Skocz do zawartości
paczka01

Co Sądzicie O Tym Laptopiku? Warto Go Brac?

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze zastanawiasz sie nad kupnem tego laptopa skoro zadajesz takie pytanie w tym dziale. Tyle ze moze bys podal troche wiecej szczegolow. Skad mam wiedziec czy np jesli podam ze ma mocna grafe to bedzie to dla ciebie plus bo grasz czy minus bo wolisz dluzsza prace na baterii. Poczytaj troche regulamin dzialu Co Kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, juz sie poprawiam

 

 

http://www.directdial.com/ca/shop/item/LX%2EAA705%2E104.html

 

tu jest specyfikacja

 

 

W sumie to raczej nie bedzie on do grania sluzyl, gdyz ja nie gram prawie wogole, raczej do nauki, filmow, netu, i dzwieku (planuje kupic audigy 2 zs pod pcmcia do niego) oczywiscie zadna profesjonalna obrobka, domowe zastosowanie

 

 

 

czemu acer?

 

ponizewaz jakos obudowy (na ktora wiekszosc tak narzeka) jest dla mnie malo istotna, wazne jest jak dziala i nie widze sensu osobiscie rezygnowac z ktorego z komponentow, kosztem tego ze bede mial na obudowie HP czy toshiba, dla mnie wazne sa komponenty, wybral tego, poniewaz wiele dobrego slyszalem o procesorze, mimo ze pewnie i tak nie bedzie wykorzystowany jego potencjal to cenie sobie prace w komfortowych warunkach, nie lubie jak cos przymula, dlugo sie odpala itp...

 

zwrocil moja uwage rowniez ze wzgledu na matryce, panorama + cristal brite

 

dodatkowo 100GB dysk 5,4k rpm nagrywarka DVD i giga ramu tez uwazam ze sa potrzebne

 

 

a czemu wybralem lapka z karta graficzna? poniewaz slyszalem od wielu osob, ze laptop z karta zintegrowana zuzywa bardzo duzo ramu, i po prostu zamula, ze przy zintegrowanej karcie bez giga to nawet nie podchodz, laptopa jeszcze nie mialem, od dluzszego czasu siedze na desktopach

 

 

 

co do trzymania na baterii to jest mi to zbedne, laptop bedzie raczej desktopowy ;) raz na jakis czas powedruje do dziewuchy obejrzec film na tv z HD

 

 

w takim razie prosze teraz o ocene tego laptopa pod kontem moich potrzeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 : karta zintegrowana pobiera tyle ramu ile jej ustawisz czyli dajesz minimum (bodajze 32 MB) i gwarantuje Ci ze przy 1GB ramu nie zauwazysz roznicy w dzialaniu programow.

 

Po 2 : jesli to ma raczej stac to faktycznie Acer nie jest zlym wyborem, jakbys mial sie z nim wiecej ruszac to poradzilbym poszukac czegos z lepsza obudowa, moze cos od Asusa.

 

Po 3 : moze cos przeoczylem ale ten laptop nie ma zlacza PCMCIA co oznacza ze podepniesz do tego Audigy2

 

Jesli bys szukal jakies alternatywy to zastanow sie nad Asusem A6j, tylko najpierw go sobie oblukaj bo pare osob psioczy na matryce a na wlasne oczy jak zobaczysz to bedziesz wiedzial czy ci pasi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby w twoich zastosawaniach kompa bylo potrzebne cos wiecej niz Celeron zintegrowana grafa i panoramiczna matryca(do ogladania filmow).Jak tak bedziesz korzystal to nie odczujesz roznicy,no chyba ze twoj komp wyladuje w serwisie to po zakupie acera jest duza szansa ze wylysiejesz bo bedziesz sobie rwal wlosy z glowy :lol:

 

Zapytam jeszcze jak dlugo bedzie mial ci on sluzyc ? Czy interesowales sie gwarancja i czy bedzie ona uznawana w polsce(o ile kupisz go na inym kontynencie i masz zamiar przywiesc do polszy) ?

 

Jak desktopowy to moze wieksza matryca ? 17 " ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaje drgawek jak slysze celeron, lubie miec zapas mocy i komfort pracy, teraz do tych samych czynnosci uzywam bartona 2500 @ 3200 czyli 2,2Ghz i 512 ramu, licze ze laptop nie bedzie chodzil gorzej od tego komputera

 

co do jakosci Acera i ewentualnych gwarancji to przemyslalem sprawe ,i jednak zakupie Asusa A6jC, konfig ten sam tylko karta grafiki slabsza, ale nie przeszkadza mi to, co o nim sadzicie? wiem, ze ma gwarancje iedzynarodowa, a laptopa mam zamir przywiesc z Kanady

 

http://www.anitec.ca/product/5987/asus_a6j...66ghz_notebook/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...