Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Half Life 2: Episode Two

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad to, Newell opłakuje narastający brak różnorodności kontrolerów oferowanych grającym na PC. Chciałby widzieć akcesoria jak Wiimote, czy Guitar Hero

 

I co mam grać na gitarze w fpp czy machać przed ekranem jakbym komary odganiał <_< :damage_wall: Do fpp tylko klawa+myszka, Gabe chyba za dużo łiskacza ściąga w tej swojej siedzibie. Poza tym narzeka na brak rewolucji w dziedzinie kontrolerów, a przecież gra nie wychodzi na Wii, a nikt mi nie powie, że pad to jakaś rewolucja przecież to jest na rynku już baaardzo długo.

 

Ciekawe po co DX10 do generowania mimiki twarzy ?? :blink:

 

Całe szczęście, że do grafy dali kuponik na Black/Orange Box'a będzie można już 10 października wypróbować co tam Gabe z kumplami wymościł zwłaszcza, że posiadawszy HL2, EP1, EP2 pewnie też mi się spodoba.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad to, Newell opłakuje narastający brak różnorodności kontrolerów oferowanych grającym na PC. Chciałby widzieć akcesoria jak Wiimote, czy Guitar Hero

 

I co mam grać na gitarze w fpp czy machać przed ekranem jakbym komary odganiał <_< :damage_wall:

Gitara to najwyżej do Stalker'a. Ale mogliby dać łom na USB i... "Welcome to Ravenholm" :twisted2: Żeby tylko monitora nie dziabnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby oddzielili z tego Tf2 i portal to byłbym very happy. Wyszło by taniej bo i tak w ep2 nie mam zamiaru grać wiec po co przepłacać.

Przecież to będzie oddzielnie na Steamie! Już dawno jest to na Steamie w sklepie (portal, team fortess 2, ep2 oddzielnie) ale napisane, że coming soon i nie da się kupić. :mad:

 

na screenie ze sklepu, jako przykład daje, jest Portal:

Dołączona grafika

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie takie wieczne przekładanie gry to kretynizm. Nie dość, że tytuł traci na świeżości to człowiek coraz więcej od tej gry oczekuje. HL2:EP2 to miała być wakacyjna gra. Zaś to wyjdzie w zimie, kupię to za 200zł, pogram 8h, ew. 3 razy przejdę i co? I zaś baco czekaj. Ja rozumiem, że jest wiele powodów, dla których premiery są przesuwane, ale bezprzesady. Wszystko przez to, że Vavle musi wydać wszystkie te trzy gry jednocześnie i dopóki nie będą one perfekcyjne to nikt ich nie ma prawa dotknąć. Juz EP1 za 60zł i 6h gry był okrzyczany. Wiem, że można sobie oddzielnie je przez steam zamówić, ale powiedzcie czy cztery pudelka Hl2 nie wyglądają uroczo? Bo Heroesy tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi filmik to zlepek tego co już było w tym ta końcówka z atakiem doga. No chyba ze ja oglądam nie to co trzeba.

Ten drugi filmik (podobnie jak i pierwszy) leży u mnie na dysku od sierpnia 2006 w HD, tak więc zbyt świeży to on nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mnie wkurza sytuacja z GMANem , jest to postac bardzo popularna i wiekszosc ososb ktora beirze sie za singla chciala by poznac wiecej szczegolow na temat tej postaci a VALVE zawsze daje d*py : reklamuja EP1 ze tam dowiesz sie co z GMAN itp czlwoiek sie napala i wejsciowka 1min z GMAN i posucha....ZAL....teraz znowu kusza ytaileram iz ta postacia a jak znam zycie to sie pokaze na 1min i pomacha raczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doczytałem się na forum Steam, że we wtorek jest jakieś wielkie wydarzenie, podobna wersja demo HL2Ep2, i 4 dniowy trial TF2!

 

sie okaże ;)

 

EDIT:

przed chwilą odpaliłem Steam i ukazał się news na temat kolejnego trailera w HD - tym razem Engineer z TF2

 

a dalej ;)

In other TF2 news, stay tuned for a pretty big announcement next week. You're going to want to hold off on planning any vacations until you hear what we've got to say on Tuesday.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://incy247.hlgaming.com/Countdown/ odliczane do tej magicznej daty :lol:

 

http://www.gamevideos.com/video/id/14541 now trailer

 

JBC TRAILER MA BARDZOOOOO DUZO SPOILEROW ROZPOCZECIE GRY ITD JBC JA OSZTRZEGAŁEM

 

z boku macie gameplayer z TF2

 

już nie moge się doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lipa :/ nie moge prepurchase samego ep2? ja nie chce gownianego tf2 i tak w to nie gram..

 

ciekawe czy znowu przejde epizod jako pierwszy na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lipa :/ nie moge prepurchase samego ep2? ja nie chce gownianego tf2 i tak w to nie gram..

 

ciekawe czy znowu przejde epizod jako pierwszy na forum ;)

To samo u mnie tyle ze ja nie chce [ciach!]ianego ep2 bo i tak w to nie zagram. W dodatku po co mi hl2 skoro ju go mam... Niby bedzie można all kupic oddzielnie ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ostatni weekend przeszedłem do końca HL2 po raz 8smy :)

 

A co do Orange Box to steam wersja odpada. Ja chce miec pudełko. Zapłace nawet 150zł w empiku, jestem fanem HL to sobie pozwalam :)

 

Czy to nie dzis miało być to ogłoszenie od Valve? Ta niespodzianka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...