. Przypuszczam, że jeżeli wymienimy napęd w serwisie to gwarancja powinna być dalej aktualna ale to tylko przypuszczenie. Jak będe wiedział coś więcej to dam znać.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w serwisie i pytalem o nagrywarke - powiedzieli mi ze przy wymianie nośnika nie traci się gwarancji, jednak ostrzegli mnie, ze nie zawsze wszystkie modele nagrywarek beda pasowaly - Hp mogła wprowadzić jakieś blokady tak jak ma to miejsce z kartą wewnętrzną WIFI

 

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podłącze sie do tematu i zapytam czy taka włąsnie nagrywareczka Neca bedzie pasować do aCERA 3023 ???

<Zupełnie nie wiem jak seryjnie pakowana ma podłączenia >

Edytowane przez darrkie2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co warto polecić ale za to wiem co zdecydowanie odradzić - LG.Mam od pół roku i już musi trafić do naprawy bo ma problemy z odczytem dvd, poprzednio też miałem lg i mi się spieprzył ale był jeszce na gwarnacji więc mi go naprawili i potem sprzedałem znajomemu u niego popracował koło roku i w końcu totalnie się zjebał. Podobno benq są bardzo dobre tak od wielu osób słyszałem.

Edytowane przez Bartoleon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...