Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Tomb Raider: Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil Croft

Ludzie z tymi drzwiami to zaden BUG! Mam juz odblokowane 4 relikty i pozstalo mi do odblokowania cos tam aby miec wszystkie stroje

Daje wam screena w najgorszym stroju jaki widzialem w TRL i TRA:

post-148119-1180130107_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil Croft

Wez podkrec troche detale, bo az oczy bola :rolleyes:

 

To ze ty masz mocnego kompa to nie oznacza ze ja mam i sie tka nie podniecaja jak oczy bola to nie patrz. Inynm mam nadzieje ze sie podobaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jesli cie obrazilem :-P , ale do screenow to chyba ci nic nie przeszkadza wyzszych detali zapodac. Myslalem, ze to jakis skin ktory poprostu jest taki pikselowany, bo reszta normalnie wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze ty masz mocnego kompa to nie oznacza ze ja mam i sie tka nie podniecaja jak oczy bola to nie patrz. Inynm mam nadzieje ze sie podobaja ;)

Nie ma powodu by się denerwować ;) Co do tego buga to faktycznie moje nie dopatrzenie (dobra przylamiłem :D ) Ale są i tak bugi. Np raz tak miałem że zostawiłem zablokowane drzwi i poszedłem do kolejnej sali. Jak już miałem 3 klucze to wróciłem do tej z blokiem skalnym. Wyjąłem blok drzwi się zamknęły. Pociągnąłem za dźwignie zero reakcji. Zrobię potem screena z zamkniętymi drzwiami i opuszczoną dźwignią.Nie chce teraz ładować poprzedniego save'a ,bo ostatni checkpoint mi przepadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Takie bugi to wiecie. Jesli to sa wg Was bugi i to jest beta, to co to jest Boiling Point (i to w najnowszym patchu) ? Co to jest Stalker ? Co to jest X3 Reunion w wersji do 1.3 ?? Co to jest Driver 3 (ze wszystkimi patchami) ? Sory, ale dla mnie ta wersja jest ultra dopracowana w porownaniu z tamtymi tytulami, mimo, ze np taki Stalker chociaz ma ultra bledy to bardzo mi sie podoba. Natomiast ta gra ma bledy typowe dla innych gier, ktore maja podobne bledy wystepujace praktycznie w wiekszosci gier. To, ze bardzo lubie serie TR, nie znaczy, ze ja bronie. Poprostu porownuje ja praktycznie do kazdej jednej dzisiejszej gry, ktora ma podobne bledy. Ehh :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil Croft

Przepraszam jesli cie obrazilem :-P , ale do screenow to chyba ci nic nie przeszkadza wyzszych detali zapodac. Myslalem, ze to jakis skin ktory poprostu jest taki pikselowany, bo reszta normalnie wyglada.

Nielubie poprostu takich graczy co patrza tylko na grafike. A pozatem to ja wylacyzlem wszystkie opcje niewiem czemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Ja wykryłem 1 i to powazny. Mianowicie w sali gdzie sie uruchamia płomienie przez nadepniecie na fragment podłogi. JEst mozliwośc aby przejść całą komnate bez uruchamiania tych ze płomieni :)

Przeszedles czy tylko Ci sie tak wydaje z daleka ? :P

BTW - moja byla pani jest juz w Obelisk of Khamoon i nie pominela do tego momentu zadnego sekretu ani reliktu nie powtarzajac levelu :blink:

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demku podczas gry doskonale widać efekt Depth of field, w tej niby pełnej wersji w tym samym poziomie nie zobaczymy tego efektu.

Poziom w demie to The Lost Valley.Pozatym w demie użyto innej czcionki, która jest teraz taka ładna i cieńka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie napisze że nie grałem w full TR:Legend (tylko demko, bez Next-Gen). Teraz zagrałem w demo tego nowego TR i dalej widzę TE SAME "mini" bugi co poprzednio w demku Legend. Znowu stojąc NAD wodą ta część ciała Lary która przesłania taflę wody ma jakieś nienaturalne rozmycia dookoła krawędzi (ale to pikuś i ciężko to uchwycić na screenie) i (co gorsza) dalej mam za przeproszeniem "pierdzący" dźwięk. Skoro nikt tu o tym nie wspomniał to mniemam że coś ja mam ze sprzętem albo ze sterami do dźwiękówki chociaż pamiętam że ten "bug" był też odnotowany przez większą ilość osób przy okazji dema TR:L. Natomiast co do reszty to gra się przyjemnie, czuć klimacik.

 

EDIT:

A tu bug z demka ode mnie ;).

Dołączona grafika

Nie ma to jak stać w powietrzu ;). Ale takie bugi to się trafiają w co drugiej grze...niestety.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

dla mnie nie ma nic piekniejszego niz klawa - przypomianaja mi sie pierwsze chwile z tomb raiderem nie mogl bym zprofanowac tej gry padem :-) Swoja droga, jak to bylo? Tomb Raider najpierw sie pojawil na psx czy pc ? Bo juz nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadacie ze beta... moim zdaniem poprostu wersja dla prasy .. jesli faktycznie w demku sa jakies efekty ktorych nie ma w "naszej' wersji to pewnie dlatego ze do sklepow trafi tomb z numerkiem wyzej albo odrazu wyjdzie patch po premierze ... a nie BETA .... ;|

 

 

@hooded man

znalazlem cos takiego .... data premiery (PC / PSX): Listopad 1996 / Marzec 1997

ale dziwie sie troche bo pamietam ze najpierw gralem chyba na psx`ie ;] ale moze mi sie tylko wydaje :P

Edytowane przez mar_cin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie napisze że nie grałem w full TR:Legend (tylko demko, bez Next-Gen). Teraz zagrałem w demo tego nowego TR i dalej widzę TE SAME "mini" bugi co poprzednio w demku Legend. Znowu stojąc NAD wodą ta część ciała Lary która przesłania taflę wody ma jakieś nienaturalne rozmycia dookoła krawędzi (ale to pikuś i ciężko to uchwycić na screenie) i (co gorsza) dalej mam za przeproszeniem "pierdzący" dźwięk. Skoro nikt tu o tym nie wspomniał to mniemam że coś ja mam ze sprzętem albo ze sterami do dźwiękówki chociaż pamiętam że ten "bug" był też odnotowany przez większą ilość osób przy okazji dema TR:L. Natomiast co do reszty to gra się przyjemnie, czuć klimacik.

Szczerze to ten bug z wodą ja mam w wielu grach :blink:. Zaczynając od NWN2 po Serious Sam'a 2.

 

Btw macie może jakisz szybki link do demka ? Ten na GS jest bardzo wolny a innego w necie nie moge znaleźć ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na www.tombraider.com zrobili fajną, lecącą w tle kompilację muzyki z Angel of Darkness i The Last Revelations :)

 

Ciągnę demko :wink: W fulla też miałem ochotę chwilę pograć, ale wolałem poczekać na wersję oficjalną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem podczas wchodzenia do komnaty Democles'a otóż nie mogę przejść przez pierwsze drzwi

krata nie utrzymuje mojego ciężaru więc linką zciagam z góry blok i podsuwam go pod kratę wskakuję na blok i od razu na uchwyt (strasznie zkaszaniona animacja) od kraty ale gdy podskakuję do góry by złapać się przejścia lara go nie dosięga i niemoże się złapać, Prosiłbym o wskazówkę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Woooooow grafika w demie została o niebo poprawiona. Piękny efekt Depth of Field, piękna czcionka, wszystko prezentuje się cudownie ! :) I co laeskrad ? To nie jest BETA, nieprawdaż ? :lol:

Zrob screena porownawczego. Poki co, obstrawiam przy swoim twardo Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie czcionki:

 

DEMO <<SCREEN>>

BETA <<SCREEN>>

 

Porównanie efektu Depth of Field:

 

DEMO <<SCREEN>>

BETA <<SCREEN>>

 

Drugie porównanie Depth of Field:

 

DEMO <<SCREEN>>

BETA <<SCREEN>>

 

Jak znam życie laeskrad ma te efekty w becie mimo tego, że CD nie dało ich tam. Przecież GF8800 robi cuda :D

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem ze nie moge znaleźć tej trzeciej zębatki kolo wodospadu gdzie ona jest

tam gdzie jeszcze nie szukałeś :lol:

 

spytaj pana T-Rexa, zdaje się że go nie odwiedziłeś jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...