Skocz do zawartości
Kosa_0304

Czy Warto Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Za taką cenę jest dylemat - albo coś niefirmowego z 1GB, albo porządny z 512mb... twoje decyzja.

wiem wiem ale szkoda mieć tylko 512 jak można mieć taniej 1gb. Niech się jeszcze ktoś wypowie> Najlepiej uzytkowniyc którzy takie cudeńko posiadają

 

Moga być inne propozycje(cena:200zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ten mp3 jest godny zakupu.

Nie

 

Za 199zł masz już (w MM) nieporównywalnie lepszego SanDiska Sanse e130 z wbudowaną pamięcią 512mb i dodatkowym slotem na karty SD do 2GB! Czyli mamy 2,5GB B)

http://www.sandisk.cyfrowe.pl/mp3_players/sandisk_sensae100.php

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

514 zl i mamy 2,5gb.. Jednak tworca tematu ograniczyl cene do 200zl. Jesli bedzie chcial miec chociaz 1gb bedzie musial zaplacic 294 zl..
Ekhm LOL :lol:

Skąd takie obliczenia?

 

199zł - ma wbudowane 512MB

 

244zł - ma już 1GB (512+512)

2168190[/snapback]

ale decyzje musi podjac on sam.
:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm LOL :lol:

Skąd takie obliczenia?

bralem ceny pamieci ze strony Sandiska

 

Dodatkowe zalety:

- radio z pojemnością 20 stacji

- SRS WOW + Equalizer - duża możliwość regulacji dźwięku

- gra bardzo głośno!

- jakość dżwięku pozostawia MuVo TX SE daleko w tyle (o NoName typu "Ergotech" już nie wspomnę)

- gra do 17h na bateri AAA!

- pamięć jest wykrywana przez system jako dwa wymienne dyski: wbudowane 512mb i opcjonalnie max 2048mb na karcie

- czyta tagi, dzięki czemu mamy mnóstwo opcji według których możemy segregować muzykę na playerze: albumy, wykonawcy, utwory, gatunki, rok, nowa muzyka-opcja powiązana z zegarem dzięki czemu rozpoznaje ostatnio dodaną muzykę jako nową (dodaną w ostatnim dniu, tygodniu lub miesiącu), spoken word

- możliwość ustawienia listy do 30 ulubionych tytułów!

- gadżety typu stoper i zegar z datą

Reasumujac - faktycznie fajny playerek pod warunkiem, iz nabywcy nie przeszkadzaja jego gabaryty i wyglad.

 

btw. zaloze sie, ze na oczy nie widziales tego Ergotecha a porownujesz o jakosci dzwieku :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też od niedawna jestem posiadaczem sandiska e130 w niedalekiej przyszłosci dokupie sobie z 512 mb (styknie mi spokojnie a i na piwko zostanie wiecej funduszy ) co do samgo odtwarzacza nie mam żadnych uwag gra długo i zajebiscie głosno ;] ,

jedynie brak polskiego menu w defaulcie ale interfejs jest tak banalny że wogule to nie razi.

słuchawecki jak dlamnie spokojnie daja rade długoś kabla " w samraz"

opaska w zestawie jedynie razi mie "kieszonka" przenośna zrobiona jest z takiego samego przeźroczystego materiału jak condom do tela (nie wyglada to zbyt trwale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...