Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Tomb Raider: Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. tak tez już próbowałem, podstawiam kamień pod kratę itd. ale chyba coś jest nie tak, bo ->na kamień-> na kratę -> i powinienem chyba złapać się krawędzi górnej a nic się nie dzieje..

 

ok, nie trzeba było podsuwać kamienia pod ta durną bramę, jakoś sobie poradziłem.

 

moglys napisac co trzeba tam zrobic dolkadnie bo mecze sie z tym :mur: :mur: :mur:

 

a poza tym mial ktos taki problem ze dzwignia nie che wrocic na swoje miejsce i nie moge jej juz pociagnac? (patrz screen)

post-114632-1180467443_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaSell to już dawno przeszedłem ;-) Kilka postów wcześniej mam inny problem :(

Proste:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wchodzisz do sali z wodą. Wspinasz się po kolumnie na środku na samą górę. Przeskakujesz na półkę ,gdzie znajduje się ryba, odsuwasz kamień ,a sala zostanie całkowicie zalana wodą. Teraz możesz dopłynąć do półki gdzie jest drugi kamień . Opuszczasz go na dół. On sobie spadnie i będzie czekał niżej przy drugiej rybie. Zanim przysuniesz z powrotem kamień do ryby na górze ,zanurkuj jeszcze do górnej dźwigni (ta niżej otwiera kratę z artefaktem ) i ją opuść. Wysunie się na dole krata ,a z niej wypłynie tratwa. Teraz możesz przysunąć kamień z powrotem do tej ryby na górze. Woda znów opuści się do połowy. Schodzisz niżej do tej drugiej ryby i do niej też przysuwasz kamień (który wcześniej spuściłeś z górnej półki). Teraz woda jest opuszczona jeszcze niżej. Schodzisz na sam dół i za pomocą linki przeciągasz tratwę na drugą stronę kolumny ,tak aby była nad kratą w podłodze . Teraz wracasz do pierwszej ryby i znów napełniasz salę do połowy.Możesz teraz spokojnie przesunąć linką tratwę nieco na lewo tak aby była naprzeciwko wnęki ,która znajduje się obok kraty z kluczem (rozglądnij się). Odsuwasz kamień od drugiej ryby i sala znów jest napełniona całkowicie. Teraz możesz spokojnie z tratwy skoczyć do tej wnęki obok kraty z kluczem ,a dalej to już sobie poradzisz. ;)
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglys napisac co trzeba tam zrobic dolkadnie bo mecze sie z tym :mur: :mur: :mur:

 

a poza tym mial ktos taki problem ze dzwignia nie che wrocic na swoje miejsce i nie moge jej juz pociagnac? (patrz screen)

musisz mieć wersje sklepowa a nie dla prasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam, napiszcie mi jak w Manor w sali z rusztowaniami dostać się na półokrągły balkon, żeby odstrzelić ostatnią linę podtrzymującą posąg. Zrzuciłam skrzynkę, mam rodzaj huśtawki z rusztowania, ale nie wiem do czego mi to. Dwa dni na tym już sobie głowę łamię :( :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciąłem się wreszcie :). Na szczęście na walce z bosem a dokładnie z tymi dwoma koniami w Grecji. Nie mam pojęcia co trzeba zrobić, żeby załatwić skurczybyków. Jako że jestem słaby w sekwencjach czysto zręcznościowych, to proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to każdy o niej wie. Liczę na dobre spolszczenie. Milo raczej nie da się. W Legend nie przypominam sobie by był EAX.

To kapa straszna!!Gierka przez to traci dużo z klimatu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to każdy o niej wie. Liczę na dobre spolszczenie. Milo raczej nie da się. W Legend nie przypominam sobie by był EAX.

Żartujesz ? Przecież słowo SCION przetłumaczyli jako DZIECIĘCIE, które nie dość, że jest nazwą własną to jeszcze brzmi debilnie :damage_wall: Jeżeli cała reszta będzie podobna to raczej nie będzie to zbyt udane spolszczenie. Na szczęście jest możliwość, że wyjdzie patch zmieniający Dziecięcie na Scion'a. Mam nadzieję, że gra będzie dostępna tego ósmego w Empikach i MM, bo nie wytrzymam dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciąłem się wreszcie :). Na szczęście na walce z bosem a dokładnie z tymi dwoma koniami w Grecji. Nie mam pojęcia co trzeba zrobić, żeby załatwić skurczybyków. Jako że jestem słaby w sekwencjach czysto zręcznościowych, to proszę o pomoc.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Na początku trochę czasu mi mineło zanim ich pokonałem. Napierw wybierasz sobie jednego i nawalasz w niego z jakiegoś guna, wkurza się i włącza się adrenalina, wiec robisz to samo ja w przypadku t-rexa. "Potworek" :P zostaje oszołomiony, wtedy musisz mu zabrać tarczę. Robisz to klawiszem "q" a potem "e". Gdy to już zrobisz zabierasz się za następnego. Gdy obie tarcze leża na ziemi to zbliżasz się do jednej tarczy, nawalasz konika :D a ten wkurzony zaczyna do Ciebie "strzelać" z tego lasera w celu "zakamieniowania" Ciebie. Gdy już to robi podnosisz tarczę ("e") i kierujesz w stronę promienia, promień odbija się od tarczy i "zakamieniowuje" konia. Wtedy zaczynasz do niego strzelać, aż w końcu niszczysz go. ;) To samo robisz z drugim...

 

 

Już tyle przeszedłem, rozwiązałem zagadek, ale tego nie potrafię: http://images20.fotosik.pl/405/1ef3301f043f1cb3med.jpg

Jak mam tam wskoczyć: http://images20.fotosik.pl/405/5d9d7916372a41bemed.jpg ? =/

Edytowane przez jakub12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, normalnie? :P serio, nie wiem co mam napisać, no i masz wspiąć się na ten słup co masz w oddali na środku screena

Tylko, że Lara za każdym razem spada mi... :mur:

 

Edit: kurde już mi się udało :D Wczoraj wieczorem nie było to takie łatwe :D :D

 

Edit2: kurcze mam kolejny problem :( Jak wskoczyć tutaj: http://images22.fotosik.pl/119/e5bc211cfbb39d74med.jpg ? Biegnę po ścianie, skaczę, ale za każdym razem Lara nie doskakuje. :( Znacie może jakieś inne sposoby na skok ? Gdy chce skoczyć wciskam spacje, potem q, lara biegnie, a następnie wciskam kierunek i spacje.

Edytowane przez jakub12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak naciskam q to linka wyskakuja ale niewbija sie w tarcze walka z tymi 2 koniami no i dlatego niemoge literka e zabrac im tych tarcz ? pomocy

hymm dziwne... skieruj się w stronę tarczy i wciśnij "q", a następnie "e" hymm u mnie za każdym razem bez problemu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie musisz to zrobic w momencie, kiedy centaur jest oszalomiony po udanej akcji z adrenaline mode.

 

Czy ktos wie jak przejsc te cholerne cztery kolumny z obrazkami? Wkrotce za obelsikiem. Te, ktore trzeba obracac (niebieski sloik, zilona szklanka i biale kieliszki ;]) zeby sie dopasowaly jakos. Obracasz jedna, to trzy obok sie obracaja w ta sama strone. Nie mam juz dzisiaj glowy do takich lamiglowek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie musisz to zrobic w momencie, kiedy centaur jest oszalomiony po udanej akcji z adrenaline mode.

 

Czy ktos wie jak przejsc te cholerne cztery kolumny z obrazkami? Wkrotce za obelsikiem. Te, ktore trzeba obracac (niebieski sloik, zilona szklanka i biale kieliszki ;]) zeby sie dopasowaly jakos. Obracasz jedna, to trzy obok sie obracaja w ta sama strone. Nie mam juz dzisiaj glowy do takich lamiglowek...

Obracasz tak samo jak w pomieszczeniach z których wyjmowałeś (jeśli tego nie zrobiłeś to to zrób) białe kwadratowe bloki.

 

Mógłby ktoś: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...d=2631919 :)

Edytowane przez jakub12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit2: kurcze mam kolejny problem :( Jak wskoczyć tutaj: 2631906[/snapback]

Czy ktos wie jak przejsc te cholerne cztery kolumny z obrazkami? Wkrotce za obelsikiem. Te, ktore trzeba obracac (niebieski sloik, zilona szklanka i biale kieliszki ;]) zeby sie dopasowaly jakos. Obracasz jedna, to trzy obok sie obracaja w ta sama strone. Nie mam juz dzisiaj glowy do takich lamiglowek...
to tylko wygląda tak groźnie...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wczytaj grę, aby słupy były w domyślnym położeniu

teraz przedni prawy obrót o 2 pozycje zgodnie ze wskazówkami zegara

a na koniec ten po przekątnej (tylni lewy) o 2 pozycje w stronę przeciwną do wskazówek zegara ;)

prawda, że banał? :D

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pstrakiego... masz iść do góry i już, startujesz z prawej, i wybijasz się też po prawej, tak aby wskoczyć na krawędź kawałek wyżej

wejdziesz na samą górę to będziesz wiedział z jakiego haka

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...