Skocz do zawartości
cFANiaKoZz

Płyta Pod 754 I Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ;]

Nosze sie z zamiarem kupna płyty głównej pod mojego semprona 2800+ i tu pytanie, jaka płyta główna bedzie najlepsza (oczywiście w przyzwoitej cenie) do tego procka, aby mozna go było spokojnie kręcić, oraz czy istnieje płyta główna z zintegrowaną k. graficzną która będzie sie sprawować lepiej niż gf 5200 ultimate ;] oczywiście płyta pod AGp

co do zasilacza to chyba kupie fortrona z allegro, ale tu tez sprawa jeszcze otwarta

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze sie z zamiarem kupna płyty głównej pod mojego semprona 2800+ i tu pytanie, jaka płyta główna bedzie najlepsza (oczywiście w przyzwoitej cenie) do tego procka, aby mozna go było spokojnie kręcić, oraz czy istnieje płyta główna z zintegrowaną k. graficzną która będzie sie sprawować lepiej niż gf 5200 ultimate ;] oczywiście płyta pod AGp

najlepsza plyta bedzie DFI Lanparty NF3.. jednak czy jej cena jest przyzwoita to sam musisz sobie odpowiedziec ;)

tansza opcja jest np Gigabyte K8NS, tylko koniecznie rev.1.0 lub 1.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lexi16

no dfi to raczej mnie nie stać ;]

a zasilacz moze byc taki http://www.allegro.pl/item108645534_fortro...hy_wroclaw.html ?

No ja bym nie brał fortrona ;] choć to "dobry" zasilacz za niewielkie pieniaze. Co do płyty to polecam Epoxa 8KDA3I,sam mam i zrobiłem na nim HTT 325 a z innych to tego GA k8ns rev 1.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym nie brał fortrona ;] choć to "dobry" zasilacz za niewielkie pieniaze.

Jakiś konkretny powód dlaczego nie Fortron? Znajomy ma konfig semp 64 2800+ , gb k8ns + reszta du*ereli i spokojnie taki zasilacz daje rade, powiem nawet, że się marnuje.. ;) Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

dokladnie... te fortrony ciagna A64 3000+ @ 2600MHz i wiecej

do tego 7600gt i dyski...

 

nie wiem czemu ma nie uciagnac konfigu na sempie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe thx ale jakoś wole kupić ze sklepu ;] wybrałem epoxa ;] właśnie ide zamawiać, zasilacz juz jakis mam, razem z obudową colorsit siakiś niby 480W, mysle ze narazie da sobie rade a jakby co to kupie tego fortrona ;] thx za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...