Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Fujitsu - Siemens E-6540 Za 500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lemon-Cola

http://www.allegro.pl/item107264454_dla_ma...stan_extra.html bateria podobno trzba wiecej niz tam jest napisane ponad 1h

 

krotko;)... oplaca sie to wziac? czy jest cos lepszego w tej cenie... (zielon jestem jezeli chodzi o notebooki) za 200 zl wiecej sa z dyskiem i pamieciami ale za 200 +/- zl to mozna cos wiekszego tam wsadzic:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze sprzedaje niekompletnego notka??

Sprawdzales ceny pamieci do takiego leciwego sprzeta ?

Po pierwsze jak chcesz kupic takiego starego sprzeta to lepiej go ogladnij przed zakupem czy wszystko dziala zeby zonka nie bylo.Notek na zdjeciach jest w dziwnie dobrym stanie... po tylu latach ? Nic nie wspominaja o napedzie optycznym.

 

EDIT:

-dysk 6GB to conajmniej 100pln

-256 ramu sodimm sdram(chyba takie tam wsadzali?) ponad 120

-naped tez kosztuje...

 

W tym wypadku tanszy wydaje sie taki sam notek od tego samego sprzedawcy tylko z p3 800 i wszystkimi podzespolami.Josztuje wtedy 1100pln !

http://www.allegro.pl/item108299136_promo_..._800_extra.html

Prawie to samo,prawie robi roznice...

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

pamieci wchodza sodimm 100'etki 128 kosztuje bo ja wiem ok. 50 zl

 

ogladnac nie mam mozliwosci ale daje miesiac gwarancji i z tego co widze tych modeli jest duzo na allegro w b.d stanie (napisal mi ze z angli przyjezdzaja)

 

napedu optycznego nie ma tylko flopka daja tak samo jak na innych aukcjach chyba

 

za 100 mozna wyrwac wiekszy dysk na allegro:) a po 150-160 zl sa 20

 

naped to juz grosze gozej z ramka;) no ew mozna podlaczyc cos na usb...

 

znasz moze jakas strone gdzie mozna kupic ramki do tego typu sprzetu? (inna niz allegro)

 

no cena tez jest duuzo wieksza 500 to nie 1100:P

 

edit:

 

mam jeszcze pytanie... czy przy instalacji windowsa z napedu usb nie bedzie zadnych problemow z botowaniem itd?

Edytowane przez Lemon-Cola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby byla opcja bootowania z usb.

Dodatkowo usb jest napewno 1.1 czy o dysku czy napedzie nie mysl bo zestarzejesz sie przegrywajac dane ;)

 

128 sdramow to koszt 60-100pln

20GB dysk 150pln

Naped DVD conajmniej 50pln

 

Mnie sie wydaje ze to jakies wraki sa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

hehe no dobra a ten? bo jak na wraki to wygladaja b. ladnie;)...

 

http://www.allegro.pl/item109849726_fujits..._256_6_gb_.html

 

chyba ze mozna wyrwac cos fajniejszego na allegro w podobnej cenie;)...

 

az tak muli cd-rom na usb pod 1.1? psecie to 12 Mbit/s;) a czy ma opcje botowania z usb to ja nie wiem ale wydaje mi sie ze powinien?:)

Edytowane przez Lemon-Cola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są laptopy które nie współpracują z napędami pod usb - chodzi mi o botowanie - jedyna opcja aby na takim laptopie zainstalować windowsa to wyviągnięcie hdd podpięcie do stacjonarki, przeżucenie instalki 98 i xp na hdd, zainstalowanie 98 a potem nałożenie xp, jeżeli coś takiego Ci odpowiada to możesz łykać śmiało bo laptopy są ekstra, malutkie, zgrabne, lekkie

ale tego FS sobie daruj - " Bateria Litowa trzyma minimum 10-45 minut " i dysk 6gb za taką kase to zdzierstwo

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...