Skocz do zawartości
FSC

Ryski Na Lcd Crystalview

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie może jakąś pewną metodę, która jest w stanie usunąć ryski z ekranu LCD z efektem szklanym?. Wiem, że są pewne preparaty do komórek telefonowych, ale do lapków nie słyszłame.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ...

 

Proponuję zostawić Ci tak jak jest i spać spokojnie!!!

 

Zapomnij o jakiś manewrach w tej kwestii:)))

 

Nie wiem jak jest z Crystalview, ale jestem posiadaczem takiej właśnie pasty polerskiej do telefonów - jest świetna - na plastiku czyni cuda.

 

Tak właśnei są zrobione telefony - wyświetlacz jest pod jakąś obudową/szybką.

 

Laptop,aparat to czysta matryca zbudowana z różnych warstw...

 

Podsumowując - zniszczyłem sobie w ten sposób wyświetlacz w aparacie.

Myślałem, że usunę rysy a starłem warstwę antyodblaskową napyloną na uginającą się powłokę ekranu LCD.

 

Szczerze odradzam

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ...

 

Proponuję zostawić Ci tak jak jest i spać spokojnie!!!

 

Zapomnij o jakiś manewrach w tej kwestii:)))

 

Nie wiem jak jest z Crystalview, ale jestem posiadaczem takiej właśnie pasty polerskiej do telefonów - jest świetna - na plastiku czyni cuda.

 

Tak właśnei są zrobione telefony - wyświetlacz jest pod jakąś obudową/szybką.

 

Laptop,aparat to czysta matryca zbudowana z różnych warstw...

 

Podsumowując - zniszczyłem sobie w ten sposób wyświetlacz w aparacie.

Myślałem, że usunę rysy a starłem warstwę antyodblaskową napyloną na uginającą się powłokę ekranu LCD.

 

Szczerze odradzam

nom wlasnie tak mi sie wydawalo...bo LCD w komorce jest pod plastykiem i to plastyk sie poleruje a nie goły ekran. :) Pozdrawiam

 

p.s. - mam w domu 19 calowy monitor i jest z matowa matryca...ale na takiej matrycy to nie ma zadnych rys. Moze dlatego ze go nie nosze jak lapka.....ale i szczerze mowiac mnie jsie brudzi....ten połysk na LCD w lapku to udreka....zeby doprowadzic to do stanu to trzeba z 30 minut poswiecic na ten LCDek. Pianka pozostawia smugi....pozniej trzeba sucha husteczka polerowac az zejda smugi. masakra.... :)

Edytowane przez FSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi piankami to zależy jak trafisz - są takie, że nie zostawiają smug. A skoro polerujesz to masz porysowany. Każdy materiał ma jakąs strukturę, która może rysować. No chyba, że ściereczki z mikro...czegoś tam. No i oczywiście jak coś jest wilgotne to poślizg większy. :-)

Polecam płyn w spryskiwaczu do monitorów BASF'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...