Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Half Life 2: Episode Two

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam problem!

nie wiem co mam dalej zrobic za tym mostem z samochodami!

zrobilem dzwignie z samochodow i przeskoczylem na druga strone!tam otworzylem drzwi dla Alex i tego zielonego "cyklopa" :D

Alex mowi jedna kwestie i stoja jak zachipnotyzowani i patrza sie na most :mur: :mur: :mur:

a widze ze jest wyjscie zaraz za tymi wielkimi drzwiami tylko trzeba uruchomic silnik! ale to musi zrobic ten 'zielony'

 

ma ktos jakis pomysl jak to przejsc?

 

z gory dzieki

pozdro

A samochodzik przyprowadziłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam obejrzeć film pt. Exclusive Valve Behind the Scenes , który dostępny jest na Gametrailers.com :) Twórcy gry opowiadają jak to było od samego początku. :)

Niestety ja na swój egzemplarz Orange Box muszę czekać jeszcze tydzień... Brak pracy + niepełnoletność mają swoje minusy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zamówiem OrangeBox od play na allegro i już wysłali. Jak kurier nie zawali, to jutro będę miał.

Pelecam przejście gierki jeszcze raz z włączonymi komentami. Opisują, co jak robili, czym się kierowali i jak eksperymentowali z fabułą.

 

LoL. przciez po to byl caly ten cyrk na mapie :D nie wierze ze tego nie zrobil :D

No bo nie wiem, z czego innego mógby wynikać problem. Chyba, że mu się skrypt zaciął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zamówiem OrangeBox od play na allegro i już wysłali. Jak kurier nie zawali, to jutro będę miał.

Pelecam przejście gierki jeszcze raz z włączonymi komentami. Opisują, co jak robili, czym się kierowali i jak eksperymentowali z fabułą.

No bo nie wiem, z czego innego mógby wynikać problem. Chyba, że mu się skrypt zaciął...

A to fiu..ki, dzwonilem dzis i sie pytalem czy maja i mowili ze nie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od 2 dni i muszę przyznać, że (jak zwykle...) jest świetnie.

 

Nie jakoś nadzwyczajnie, ale ładne widoki i wciągająca fabuła robią swoje.

Tak jak ktoś już przyznał, czasem przynudza
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Part z samochodem był nuuudny! Ciekawie zrobiło się tylko podczas zasadzki, akcja z mini-striderami w domku była niezła :>
Ale gra i tak robi ogromne wrażenie, no i fabuła... Nic mnie nigdy tak nie wciągnęło, jak HF2 z dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, w sumie czekałem na ten nowy samochód a nie było aż tak fajnie, ale zasadzka z hunterami super, co chwila musiałem loadować :lol:

I takich zwrotów akcji trochę brakowało - jedynie zasadzka, końcowa obrona silosu i może jeszcze ucieczka przed tym wielkim Mrówkolwem (czy jak go tam zwał) w jaskiniach. Wtedy dopiero czuło się ten dreszczyk emocji. No i jeszcze po zdobyciu ekstraktu larwalnego była niezła rzeź ;>

 

A poza akcją - Alyx... Mmm :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL. przciez po to byl caly ten cyrk na mapie :D nie wierze ze tego nie zrobil :D

 

lol :rolleyes:

gralem cala z jezykiem angielskim wiec nie za bardzo chcialo mi sie wczuwac w teksty :wink:

i musialo mi umknac ze chodzi o ten samochod!

ale przyznacie ze i tak niezle ze udalo mi sie przeskoczyc na druga strone nie uzywajac do tego samochodu B-)

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he :lol:

Tracisz sporo zabawy nie kmniąc fabuły, tym bardziej, że grafika ledwo wyrabia (ale w sumie spoko z dodatkowymi efektami) u progu 2008.

Pomykam drugi raz z włączonymi komentarzami i właśnie idę znowu po ten samochód :D

 

A tak na marginesie, to polatałbym sobie tym heli kombinutu w jakimś battlefieldzie. A wogóle to maskara by była jak by to umożliwili w EP3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczylem.. gra bardzo zacna.. chwilami faktycznie przestoje, ale nie umniejszaja one wartosci calej "produkcji". mnie wbijaly w fotel koncowki etapow, kiedy do akcj dochodzila BARDZO klimatyczna muzyka, towarzyszaca wspaniale przy "rozwalce" (przy tej serii nie do konca wlasciwe slowo). generalnie HL2 ep2 spelnil oczekiwania, usatysfakcjonowal. jestem z HL od poczatku i jest to dla mnie "seria zycia". HL1 to pierwsza w pelni swiadoma gra fpp, w ktora wlozylem tyle emocji, ktorej poswiecilem tyle czasu i dla ktorej zupelnie sie zatracilem. kolejne czesci mniej, juz nie to samo, ale moze i dobrze. byly to juz zupelnie inne doswiadczenia, a HL1 pozostal gra zycia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, odpaliłem, minęła dłuższa chwila i już koniec gry :(

 

Muzyka w tej grze w momentach większych akcji jest na max dopasowana i potęguje cały klimat tej części (jak i poprzednich ;]).

 

No i tak jak pisali inni, ta gra ma w sobie to "coś" co sprawia, że chce się grać :)

 

Teraz pozostaje czekać na EP3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he :lol:

Tracisz sporo zabawy nie kmniąc fabuły, tym bardziej, że grafika ledwo wyrabia (ale w sumie spoko z dodatkowymi efektami) u progu 2008.

Pomykam drugi raz z włączonymi komentarzami i właśnie idę znowu po ten samochód :D

 

A tak na marginesie, to polatałbym sobie tym heli kombinutu w jakimś battlefieldzie. A wogóle to maskara by była jak by to umożliwili w EP3

no mam wlaczone caly czas teksty dialogu!

a powiem Ci ze na sprzecie z mojego sigu i na tych ustawieniach mam wszystko plynnie B-) bo gierka ma super silnik!

post-114632-1192751865_thumb.jpg

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobał Wam się rajd samochodem ?

Ale faktycznie ze mną coś nie tak bo w HL2 też każdy narzekał na levele z wodolotem i buggim, a dla mnie to ulubione plansze.

Jak się jedzie samochodem to niezłe widoczki są a poza tym przecież tam są wtedy te świetne levele z zasadzkami Combine, kilka fajnych zagadek (choćby klapa) później ta akcja z DOG`iem nad rzeczką to poezja i to wszystko w levelach z samochodem.

Zresztą końcowa akcja obrony też jest jakby nie było przy częstym użyciu wozu.

No i do dr@bollo, weź graj w gry ze zrozumieniem. Tą grę można spolszczyć w rejestrze jeżeli nie rozumiesz eng.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobał Wam się rajd samochodem ?

Ale faktycznie ze mną coś nie tak bo w HL2 też każdy narzekał na levele z wodolotem i buggim, a dla mnie to ulubione plansze.

Jak się jedzie samochodem to niezłe widoczki są a poza tym przecież tam są wtedy te świetne levele z zasadzkami Combine, kilka fajnych zagadek (choćby klapa) później ta akcja z DOG`iem nad rzeczką to poezja i to wszystko w levelach z samochodem.

Zresztą końcowa akcja obrony też jest jakby nie było przy częstym użyciu wozu.

No i do dr@bollo, weź graj w gry ze zrozumieniem. Tą grę można spolszczyć w rejestrze jeżeli nie rozumiesz eng.

Hehe... dokładnie. Mnie również kojarzy się ten epizod z samochodem. Jaskinie trochę mnie na początku przyhamowały z entuzjazmem ale potem obraz nabrał lepszego wyglądu. Dosłownie i w przenośni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do misji z samochodem, to na jego drodze było zdecydowanie za mało przeciwników :mrgreen:

No chyba jednak inaczej odbieramy tą grę.

Mało przeciwników ?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Stada Combine z Hunterami robiącym nam pułapkę przed Białym Lasem
, ciekawe spotkanie z przeciwnikiem w jednej z piwnic, walka z kilkoma hunterami przy stacji radiowej, walka z helikopterem no i głowna najtrudniejsza walka końcowa
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
z siejącymi zamęt Striderami i hordą hunterów

Dla mnie to były najbardziej emocjonujące levele.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobał Wam się rajd samochodem ?

Ale faktycznie ze mną coś nie tak bo w HL2 też każdy narzekał na levele z wodolotem i buggim, a dla mnie to ulubione plansze.

Jak się jedzie samochodem to niezłe widoczki są a poza tym przecież tam są wtedy te świetne levele z zasadzkami Combine, kilka fajnych zagadek (choćby klapa) później ta akcja z DOG`iem nad rzeczką to poezja i to wszystko w levelach z samochodem.

Zresztą końcowa akcja obrony też jest jakby nie było przy częstym użyciu wozu.

No i do dr@bollo, weź graj w gry ze zrozumieniem. Tą grę można spolszczyć w rejestrze jeżeli nie rozumiesz eng.

 

no wiem ze mozna! ale wykumalem to przypadkowo dopiero w levelu z mostem i samochodem!

a tak poza tym niezbyt kreci mnie ta gierka i dlatego nie przywiazuje moze uwagi do fabuly! wiem ze zaraz mnie tu zjecie ale to jest moje pierwsze spotkanie z Half Life'm !

 

ale ogolnie gierka spoko! dobry silnik,fajne krajobrazy i rozwalka! coz wiecej chciaec B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Grał może ktoś w wersje na x360? Da się grać padem, czy lepiej sobie darować i kupić wersje na PC?

qmpel wlasnie kupil sobie przedwczoraj X360 i czeka tylko na OrangeBox . jak opisze mi wrazenia to z checia umieszcze sprawozdanie z wersji x360 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze mozna! ale wykumalem to przypadkowo dopiero w levelu z mostem i samochodem!

a tak poza tym niezbyt kreci mnie ta gierka i dlatego nie przywiazuje moze uwagi do fabuly! wiem ze zaraz mnie tu zjecie ale to jest moje pierwsze spotkanie z Half Life'm !

 

ale ogolnie gierka spoko! dobry silnik,fajne krajobrazy i rozwalka! coz wiecej chciaec B-)

A mnie właśnie zakręciła ta gierka.

Kiedyś próbowałem demko HL2, ale jakos mnie nie ruszyło. Początek fajny. Przyjazd pociągiem do miasta, potem wydostanie się z placu i cięcie. Reszta demka, to łażenie w ciemnych zaułkach i koszenie zombi przeplatane z wkorzystywaniem grawitacji na swoją korzyść.

No tak, fajny ten Havok, ale już widziałem go w pełnej krasie w PSI-OPS. Tam też było rzucanie w przeciwników czym popadnie za pomocą telekinezy, zagadki, przejmowanie kontroli nad umysłami i inne bajery. Srednia grafika, ale ładna animacja postaci. Dodatkowo wolę strzelać do żołenierzy niż jęczących zombiaków.

Uznałem, że odpuszczając HL2 niewiele stracę. Dopiero EP2 skłonił mnie do zmiany zdania.

 

a powiem Ci ze na sprzecie z mojego sigu i na tych ustawieniach mam wszystko plynnie B-) bo gierka ma super silnik!

Miałem na myśli wygląd, a nie wymagania.

Z resztą nie narzekam. W komentarzach opowiadją jak to się starali w tych tunelach, żeby to nie były zwykłe, brzydko porozciągane tekstury, nowe shadery, szmery bajery. No i oczywiście dynamiczne cienie.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...