Skocz do zawartości
k a m e r e k

Centrino M750 (1,86) Czy Turion Ml 32 (1,8)

Rekomendowane odpowiedzi

Biurowych? Nie zauważysz ŻADNEJ różnicy w wydajności, a jeśli chodzi o czas pracy na baterii to intel.

 

pozdrawiam

Edytowane przez Michrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazde pytanie jest dobre, nie kazda odpowiedz satysfakcjonuje..

 

ktos nie przewidzial, ze "w biurze" mozna robic cos wiecej niz "ms office"

To moze jasniej- co jest wydajniejsze - kategorie sami sobie wybierzcie

 

kucyk daruj sobie takie teksty - nic nie jest na takim etapie, zeby nie mozna bylo zadawac roznych pytan ;)

Edytowane przez k a m e r e k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerek ty sobie daruj...

 

Rozumiem ze jakbys gral w biurze w Q4 to byla by to praca biurowa ? :lol:

 

Nie zgadzam sie z twierdzeniem ze nie ma glupich pytan ...

Ja tez myslalem ze etap wyzej jestes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałbym Turiona - z czystej sympatii dla AMD :) no i zawsze 64bity które może kiedyś tam wykorzystasz... Poza tym Pentium M często jest tylko w opcji z GMA900/950 a Turiony natomiast często w konfiguracji z co najmniej ATi Xpress 200M, które bije integrę intela na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK -za dygresje offtopic - dziekuje, a temat juz rozwiazany.

Nic nowego sie nie dowiedzialem ;) , za to o postawach ludzi wiecej ;). ALe to juz niewazne.

Edytowane przez k a m e r e k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK -za dygresje offtopic - dziekuje, a temat juz rozwiazany.

Nic nowego sie nie dowiedzialem ;) , za to o postawach ludzi wiecej ;). ALe to juz niewazne.

Z niecierpliwością czekamy na następny :D a może zdołasz go rozwiązać zanim go założysz B) Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekamy na następny :D a może zdołasz go rozwiązać zanim go założysz B)

 

a ja czekam na kolejna tak "blyskotliwa" wypowiedz, tak wiele wnoszaca do tematu, w ktorym pytalem o porownianie dwoch platform, widze ze za wiele oczekiwalem :mur: :mur: :lol2:

nikt nie wrzucil jakichs testów SuperPi, innch benchmarków, a kazdy sie madrzy ehh , sam juz znalazlem odp. choc myslalem, ze tu bedzie szybciej - bo po co wywazac otwarte drzwi..coz

;)

Edytowane przez k a m e r e k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)Jak ci 2 osoby mowia ze jestes pijany to idz spac !

2)A ty zrobiles cos czy tylko zadales pytanie i czekasz laskawie na odpowiedz ?

3)Niektorzy userzy powinni miec mozliwosc pisania tematow tylko i wylacxznie przy zaakceptowaniu tresci przez moderatora :lol:

4)ZA duzo oczekiwales od nas ? Czemu od siebie nic nie oczekujesz,obrazasz tylko reszte osob ktore olaly twoj kolejny ganialny temat !

 

ps.Nastepny topic ktory powinien zostac zamknienty przez moderatorow.Watki tego autora prowadza tylko do offtopicow :|

ps2.Lenistwo trzeba tempic !

ps3.Precz dzieciom neostrady !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, sam jestes dzieckiem neostrady. ;) Hehe ;) Jak ja byłem dzieckiem to o tobie ptaszki nie cwierkały. ;) Poza tym u mnie w mieście to mało kto uzywa tego syfu, jesli ktokolwiek, gdyz o wiele taniej i sporo szybciej laczymy sie dzieki lokalnym ISP.

 

Dziwne ze nikt nie zauwazyl w moim pytaniu - " i ogolnie lepszym wyborem", tylko maniacy gier uwzieli sie na "biurowe"

 

ad ps2. > Tak ;), tak - lenistwo trzeba tĘpić, zgadza się ;).

 

W sumie to ja sporo informacji dot. pytania juz mialem, ale jakos tak z sympatii zapytalem.. no i patrz jak w pysk na rondzie de Gaulla ;)

 

Pytanie wiazalo sie z dwoma roznymi alternatywami w pewnym przedziale cenowym. Stosowną informację juz pozyskałem, takze dziekuję za wygenerowane wyżej posty ;).

 

Tak, ze jak to mowią - komu w droge - temu laptop - mysle , ze wiecej tu juz nie ma nad czym rozprawiac ;)

Mozecie sie zamknąć ten temat, zamknac, usunac nawet.. ;) wykasowac z bazy, nie wiem co tam jeszcze ;)

Edytowane przez k a m e r e k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ze jak to mowią - komu w droge - temu laptop - mysle , ze wiecej tu juz nie ma nad czym rozprawiac

Mozecie sie zamknąć ten temat, zamknac, usunac nawet.. wykasowac z bazy, nie wiem co tam jeszcze

AMEN

 

ps.Jesli ktos jeszcze chcesz szukac informacji ktore posiadl kamerek to odsylam do :

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=turion+vs+centrino&lr=

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...