Skocz do zawartości
AragornPL

Blogi

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem, że mimo wszystko słowo blog zawsze będzie mi się kojarzyć z "rużoffymi goopimi dzieFFczynkami", albo np. sądząc po moich koleżankach w wieku ok. 16-17-stu lat, z udawaniem, że jest się kimś wybitnie mądrym, niesamowitym, o głębokiej osobowości, z wspaniałymi przeżyciami, którymi warto się dzielić i które wszystkich interesują. Podsumowując: Jak słyszę blog, to robi mi się niedobrze. :|

BTW. Zaznaczam, że nie czytałem, żednych blogów, które byłyby ciekawe, z jakimś mądrym przesłaniem, tudzież byłyby "na poziomie". Oprócz tego muszę przyznać, że za zwyczaj nawet nie próbuję być obiektywn. Kieruje się stereotypami i rzadko dociera do mnie, że mogą być wyjątki od tej reguły. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię : Dariusz

Ksywki : Dj. Dariusz/ Dj. Darko

Lubię : Opalone klaty i mój umięśniony brzuszek :]

Ulubiony kolor : różowy

Kocham : przyrodę... ah, na łonie natury czuję się jak ryba w wodzie

W wolnym czasie : szaleję na imrezach

Myślę o sobie : że jestem przystojna

:ploom: :ploom: :ploom:

 

A to co mysle o blogach (27):

:plum: :kijem:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki graficzny na przykład: http://www.gadugadu.blog.pl/ - rewelacja.

Popieram - siedziałem wczoraj do 2 w nocy, bo czytałem. Kilka razy popłakałem się ze śmiechu. Niektóre stwiedzenia i wnioski są niesamowite.

 

A co do tego Dareczka, to gość jest... zdecydowniae inny od nas (na pewno od większości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórców "blogasków" powinno się odcinać od netu, aż zmądrzeją. Wiadomo, internet ma praktycznie nieskończone zasoby, ale to nie zmienia faktu że takie blogi go zaśmiecają utrudniając dostęp do INFORMACJI, a szybki dostęp do informacji to przecież główna zaleta internetu. Żaden z tych blogasków nie przekazuje treści które mogą się komuś przydać, bo co kogo obchodzi czy matka Martusi12 z Bytomia nakryła córkę palącą jointa czy też nie.

Są jednak blogi bardziej wartościowe, te które zawierają jakieś konkretne informacje, porady, ciekawostki (np. ten blog mieszkańca Bagdadu, który opisywał jak czołgi USA wjeżdżały mu na miasto z jego perspektywy :wink: ), lub są po prostu dobrze napisanym pamiętnikiem jakiegoś twórcy (muzyka, artysty, programisty itd), który ma coś ciekawego do przekazania światu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...