Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Half Life 2: Episode Two

Rekomendowane odpowiedzi

tylko 8 razy? ja ostatnio HL2 przeszedłem poraz 25raz :) a te ogłoszenie chodzi o to, że ci co kupią Orange Box przed premierą dostaną w poniedziałek TF2 bete ja też chce mieć to w pudełku tylko fajnie by było go mieć przed premierą no nie?

Edytowane przez dzuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się wyśmienity dodatek. Chyba jeszcze wrócę do podstawki przed wyjściem Episode Two.

 

No ja na pewno odpalę jeszcze HL2:EO ,ale podstawkę to ostatnio przechodziłem z pewnym modem (to jednak nie to samo :) ) Co do HL2:ET to oby był wart tych pieniędzy.

 

Grimlock zgadzam się z Tobą, najbardziej wymiatają płonące zombies... Ten ryk wrzask, hmmm odpalę sobię jak przyjdę z pracy

Od razu się przypominają czasy Resident Evil 2 na PSX. :) Do tego HL2 tak samo mnie wciągnął jak ten Survival horror. O grywalności nie wspomnę.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Empiku nie kupisz za 150zł (ktoś tam pisał), bo zapłacisz dodatkowo za HL2 i ep1, a tu jak kupisz przez net to w prawdzie też kupisz te 2 osatnie ALE możesz je wtedy komuś podarować! (nie odsprzedać)

 

co wy nie czytać newsów na Steam?

 

poza tym da się kupić osobno, ale niestety nie pre-purchase, ja się trochę waham bo kase mam ale nie wiem czy chcę to kupić teraz...

 

co do jęczyących zombie to w Garry's Mod ustawiam takich 20 obok siebie i każdego po kolei podpalam przy czym otaczam ich płotem ;>

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Empiku nie kupisz za 150zł (ktoś tam pisał), bo zapłacisz dodatkowo za HL2 i ep1, a tu jak kupisz przez net to w prawdzie też kupisz te 2 osatnie ALE możesz je wtedy komuś podarować! (nie odsprzedać)

 

co wy nie czytać newsów na Steam?

 

poza tym da się kupić osobno, ale niestety nie pre-purchase, ja się trochę waham bo kase mam ale nie wiem czy chcę to kupić teraz...

 

co do jęczyących zombie to w Garry's Mod ustawiam takich 20 obok siebie i każdego po kolei podpalam przy czym otaczam ich płotem ;>

Z tego co kojarze, to w pudełku z grą mają być 3 cd-keye. Do HL2, EP1 i do tego nowego zestawu. Także z odsprzedażą lub podarowaniem keyi problemu nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST- UJAWNIł SIę!

Aby umilić czas oczekiwania na demo zamieszczam realfoto MILCZąCEGO, którego w poprzednich epizodach (co tam w epizodach- w całej sadze) mogliśmy podziwiać tylko od nadgarstków w dół- takim widzi go Alyx, hihi ;-)

post-7513-1189976223_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST- UJAWNIł SIę!

Aby umilić czas oczekiwania na demo zamieszczam realfoto MILCZąCEGO, którego w poprzednich epizodach (co tam w epizodach- w całej sadze) mogliśmy podziwiać tylko od nadgarstków w dół- takim widzi go Alyx, hihi ;-)

Przynajmniej wreszcie wiadomo, dlaczego pokazują tylko Jego nadgarstki :D

 

Właśnie powtarzam Sobie Episode One, to tak w ramach powtórki przed drugim epizodem ----- jeszcze tylko 3 tygodnie .....

 

 

Pozdrawiam !!!! ---- F51 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starting Monday, September 17, those who pre-purchase The Orange Box via Steam can download and activate the beta release of Team Fortress 2 (TF2).
Giera leci już na dysk.
mastertab kupiłeś oragne box czy dostałeś kuponik wraz z Radosławem 2900 ?

No kurde. Mogli by dać bete nie tylko dla tych co zamówili już boxa :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastertab kupiłeś oragne box czy dostałeś kuponik wraz z Radosławem 2900 ?

No kurde. Mogli by dać bete nie tylko dla tych co zamówili już boxa :|.

Dostałem kuponik, ale to chyba równoznaczne z zakupem jest no chyba, że zrobią mnie w chu... i nie będę mógł pograć na razie gra jak pisałem leci na dysk jak ściągnę (ok 2.5 GB z tego co widzę w katalogu steam) to postaram się uruchomić i zobaczyć co to warte. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA. Ten kupon = cały box wiec masz farta ;).

Zdaj relacje jak najszybciej. Mogli by demo wypuścić a nie bete (w dodatku tylko dla tych co gre już zamówili...).

Nie wiem czy dam radę szybko ja to mam szczęście :wink: , że akurat u mojego ISP jest awaria i transfer max. 60-70 kB/s i to teraz kiedy właśnie potrzeba :damage_wall: . Mam nadzieję, że się szybko uporają z tym i dam radę w to zagrać jeszcze dzisiaj, a tymczasem proponuje przenieść się do topicu o Team Fortress 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widzisz za gry wyszło 120zł zgodnie z kursem z wczoraj (czy tam 2 dni temu, nie pamiętam) ALE Polska nasza ukochana pobiera sobie podatek $9.99 czyli 33zł

 

:)

 

grałem tylko w Team Fortress 2 i HL2EP1 (standard HL2 już miałem także komuś podaruję), w Portal i HL2EP2 nie da się, jest napisane przed premierą i nie da się jej odpalić, zapewne w dzień premiery będę już grać

 

btw screeny z TF2 dałem do wątku o tej grze:

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2758017

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujcie Orange Box teraz, dolar spadł z 2,72 na 2,68 także prawie 10zł w kieszeni ;)

Stary ja nie wiem co u ciebie z matematyka, ale wg mojego kalkulatora to taka zmiana wartosci $ przynosi całe...122,26-120,46= 1,8 PLN zysku <_< Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie wiem tak napisałem (dodaj sobie do tego 33 złote podatku jeszcze bo to wtedyteż taniej).

 

tak czy siak jest taniej :P

 

PS

ostatnią matematykę miałem ponad 2 lata temu ;)

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna dobry, europejski (z tania wysylka) sklep gdzie mozna zamowic Orange Box w preorderze? W Polsce nigdzie nie moge znalesc, a poniewaz mi sie nie spieszy, to lyknalbym wersje pudelkowa (plyty mi sie zjechaly, a czesto instaluje te tytuly w celach testowych). Z gory dzieki za pomoc.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej czegos nie rozumiem, w Gameplayu zalozylem konto, chce zlozyc zamowienie i po kliknieciu w Checkout wyskakuje mi info ze takie strony nie ma <_< Ktos wie o co kaman?

 

edit.

Dobra juz poszlo, na Operze cos sie krzaczylo. Swoja droga wyszlo dokladnie tyle samo co ze Steama (150) juz z wysylka.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał być Black Box ale został wycofany dawno temu.

 

także nie da się.

 

ale jak już masz hl2, hl2ep1 to bedziesz mogl je komus dac za free (np. przez allegro ;P, tak wiem, nie wolno...)

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...