Skocz do zawartości
Lisek

Jakich używacie przeglądarek?

Jakiej uzywasz przegladarki?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jakiej uzywasz przegladarki?

    • Internet Explorer
      26
    • Netscape 4.xx
      0
    • Netscape 6.xx lub Mozilla
      2
    • Opera 6.xx
      16
    • NetCaptor 7.xx
      4
    • Inna? Jaka? :)
      3


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, widzę, że ciągłe wywody na temat NetCaptora w wersji 7.0 oraz 7.0.1 nie dają wam spokoju, a więc mówię wam mam NetCaptora w wersji 7.0.1 w pełni działającego, chociaż niepamiętam już w jakiej kolejności używałem Cracków,- napewno użyłwm Cracka przy NCaptorze i numeru seryjnego od wersji 7.0 ze strony www.cracks.am był tam jeszcze jeden Crack który też ściągnąłem,- a teraz dla świętego spokoju podaję wam link do NetCaptora z Crackiem w wersji 7.0.1 jakby co to użyjcie tych z cracks.am,- u mnie działa i to z polską nakładką.

Pozdrawiam !!!

oto link :http://warewz.ws/?action=view&app=109

Broken link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, plik jest na 100% po twojej wiadomości osobiście sprawdziłem i miałem możliwość ponownego ściągnięcia. Zainstaluj sobie coś w stylu GetRight'a ja osobiście używam FlashGeta i napewno ściągniesz,- No chyba, że to wina Twojego łącza ja mam stałe i idzie bez problemu. Pozdrawiam !!!

Ostatecznie jak podasz adres to Ci wyśle, razem z Crackami jakieś 1.4mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, plik jest na 100% po twojej wiadomości osobiście sprawdziłem i miałem możliwość ponownego ściągnięcia. Zainstaluj sobie coś w stylu GetRight'a ja osobiście używam FlashGeta i napewno ściągniesz,- No chyba, że to wina Twojego łącza ja mam stałe i idzie bez problemu. Pozdrawiam !!!

Ostatecznie jak podasz adres to Ci wyśle, razem z Crackami jakieś 1.4mb

NC juz mam. Razem z crackiem. Z innego miejsca. Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pliki instalacyjne Netcaptora: ncsetup.a1013.exe (856199 bajtow) i ncsetup.a1013.exe (856504 bajtow). Ktory z nich jest wersja 7.0 a nie 7.0.1? Bo s/n jest tylko dla 7.0.

I pytanie 2-gie: Netcaptor 5 mial w sobie szpiega. Jak jest z NC 7.0?

o ile dobrze kojaze to ten 1 to 7.0 a ten 2 to 7.0.1 - zreszta sam sprawdz - prawy klik myszka -> wlasciwosci -> wersja i wszystko jasne :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak mnie to zaciekawiło :) Ja najpierw jechałem na IE, później Opera, później Mozilla, a później NetCaptor (taka fajna przeglądarka pracująca na silniku IE).

 

http://lisek.dhs.org/others/netcaptor.png

 

Tak on właśnie u mnie wygląda :)

 

Co prawda mam zainstalowane MozillaPL 1.0 RC3, IE 6.0, Opera 6.02 ale i tak najczęściej używam jednak NetCaptora, bo przez silnik IE jest najbardziej kompatybilny ze stronkami WWW :)

Albo Internet Exploder szwankuje albo net nie dziala albo lisu cos zpinkolil.

a co do przegladarek to opera i mozilla jakas tam sa fajne a netcaptora chyba nie widzialem albo nie kojarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...