Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Half Life 2: Episode Two

Rekomendowane odpowiedzi

chyba też zamówie w tym sklepie a w tedy będe musiał w funtach zaplacić i czy można gotówką czy tylko kartą?

Tylko karta.

 

thuGG: mam taka sama sytuacje jak ty, ale kupujac osobno wyjdzie to samo, albo drozej a poniewaz nie mam wersji pudelkowej E1, a HL2 zjechane do cna to sie rzucilem. A "stare" wersje trzeba bedzie opedzic na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kupując Orange Box płacisz mniej niż jakbyś chciał kupić HL2 Ep2, Portal i Team Fortress 2 osobno! dużo o tym się mówiło na forum Steam. osobno za każdą to $130 a dzięki temu połączeniu to $44.

 

poza tym $44 to jest naprawdę nic, patrząc na to z perspektywy amerykanina, który popracuje pół dnia i stać go na Orange Box...

 

pierwszy lepszy cytat z portalu o grach:

 

"...the package which could legitimately be called the deal of the century." – IGN

 

pamiętajcie o tym, że możecie podarować komukolwiek gry, które już macie, jak znam polskę będzie wysyp tego na allegro i niekoniecznie za darmo ;)

 

PS dla porównania BioShock kosztuje $49

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chce ich za darmo, kupilem niedawno HL2 i EO za ok 100zł, ja chce tylko Episode Two za 50zł, tak jak to było z EO, a tak musze wydac 150zł zeby zagrać w ET. Skoro to jest dodatek to niech go k.... wydadzą jako dodatek, a nie zmuszają mnie do płacenia za inne [ciach!]ły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez masz jako dodatek, sam E2 kosztuje 29,95 co po dzisiejszym niskim kursie 2,66 daje 79,99PLN czyli dokladnie tyle ile kosztował E1. Orange Box to zestaw gier, ktory w pakiecie kosztuje taniej niz kupowane osobno.

 

BTW. Na razie jeszcze nie obciazyli karty czyli jak mniemam zrobia to w dzien wysylki?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiadomo. ale logicznym jest chyba, że nikt nie każe kupować ci orange boxa. możesz sobie kupić sam hl2ep2 ale to nie ma sensu bo zapłacisz $29 za ep2 a za caly box $44...

A po co komu drugi raz to samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa wyjatki, takie osoby ktore nie maja hl2, ep1 ... w swojej kolekcji [np. ja :D ] i mnei taki orange box bardzo styka. Juz dizsiaj zabieram sie za hl2 bo poprzednio nei przeszedłem całego (przez poprzednia maszyne :/) ale zanim wyjdzie ep2 mam nadzieje ze nadrobie sraty i usmiechem na twarzy usiade do kolejnej czesci :]

 

co do płacenia za orange box ... jak kogos ładnie poprosicie, kogos kto ma odpowiednia karte to zapłaci za was (oczywiscie wpierw Wy mu płacicie :P) ja np tak zroibłem i ciesze sie teraz pomaranczoiwym boxem :]

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to kiedy bedzie w pudełku E2?

O tu http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=5060 ;) Anulowałem moje zamowienie z UK, cena niby ta sama, ale bedzie szybciej i taniej o wysylke.

 

BTW. Czy ktos sie orientuje czy CDProjekt ma zamiar wydac Orange Box? Bo moze wyjdzie jeszcze taniej niz te 119.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowe! Zamówienie dokonane w Wirtus, kurier. Czekamy wszyscy razem w uniesieniu ;]

też zamówiłem w wirtusie i też kurier tylko i tak gre dostanie 12 października :/

 

 

ale gry by mogli udostępnić do ściągania bo gdy dostanie to i tak bede musział ją zassać a ja chce już w piątek wieczoram pograć

Edytowane przez dzuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie anuluje, bo z wysylka wyjdzie tyle samo, a nie usmiecha mi sie zamawiac Poczta z Warszawy <_< Pojade z samego rana, odbiore i nie bede czekal pare dni jak taki looser poca ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...