Skocz do zawartości
Adrian767

Karta Pci-e Do 800zl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bachus81

Smaczna pizza to ty masz na swoim 7800gt, ale napewno na 6600gt juz bys nie mial. Pozatym co mi po smacznej pizzy, kiedy nie moglem jej ugryzc bo ciasto twarde. Sam widok nic nie daje ja chce ja jesc. :wink:

ps. nie chwale sie tylko odpieram ataki co do ponoc bezmyslnego kupienia x800 nie majac jeszcze w posiadanie odpowiedniej platformy

 

Nie bede, gwarantuje ci, potoczki odblokuje, podkrece i bedzie smigac. Mialem przez tydzien 6600gt i podziekowalem. Obęde sie bez SM3.0 i HDR.

Pozatym dla mnie ma to sens w karcie pokroju conajmniej 6800gt.

 

EOT

zdecydowanie zgadzam się z Tobą.

 

Ja też wolałbym mieć wydajność x800 z PS 2.0 niż słabawe 6600GT z 3.0

 

Tak na marginesie pojawiło sie coś takiego

 

http://bachcomp.pl/index.php?action=item&i...t=&prevdisplay=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a tak przy okazji to czy oplaca sie kupowac gf 7300gt Galaxy (128,128) do konfigu AM2 : a64 3000+ , 512? czy moze jest cos lepszego w tej cenie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraznie jest napisane, ze sie moduje wiec nie wiem do czego sie czepasz.

Czekałem aż ktoś to napiszę i się nie czepam :lol:

 

Jeżeli się moduje to ilość potoków nie 12 tylko 16 :D

 

Any questions :D pozdro

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

pluszek, ja nie mam kasy, to nie dla mnie ta grafa ;]

 

kolezanka ma okolo 360zl :) kompletuje se kompa wlasnie :) a ze podkrecac nie bedzie ona to jej na AM2 skladam ;P (zeby wrazie czego mozna bylo wymienic :)

 

ona gra przewaznie w takie cos co sie 'the sims 2' wabi ;P

czasem Serious Sam 2 :lol: - niezle co? ;P czasem nawet z nia przez siec w CoD naparzam, wiec grafa ma byc do takich gier ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

ale mi sie wydaje ze jednak to 7300gt bedzie szybsze od x800gto ;]

 

i do tego ma ps3... wiem wiem, zaraz ktos wyskoczy ze w takiej karcie tego sie nie wukorzysta, ale jednak to nie jest to samo co 6600 gt ;] wiec tu te wszystkie efekty sa os razu wspierane wydajnoscia... chyba wiecie o czym mowie ;P

 

a moze wogole narazie sie wstrzymac z kupnem i poczekac az sytuacja z tymi 7300gt sie troche wyklaruje? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wogole narazie sie wstrzymac z kupnem i poczekac az sytuacja z tymi 7300gt sie troche wyklaruje? :)

Poczekaj one dopiero weszly na rynek i cenki sa troche duze. sa to bardzo dobre karty. oczywiscie te od galaxy ;] Watpie zeby wersja 256mb z zalmanem staniala tak szyblo do 360 ale ta 128 jest bardzo dobra karta lepsza od 6600gt sam zieram na gf 7300gt ale ta z zalmanem :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...