Skocz do zawartości
Argerom

Stary Grat

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem taki starty komputer z procesorem k6 650 mhz i socketem chyba 7 ale mam taki problem że:

radiator jest połączony z procesorem (cyba to klej) i nie ma na płycie miejsca na bloczek. Czy ktoś może robił kiedyś coś na takim starym sprzęcie i jak sobie poradził z prockiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem szklanka z wrząca wodą na radiator na około 3min potem śrubokręt pod spód daleko od radiatora i pewny ruch na 1,2,3,4 i radiator out a procek działa. Najlepiej to śrubokręt płaski i ostrożnie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą zamrażarką to jezeli nie pójdzie od suszarki :] a powinno ..

 

@luksarz (ponizej) skoro najpierw do zamrażarki go zapcha a potem pod suszarketo po cholere do zamrażarki najpierw ??? skoro chodzi u uzyskanie temperatury +100*

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniejwiecej cos takiego :

 

http://www.allegro.pl/item107749565_komput...vat_poznan.html

 

wazne IMO zeby byl na 133 fsb , bo na plytach takich sobie nei podkrecisz

 

mam takiego i powiem ze jest calkiem milusi , proc passive 2 wiatraki ( 1 w zasilaczy ) , filmy smigaja zyc nei umierac ... wstawisz jakakolwiek grafe i bedzie spoko sprzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten z linka jest bez:

ramu

dysku

 

Chodzi mi o coś podobnego ale w granicach 100 zł. Na licytacji od prywatnego sprzedającego można takie bez problemu trafić. Tylko moje pytanie - bardziej opłaca się w tej cenie licytować celerony czy pentium III???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...