Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Tomb Raider: Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fuqs

moglby ktos pomoc? wlazłem do koloseum i pozabijalem te małpy i pumy, a pozniej otworzylem dźwignią wrota po prawej, ponownie pokonalem zwierzątka;] i wszedlem w ten korytarz gdzie drzwi sie otwrly , doszedlem do konca i nie mam pomyslu co dalej, bo nic tam nie ma do zrobienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

No wiem, ale jak gra nie jest włączona to to nie wyskakuje, tylko jak włącze tr:a

 

Odinstalowałam Winampa i działa, a teraz prblem jak to przejść , by wyjść dalej ??

Jak wyjsc dalej ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fugs - jak to nie ma :wink: przypatrz sie dokładnie, w tej sali jest gruby filar pośrodku otoczony drewnianymi belkami. A na tych belkach są złote kółka. Strzel w takie kółko linką (guzik Q) i pociągnij do siebie (guzik E) i tak zrób ze wszystkimi tu trzema kółkami na tych belkach... podnieś sztabkę Edytowane przez Quistis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz sklepowa wersja TR A roznica grafiki na wersji

3.9GB dla prasy

 

http://img176.imagevenue.com/img.php?image...c_122_456lo.jpg

 

i wersja sklepowa

 

http://img129.imagevenue.com/view.php?imag...c_122_524lo.jpg

 

2.6gb

no i po co dublujesz?

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...t&p=2625777

 

w dodatku to moje screeny :P

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej realistyczna

Bardziej realistyczna tak jak kanciastość? :lol2: ("Kanciastosc jest bardziej realistyczna" - by hydro.)

 

Hydro, idź na pclaba i tam się udzielaj ok? Lab od jakiegoś czasu już działa. No to szerokiej drogi. <_<

 

14h aby ukończyć? No ale dla niektórych gra jest długa. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz sklepowa wersja TR A roznica grafiki na wersji

 

3.9GB dla prasy

(screen)

i wersja sklepowa

(screen)

2.6gb

uprzedzam pytanie "aaa dlaczego "sklepowa" mniejsza jest... ?"

-bo nie jest multilangłydż - onli ynglisz.. .zresztą po co ja to piszę ... w empiku czy MM napewno upchną na jednym dvd5 ;D lol ,

 

btw: zauwazyl ktos jakies "odburaczenie" dodatkowe? tj .. mniej jest zacinania sie lary w jakiś dziwnych "pozach?" na przeroznych obiektach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wolną chwilkę na demko :) Bardzo fajne, szczególnie rąbanka z raptorami :) Zdziwiła mnie cutscenka, byłem pewien, że będę musiał naciskać oodpowiednie klawisze, a tu jednak wszystko z automatu :wink:

 

TRA jest znacznie dynamiczniejszy jeśli chodzi o walkę. Nie można stać w miejscu, czy tylko trochę się poruszać. Jeśli nie ma na co wskoczyć by znaleźć się poza zasięgiem pazurów, zębów trzeba trochę popisać się refleksem i zwinnością :D W Legend bardzo tego brakowało, niestety.

 

Szkoda, że demko kończy się w tak bardzo apetycznym momencie. No nic będzie trzeba zagrać w full'a :wink:

 

Grafika całkiem fajna, efekty też, piękna lokacja, modele porządnie wykonane, tylko T-Rex za bardzo zwalisty (widocznie mało ćwiczy i całymi dniami siedzi za biurkiem :lol: ) Ale i tak go wolę zamiast np. Allosaura czy Megaraptora :wink:

 

Model Lary wygląda super :) Młodsza wygląda ekstra.

 

Obejrzałem z ciekawości filmik prezentujący dodatkowe stroje... jest nawet strój z AOD ten w którym Lara jest w "Louvre Storm Drains".

 

Silnik jest lepiej zoptymalizowany. W Legend były widoczne spadki FPS'ów przy "płynącej wodzie" np. przy wodospadzie, w przypadku TRA tego już tak nie widać, animacja jest płynna :) W ogóle mam więcej klatek w Anniversary niż Legend (non NG). Depth of field też nie powoduje tak dużych spadków FPS'ów jak w przypadku Legend.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

laeskrad zagladnij na jakie kolwiek inne forum w temat TRA i zobaczysz ze ludzie pisza ze jest roznica - moge sie zalozyc ze nawet na PClab tak pisza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zaczlaem przygode z najnowyszym TR. Musze powiedziec, ze gra sie naprawde fajnie a grafika wraz z muzyka stoja na bardzo dobrym poziomie. Wiec moj komentarz co do gry jak najbardziej pozytywny. A na koniec screen z gry zatytulowany - "Mroczna Lara" B-)

post-9454-1180250343_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że wykryło Ci starego save'a ale odczytało tylko stan sekretów ( nie działają zapisy z bety ). Najlepiej usuń cały folder Tomb Raider - Anniversary w Dokumentach i zacznij grę od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Pełna wersja datowana jest na 8 maja 2007. Tak jest napisane w pliku readme.

Demo datowane jest na końcówkę kwietnia. Natomiast w wersji beta, plik readme był od Tomb Raider Legend :).

Poprawiono animację początkową, która posiada teraz odpowiedni aspect ratio do rozdzielczości w której jest wyświetlana. Doszła jeszcze plansza z logiem Nvidia. Nie ma już bugu, że po uruchomieniu najpierw Croft Manor, nie możemy uruchomić właściwej rozgrywki.

Fonty pozostały takie same jak w demie, czyli dużo ładniejsze niż w becie.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojdzie mi to to na moim zabytkowym konfigu ?? dodam ze moje gto2 dziala jako xtpe ;]

u mnie śmiga jak szalona, gierka jest wypas, zaczynam się wkręcać z minutę na minutę co raz bardziej B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że wykryło Ci starego save'a ale odczytało tylko stan sekretów ( nie działają zapisy z bety ). Najlepiej usuń cały folder Tomb Raider - Anniversary w Dokumentach i zacznij grę od nowa :)

 

gdzies czytalem ze wystarczy zmienic nazwe profilu z bety na cos innego , a pozniej wgrac sobie ten profil po odpaleniu (wazne zeby nie zostalo na "Default" bo sie krzaczy ponoć.. ) - sam spróbuje jak dojde do domu.

 

 

 

EDIT: ciekawa sprawa z tymi save`ami , wlasnie sprobowalem tak jak napisalem wyzej i teoretycznie byl error , na szczescie moglem sobie poziom powt. i jak przeszedlem ten ostatni w peru... to mi po kliknieciu wgralo ostatni czekpojnt ;]

Edytowane przez mar_cin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam wersję sklepową i zacząłem grę od nowa. Doszedłem do tej sali Damoclesa i zdobyłem ostatni z kluczy ,więc już sukces. Tyle że nie do końca ,bo nie mogę się dostać do mechanizmu otwierającego bramę. Więc tak wspinam się po kolumnach(sala z mieczami) do tego haczyka na linkę. Łapię się i nie mogę zrobić tak by Lara odbiła się od ściany i skoczyła na jedną z przeciwległych kolumn. Załączam screena.

 

Dołączona grafika

 

Cokolwiek wcisnę gdy Lara zamiast odbić się od ściany i odskoczyć w lewo na kolumnę to ona za każdym razem leci do przodu i spada :|

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Wersja sklepowa ma niestety wiele bugów. Przed chwilą pokonałem raptory i T-Rexa, wskakując na jeden z kamieni. T-Rex niewiedział co się dzieje i nawet mnie nie atakował. Spokojnie wykończyłem go ze standardowej broni. Tak samo jak szóstkę raptorów.....

Takie błędy zabijają cały urok grania.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co tu zrobić? Ściągnąłem kamień, pociągam dźwignię, wskakuję na kamień i dalej chcę po kracie do góry, ale zaraz jak wskoczę na kratę ona opada??

post-138006-1180333497_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...