Skocz do zawartości
FSC

Fsc Amilo 1645 - Jak Dołożyć Ram

Rekomendowane odpowiedzi

Czy motoś wie jak dołożyć ram do lapka tego co w temacie. Chodzi mi o to jak sie dostac do slotow....czy sa one w łatwym do dostania sie miejscu...czy moze trzeba caly notebook rozbebeszyc?.....Chcialbym dolozyc dwie 512 bo mam dwie 256. Chcialbym sie dowiedziec w ktorym mijescu sa te sloty. Jesli ktos ma to moglby wkleic fotki. Bylbym naprawde Happy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A1645? Jakiś zachodni wynalazek? Jeśli to jest podobne do A1650 (a pewnie jest podobne) to kości są pod spodem pod klapką.

normalny wynalazek....z sempronem 3300+ na pokladzie SIS

 

 

tyle ze ja chyba nie mam takiej klapki....moge wrzucic ...fotke..

 

Dołączona grafika

 

czyzby ta maleńka klapka w prawym dolnym rogu nad klapką od twardego dysku?

Edytowane przez FSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawym dolnym rogu pod malenka klapka pewnie masz port USB ;)

nom...odkrecilem i jest port usb....na co on w sumie jest?...zeby wpiac rde albo bluetoothha??

 

wracajac do pamieci ram.....moze jest pod klawiatura?....tego ie wlasnie obawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten port jest bardzo fajnym patentem.Tylko musisz miec waski klucz BT lub nadajnik od myszki.

nom nadajnik mam...mam logitecha mediaplay...wiec nie wiem czy wejszie...zaraz spraawdze

 

 

juz wiem gdzie sa pamieci....trzeba odkrecic tylko to najwieksza klapke...dostep do slotow jest proscutki....

 

p.s. - jesli chodzi o nadajnik od myszki....napewno sie tam nie zmiesci..posialbym rozwalic obudowe nadanika i wyjac sam nadanijk...ale idiota nie jestem zeby to rozbierac... :]

Edytowane przez FSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...