Skocz do zawartości
BLANTMEN

Mandat :/

Rekomendowane odpowiedzi

@hydro, swoje czy czyjes? :P

 

 

@Blantmen, jakos nie chce mi sie wierzyc, ze nie udalo Ci sie wysiasc. Jezdze srodkami lokomocji w Warszawie i naprawde jest pare super linii, nie mowiac o metrze, ktore czasami sie tak napcha, ze jada ludzie pierogi. Jednakze zawsze udalo mi sie przebic przez caly wagonik na szerokosc i wysiasc. Nigdy nie mialem podobnej sytuacji. Trzeba bylo walic lokciami po ludziach i sie pchac. Te stare babulenki, to tzw. babcie komety, ciagna za soba te wozeczki jak kometa ogon. Nalezy z nimi ostro walczyc :).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź od kogokolwiek bilet miesięczny, zapodaj skan, wydrukuj, podpis, skan, czarno-biały, zasyf troche, wysylasz że zapomniałeś. Ja w troche inny sposób wycwaniłem KZK za niepodpisany bilet ;) Napisz ze zawsze kupujesz tylko zapomniales. I olej, zazwyczaj nie spisuja okolicznosci, skoro ja moglem niepodpisany anulowac... Ostatnio mojego ojca, emeryta na 90 zł za przeproszeniem uje$#$, bo przez ostatnie 30 lat bilety sie kasowało jako dwie polowki, a potem nagle 1 razowe... no i tatus kupil bilet za 3,5zł i kasowal na dwa razy, tak jak to robil... biorac pod uwage ze jezdzil autem ostatnie iles tam lat, to imho kzk gop to banda **** i im sie nalezy, a to ze maja problemy finansowe to tylko ich wina.

 

do osob ze slaska

 

porownajcie kzk gop i mzkp... az mi szkoda ze w tychach nie mieszkam :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... Pewnie gdyby ścigalność takich mandatów była 100% to problemy finansowe by się skończyły. A tak - jeździmy starymi, rozlatującymi się autobusami. Jeszcze te afery z konduktorami do tego ... Robią z człowieka idiote. Autobus jest poobklejany informacjami że należy kupić bilet u konduktora, a na stronie kzk gop pisze, że te bilety są nieważne i że dostanie się za nie mandat. Normalnie śmiech na sali ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

I znowu kombinowanie jak tu oszukac, jak zrobic przekret, jak sie wywinac od "niesprawiedliwosci losu".

Napisz do nich pismo opisujac dokladnie jak cala sytuacja wygladala. Bez sciemniania - a najlepiej idz tam osobiscie. Kombinowanie z "zalatwianiem" biletow miesiecznych itp moze tylko narobic Ci dodatkowych problemow. Nie kombinuj, tylko badz szczery - jesli uznaja, ze mandat Ci sie nie nalezal - anuluja, jesli uznaja, ze sie nalezal - zaplac. Wszystko w tym temacie.

I nie placz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd o tym miała wiedzieć, skoro te informacje dostępne są tylko na stronie www :wink: Nie każdy ma internet w domu żeby sobie to sprawdzić.

Ignorantia Iuris Nocet - nieznajomość prawa szkodzi :wink: Mam nadzieje że Ci KZK to anuluje... swoja droga to jestem ciekaw, przychodzi firma windykacyjna i co - nie otwieram drzwi :rolleyes: nie rozumiem jak ma sciaganie dlugow wyglada, bez nakazu prokuratury i policji to chyba ci na sile nic nie wezma... szczegolnie jak jestes np. na utrzymaniu rodzicow i nic nie jest twoje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykly windykator kompletnie nic nie moze zrobic.

Najwyzej zastosowac jakies sztuczki aby Cie wystraczyc. Jest to organ totalnie nie potrzebny.

Przewaznie i tak stosuja nielegalne praktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich mam mały problem. Dziś w autobusie kzk gop była kontrola no i jak by nie było miałem bilet miesięczny niestety zpomnialem go wypelnic tzn nie podpisałem go kontrola jednak byla na tyle chamska iz nie pozwolila mi go wypisac na miejscu tylko wlepili mi mandat. W tym momencie wychodzi cala niesprawiedliwosc tego systemu gdybym powiedział ze zapomniałem biletu zaplacilbym tylko 10 zl no i za przejazczke do siedziby kzk gop a w tym momencie wychodzi na to ze mimo iz mialem bilet (ten niewypisany) dostałem taka sama kare jak w przypadku kiedy bym go nie mial w ogóle. Cala sytuacja jest o tyle zabawna ze jak bym go nie pokazal wypelnil bym w domu zaplacil 10 zl i nie mam zadnego problemu a tak te d****e wlepili mi 90 zl mandatu. No ale teraz przedje do pytania czy jest sens wysylac do kzk gop odwolanie?? Spotkal sie ktos z taka sytuacja??

 

 

 

P.S.

 

Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądali kontrolerzy ? Byli ubrani "po cywilnemu" czy "służbowo" ? Odwołań nie masz co pisać, bo ich stanowisko jest jedno - chcesz anulować kare - przyjedź i zapłać 10 zł. Jeśli nie masz wypisanego biletu - nie masz go wogóle. Cszyli kara standardowa :P

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie odwołaj się opisując zaistniałą sytuację... ale w razie nieuwuzględnienia takowej masz problem... bo przyjąłeś bilet specjalny:) od kanara. Następnym razem w takiej sytuacji nie przyjmuj takowego, żądaj opisania zaistniałej sytacji przez nich i przez ciebie to ich zazwyczaj stopuje- zdają sobie sprawę ze jeżeli sytuacja taka była przynajmniej prawdopodobna to nie zapłacisz, a oni z tego nic nie będą mieli, i często darują sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm no ciekawe w sumie moja kiedys moja Mama miala podobna przygode do tego co opisuje Skuter , ale pozwolili jej wypisac na miejscu , widocznie na jakis normalnych w miare trafila ;)

Swoja droga przygody z kanarami sa czasami bardzo ciekawe no i smieszne dosyc..;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedzi ale stwierdzilem ze nie ma sensu sie klucic czy odwolywac pojechalem i zaplacilem 60 zl. Przynajmniej teraz zawsze bede pamietal o wypisaniu biletu:P I mam nadzieje ze nie spotkam zadnego na ulicy bo bedzie zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...