Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Tomb Raider: Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

ehh :mur:

 

Post #437

 

chodzi o to zeby tam wskoczyc tak? nie wiem kto jest tak chory ze to wymyslil i ze tak daleko to jest :angry:

narazie probuje sie tam dostac ale z marnym skutkiem :mur:

 

Edit: wlasnie mi sie udalo uFFF! ale to jest lekkie przegiecie

post-114632-1180641930_thumb.jpg

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... tylko, że ty sam sobie życie utrudniałeś

było trzeba skakać z miejsca gdzie stoisz na tym screenie

potem znowu skok i dopiero będąc po drugiej stronie w miejsce gdzie jest ten słup, po którym się wspinamy

czyli - z perspektywy tej foty - skok w lewo, skok w lewo, idziemy do przodu, skok w prawo

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy problem - rozwiązany

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Jestem w Palace of Midas, o tutaj:

 

Dołączona grafika

 

Kilka pytań:

 

1. Do czego służy ta dzwignia, była ona od razu "użyta", czyli przeciagnięta w dół

2. Do czego służy te kółko które można złapać linką? Można je ciagnać, jednak nic się z nim nie dzieje

3. Jaka jest najszybsza droga na dostanie się do tego artefaktu, ponieważ po użyciu dźwigni 4 słup tylko na chwile się podnosi i nie mam możliwości tak szybko tam się dostać

 

Generalnie do tego momentu zebrałem wszystkie relikty/artefakty jakie były [;

 

edit

 

OK już wiem. Trzeba stanąć koło dzwigni 1 i spróbować pod różnimi katami obrócić owy słup łapiąc go za kółko linką. Żeby zdobyć ten fajny przedmiot trzeba poprostu potrenować szybkie przedostawanie się do niego nie patrząc na ogieći poziom energii Lary ;) . Zdobycz jest na wierzchu około 45-50s, więc trzeba się dobrze streszczać.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka!

 

a ja tutaj nie kumam co mam zrobic ?domyslam sie ze trzeba na bank wode spuscic ale nie wiem jak :mur:

znalazlem po lewej stronie tunel do ktorego da sie wplynac i na dole jest dzwignia,ale nie moge jej ruszyc :mur:

 

co teraz?

post-114632-1180722975_thumb.jpg

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik po angielsku plus zdjęcia co i jak należy zrobić.

Teraz powinno być łatwiej.

http://tomb-raider-anniversary.com/tomb-ra...ry-walkthrough/

Bardzo ładnie zrobiony, ale pomijają sekrety - z tym teoretycznie* powinny być największe problemy

 

*jestem w połowie Temple of Khamoon i do tej pory ani jednego artefaktu i reliktu nie przeoczyłem ;)

 

edit

No i chyba jest to opis na poziomie easy - tam gdzie pisze ze jest jeden przeciwnik, u mnie jest ich trzech, oraz pojawiają się tam gdzie ich w tym opisie w ogóle nie ma.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma probelm z przejsciem jestem w grecji w St francis folly tam gdzie sa te wszystkie zadania z greckim bogami. No i na posejdonie sie zatrzymalem.Woda mam zalane juz do tej ostaniej polki wypuscilem ta deche ktora zatrzymuje sie na polce ponizej, pod woda no i nie mam pojecia co dalej pewnie trzeba ta deche jakos z tamtad wydotac tylko jak?? a moze cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Endriu102

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
1. Musisz teraz zrzucić drugi kamień do wody, (nie ten który przed chwilą przesunąłeś tylko ten który znajduje się po drugiej stronie zbiornika ) aby zatkać nim później "zlew". Jak go wrzucisz to przesuń kamień spowrotem zakrywając "zlew", tak aby woda obniżyła się do wcześniejszego stanu.

 

2. Kamieniem który przed chwilą wrzuciłeś do wody zakryj drugi rybny "zlewik" tak aby woda obniżyła się do najniższego poziomu

 

3. Zeskocz na dół i linką złap tą tratwe i przesuń ją tak aby w momencie napełnienia zbiornika wodą, nie zahaczyła o nic.

 

4. Teraz musisz ponownie odkryć wszystkie krany rybne aby woda podniosła się na najwyższy poziom, podsuwasz se tratwe i dzięki niej wskakujesz dalej...

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja to wiem tylko ona tak ciagnie ale to sie nie przesowa.

 

Spróbuj złapać z innej strony ,ale też z różnej odległości. Raz bliżej albo dalej ,cały czas próbując ją przeciągnąć. Jak już sobie z tym poradziłeś ,a nie wiesz co dalej to:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
przeciągasz tratwę na drugą stronę kolumny ,tak aby była nad kratą w podłodze . Teraz wracasz do pierwszej ryby i znów napełniasz salę do połowy.Możesz teraz spokojnie przesunąć linką tratwę nieco na lewo tak aby była naprzeciwko wnęki ,która znajduje się obok kraty z kluczem (rozglądnij się). Odsuwasz kamień od drugiej ryby i sala znów jest napełniona całkowicie. Teraz możesz spokojnie z tratwy skoczyć do tej wnęki obok kraty z kluczem ,a dalej to już sobie poradzisz.

 

jak ktos nie wie jak cos przejsc niech zajrzy tu: http://tomb-raider-anniversary.com/tomb-ra...ry-walkthrough/

 

 

danywatt już zapodał linka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem.

 

Dołączona grafika

 

Jestem tutaj i cos nie wychodzi mi manewr z lina i przeskokiem na kolumnie, za nic Lara nie chce skakac mi w bok (zawsze skacze w przod). Rozhustalem sie maksymalnie, ale i tak nie chce mi skakac w strone tej kolumny... Jakies rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem.

 

Jestem tutaj i cos nie wychodzi mi manewr z lina i przeskokiem na kolumnie, za nic Lara nie chce skakac mi w bok (zawsze skacze w przod). Rozhustalem sie maksymalnie, ale i tak nie chce mi skakac w strone tej kolumny... Jakies rady ?

Friko - tu chodzi o to, żeby między naciśnięciem kierunku w który chcesz skoczyć, a naciśnięciem skoku - była przerwa. Ma ona trwać gdzieś pół sekundy-sekundę, ale MUSI BYĆ.

 

Ma to wyglądać tak: Lara się bujnie w lewo, naciskasz kierunek, chwilkę tak go trzymasz - i skok. Najlepiej, by przerwa była wyraźna (pół sekundy), to zwiększa procent szans, że skoczy jak chcesz.

Edytowane przez Quistis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie jeszcze tak, ze zanim nacisne przycisk skoku, naciskam przycisk uzycia (nie wiem jaki to klawisz, gram na padzie) - lina sie odlacza, wciskam szybko skok i zrobione. Oczywiscie kierunek mam obrany caly czas. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka!

 

a ja tutaj utknalem :mur: nie moge dostac sie tam gdzie czerwona strzalka :mur: czytalem poradnik ale jak sie opuszcze na linie i rozbujam to potem zahaczam o te platforme na ktorej teraz stoje i linka sie wypina i lece na leb :mur:

 

jakies propozycje (Natla's Mine)

post-114632-1180965149_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już Egipt i powiem jedno. Gierka jest niesamowita i wciąga. Szkoda że niedługo się skończy. Pozostają jeszcze nieznalezione relikty i artefakty.

 

BTW:

 

Jak zdobyć w Croft Manor ten artefakt?

 

Dołączona grafika

 

Jak próbuje skoczyć na rampę po prawej to Lara do niej nie dosięga i spada w dół. Próbowałem też innej drogi ,ale też nici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW:

 

Jak zdobyć w Croft Manor ten artefakt?

 

Dołączona grafika

 

Jak próbuje skoczyć na rampę po prawej to Lara do niej nie dosięga i spada w dół. Próbowałem też innej drogi ,ale też nici.

:)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Zapomniałem o tym ,że można za pomocą linki się odbić od ściany :oops: Jak zawsze można liczyć na Ciebie. Wielkie dzięki.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: nie wiem jak otworzyć te drzwi:

Dołączona grafika

Byłem u góry i ściągnąłem te dwa wahadła po lewej i prawej stronie, ale nie wiem co dalej. Jak możecie to pomóżcie.

Strona z solucją podana wyżej mi nie ładuje obrazków :/.

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...