Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

- w modelu HP nx7400 ey458es jest matryca matowa choć niektóre sklepy błędnie podają że jest to matryca szklana, trzeba uważać

 

I ja mam dokładnie ten model.

Sprzedawca informował mnie ze jest matryca BV

A jest matowa...

W poniedziałek jade z reklamacją , chetnie cos wydre gratis :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASSlbn

wez sie chlopie zdecyduj :mur:

 

najpierw zarzucasz mi ze zle pisze o modelu EY461ES:

własnie nie! Ja mam ten model i tutaj jest matowa! w tym cały błąd... chyba nie czytałeś dokładnie :lol:

a pozniej nagle piszesz ze masz inny model ey458es:

I ja mam dokładnie ten model.

Sprzedawca informował mnie ze jest matryca BV

A jest matowa...

W poniedziałek jade z reklamacją , chetnie cos wydre gratis :wink:

w sumie wszystko rozumie... po towim nicku - w koncu jest mi on znany :lol:

 

tak czy inaczej jak masz pisac glupoty i zasmiecac forum to idz i :mur: a jak nie pomoze to nie zagladaj tutaj bo bedziesz tylko robil zamieszanie jak na innych forach :evil:

 

piotrekmor

masz racje ze ten model EY461ES jest dostepny tylko w vobisie i tak jak pisalem wyzej ma matryce Bright View - sprawdzone organoleptycznie :!:

Edytowane przez DTM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASSlbn

wez sie chlopie zdecyduj :mur:

 

najpierw zarzucasz mi ze zle pisze o modelu EY461ES:

 

a pozniej nagle piszesz ze masz inny model ey458es:

w sumie wszystko rozumie... po towim nicku - w koncu jest mi on znany :lol:

 

tak czy inaczej jak masz pisac glupoty i zasmiecac forum to idz i :mur: a jak nie pomoze to nie zagladaj tutaj bo bedziesz tylko robil zamieszanie jak na innych forach :evil:

 

piotrekmor

masz racje ze ten model EY461ES jest dostepny tylko w vobisie i tak jak pisalem wyzej ma matryce Bright View - sprawdzone organoleptycznie :!:

Źle przeczytałem, nie zwróciłem uwagi na numerek... zwracam honor

ale akurat mój NICK tutaj nie ma nic do tego chlopaku, bo chociaz kojarzy sie on z SKATEMi, to mi do nich daleko...

wiec akurat ta uwaga jest na bardzo niskim poziomie ...

i nie mów mi co mam robic a czego nie , bo nie wiem czy mamie za mleko oddałeś

tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie panowie na siebie obrazili :?

 

flaszka na stole pewnie szybko rozwiazalaby problem B-)

 

temat pewnie umrze smiercia naturalna, choc szkoda by bylo-przynajmniej sa emocje.

 

ja osobiscie celuje w tego notka ale w najdrozszej specyfikacji

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/1641/

 

brak wyjscia tv jakos tam przeboleje,natomiast nie wiem co z matryca.

wg ulotki hp mysle,ze ten model to wsxga,choc w sklepach internetowych sa przeklamania.

 

w tym miejscu http://portal.centrumxp.pl/forums/thread/314202.aspx

koles mial pewne problemy z matryca(choc nie sadze,zeby to byla wina sprzetu). moze je juz rozwiazal,skoro post jest sprzed miesiaca.szkoda tylko, ze sie nie pochwalil tym.

co by nie bylo,w modelu za prawie 5k na bank dadza mi szklany ekran.tyle sprzecznych opinii sie nasluchalem,ze jestem skazany sam na sobie sprawdzic,czy lepsze sa matowe,czy szklane. poki co,jade na wakacje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie panowie na siebie obrazili :?

...

w tym miejscu http://portal.centrumxp.pl/forums/thread/314202.aspx

koles mial pewne problemy z matryca(choc nie sadze,zeby to byla wina sprzetu). moze je juz rozwiazal,skoro post jest sprzed miesiaca.szkoda tylko, ze sie nie pochwalil tym.

co by nie bylo,w modelu za prawie 5k na bank dadza mi szklany ekran.tyle sprzecznych opinii sie nasluchalem,ze jestem skazany sam na sobie sprawdzic,czy lepsze sa matowe,czy szklane. poki co,jade na wakacje :lol:

Problem gościa z linku wiąże się z tym iż w instalce windowsa na lapie domyślnie włączona jest funkcja wygładzania czcionek ClearType <_< Wystarczy przestawić na standard i obraz staje się ostry jak żyleta :D

Notabene ja nigdy nie włączałem tego badziewia :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi takze wydaje sie,ze niektore wypowiedzi sa zbyt emocjonalne i troche za mocno osbiegaja od realiow. widzialem dzis przelotnie dwa modele nx7400 w vobisie(swoja droga-pani sprzedawca nie wiedziala co to router i czy mozna w ogole kupic najdrozsza wersje tego modelu u nich,czulem sie co najmniej dziwnie :mur: ) i spojrzalem sobie z roznych stron na matryce-nic mi sie nie rzucilo w oczy.fakt-dopiero zamierzam byc 'laptopowcem' ale na oko wszystko bylo ok.nie bede ogladal matrycy pod jakims ogromnym katem,a te z ktorych patrzylem byly w porzadku.wiec mysle,ze w wersji najdrozszej moze byc tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie dlaczego na stronie hp

http://www.sklep.hp.com.pl/sklep/template_...mp;om=0&v=t

w opisie jest : "WSXGA+ WVA TFT 1280 x 800 (16 mln kolorów)"

przeciez 1280x800 to rozdzialka wxga.wiec albo to jest wsxga i ma wyzsza rozdzielczosc albo nie jest wsxga tylko wxga i jest 1280x800.no chyba ze czegos nie wiem :oops:

 

wiem ze raczej tylko ja celuje w ten model ale bylbym wdzieczny za jakakolwiek pomoc :lol:

 

 

EDIT: wlasnie dzwonilem na infolinie hp i bardzo mila pani powiedziala,ze na 100% to jest 1280x800,wiec literka 's' jest bledem w opisie.a szkoda,bo w ulotce odnosnie tego modelu jest matryca wsxga.ciekawe czy to taka taktyka jak w asusie-dla nas dyski 4200,dla zachodu 5400 :lol:

Edytowane przez kidnap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dokumentacji technicznej na ich stronie wynika, że są różne modele

 

Dokumentacja plik PDF

 

Wersja dla leniwych :

 

Możliwość wyboru wyświetlacza TFT WXGA o przekątnej 15,4 cala z technologiami Antiglare lub BrightView pozwala optymalnie dobrać ekran do potrzeb.

 

I poniżej w szczegółach jest napisane tak :

 

15,4" WXGA (rozdzielczość 1280 x 800) lub 15,4" WXGA z technologią Brightview lub 15,4 cala WSXGA+ z szerokim kątem widzenia

(rozdzielczość 1680 x 1050)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...