Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Tomb Raider: Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że Lara ma długi warkocz, ale w jedynce miała "słowiański" i top w całości zakrywający boki. Widać Crystal Dynamics najbardziej spodobała się Lara z czwórki czyli Last Revelations :wink: Mi też :D

 

Raptory pewnie będą dość szybkim i trudnym do ubicia przeciwnikiem, wolę już nie myśleć o T-Rex'ie w Lost Valey.

 

Ciekawe jaką jeszcze broń Lara będzie miała do wyboru, może wrócą podwójne uzi, shotgun, a może dojdzie coś cięższego... rpg :D

 

Mogli by trochę "ułatwić" pływanie, w czwórce czy nawet jedynce łatwiej sterowało się Larą niż w Legend. A pływania w jedynce nie brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Clicku pojawiła się zapowiedź Anniversary. Niestety nie mam skanera żeby wrzucić Wam fotki. Redaktorzy obejrzeli urywki z gry i są pod wrażeniem. Z silnika Legendy wyciśnięto ostatnie soki. Grafika na PC ponoć jest rewelacyjna, poziomy bardzo rozbudowane, a walka z olbrzymim tyranozaurem wyśmienita. Ponoć dostrzegli też, że jest kilka dróg przejścia danego poziomu :) OMG jak ja wytrzymam do marca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam lekturę nowego Clicka!

 

Oto ciekawostki z http://www.trlegend.bfme.pl/tra.html

 

-Sterowanie Larą oraz jej ruchy będą identyczne jak w "Tomb Raider: Legend" (włączając do linkę z harpunem).

-Lara będzie mogła balansować na drewnianych kładkach jak w "TR: Chronicles"!

-Historia opowiedziana będzie za pomocą licznych przerywników na silniku gry, dzięki czemu zrozumiemy o wiele więcej niuansów fabuły niż w pierwowzorze.

-Identyczne menu jak w pierwszej części.

-Zip i Allistair pójdą nie pojawią się w grze, aby przypomnieć nam znane z pierwszej części uczucie osamotnienia. WSPANIALE !

-Powrócą także stare zwierzęta: nietoperze, wilki oraz niedźwiedzie.

 

Na dodatek raczej w grze nie będzie najemników! Nasi główni przeciwnicy to zwierzęta. SUPER !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pewnie musiał kupić nową grafikę, Aero Glass z Visty już daje momentami popalić.

Ale dla Tomba warto :wink:

Myślę że jak weźmiesz GF 7600 GS to po solidnym O/C starczyć powinien. Oczywiście zakładając że będzie NextGen do tego Tomba

A czy zadowolę Cię gdy powiem że obracane menu powórci ? :)

Pamiętam jak pierwszy raz zagrałem w TR1 i właśnie na początku przez pół godziny podniecałem się tym obrotowym menu ;) Już nie mogę się doczekać :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak weźmiesz GF 7600 GS to po solidnym O/C starczyć powinien. Oczywiście zakładając że będzie NextGen do tego Tomba

Obawiam się, że 7600GS będzie za mało! Ba. 7900GT może zabraknąć do NextGen. Tak samo jak mój X1800XT. Niestety starcza na styk do Legendy. Rewelacji w optymalizacji bym nie oczekiwał ale zobaczy się już nie długo! ;)

 

Zacieram rączki. Mniam. :-P

 

PS.

Martwi mnie tylko: Platformy: PC, PS2, PSP. Mam nadzieje, że tryb NextGen będzie dostępny i nie dostaniemy marnej konwersji z PS2. :(

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej "wróciła" Lara jaką znaliśmy sprzed końcowych wydarzeń w Egipcie gdy prawie zginęła podczas wydostawania się grobowca Chorusa w którym Lara uwięziła Seth'a. W Angel of Darkness widać zmianę w zachowaniu Lary po tych wydarzeniach, jest znacznie bardziej poważna, stanowcza, harda - w końcu też ścigana przez policję jako podejrzana o spowodowanie śmierci Von Croya.

W Legend już ma mniej "ponury" charakter, można powiedzieć zniknęła Lara "po przejściach" :wink:

 

W Anniversary wraca Lara jaką poznaliśmy po raz pierwszy w TR1. Przede wszystkim młodsza, bardziej zadziorna, energiczna, uwielbiająca przygody, czerpiąca przyjemność z poszukiwania i zdobywania nowych artefaktów :D

 

Zresztą Larę z Anniversary można obejrzeć już w Legend: Peru - Return to Paraiso :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gra będzie bardziej dopracowana i z NextGenem ,będzie śmigać znacznie lepiej :) Oby ten konfig co mam obecnie wystarczył.

Hmmm czytałeś zapowiedź na gry-online ? Z wypowiedzi przedstawiciela Crystal Dynamics wynika, że nie będzie NextGena tylko konwersja z PS2. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo przecież jakby był to gra raczej wyszłaby także na X360. Obym się mylił :) Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łee nie chce krakać, ale next gen moze byc zwalony, bo gierke od podstaw na PS2 piszą ;/

Tu bym się kłucił. W końcu piszą tę grę przede wszystkim dla pececiarzy czyli dla starych fanów od pierwszej częsci. ;) Ale wydaje mi się, że NG może nie być właśnie ze względu na PS2. :(

 

Szczęśliwego nowego roku, lepszych maszyn i wrażeń panowie. ;) Lecę na sylwka.

Pozdrowienia dla wszystkich. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...