Skocz do zawartości
Gość Antar1us

Więzienie Za Nagranie Płyty

Rekomendowane odpowiedzi

Już sobie to wyobrażam. Pozwolenie na nagrywarkę :lol:

 

Trzeba tylko spełnić poniższe punkty:

1. badania psychologiczne.

2. opinia dzielnicowego.

3. zaświadczenie o niekaralności

4. szkolenie w najpopularniejszych programach do nagrywania.

5. nagrywarki starsze niż (powiedzmy) 3 lata będą rejestrowane jako antyki :lol:

6. Na komendzie policji będą wzorce wypalonych płyt z każdej nagrywarki w celu ewentualnego zbadania w przypadku przestępstwa :lol:

7. Napędy flash są zwolnione z wymagania pozwolenia, gdyż nie mają gwintowanych... błe, wróć! nie mają ruchomych części :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tak - buaha, buaha, buahaha :lol:

@#@#rwa, jak można w ogóle podać do wiadomości publicznej tak paranormalny pomysł na ustawę, który zrodził się w jakimś pustym łbie jakiegoś pajaca - to jego powinni wsadzić, nie ma co, ale polityka naszego kraju potrafi mi poprawić humor :mur:

ale tak, śmiało, zróbcie więcej Ministerstw, ręcę opadają, nawet w odwiedziny do Polski nie chcę mi sie jechać czytając takie [ciach!]o

teraz tylko czekam, aż Ministerstwo Spraw "Wewnętrznych" będzie chciało wprowadzić pozwolenie na penisa, bo przecież można nim zrobić komuś krzywdę/złamać prawo :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi jak w takim kraju być patriotą??? :mur:

Ludzie przecież to jakaś paranoja, co ta banda nierobów (czytaj rząd) jeszcze wymyśli....ehh szkoda słów <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu tego przychodza mi do glowy slowa Wyspiańskiego:

A to Polska właśnie

jak ktos bedzie chcial cos nagrac to bedzie musial napisac podanie do ministra kultury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patriotyzmu nauczy nas Romek :lol:

i Jarek :D

 

po przeczytaniu tego przychodza mi do glowy slowa Wyspiańskiego:

jak ktos bedzie chcial cos nagrac to bedzie musial napisac podanie do ministra kultury ;)

A Romek z Jarkiem otworzą firmę BURNER Sp. z o.o. i nigdzie indziej tylko w jej placówkach na terenie całego kraju za "drobną" opłatą będzie można legalnie nagrać dane - oczywiście po dokładnym sprawdzeniu zawartości przed wypaleniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy fakt, że jednak jest szansa, żeby ten kraj kiedykoliwiek zaczął funkcjonować normalnie. Najwcześniej za kilkadziesiąt lat, kiedy my młodzi, będziemy mieć władze (chyba, że do stołka dorwą się członkowie Młodzieży Wszechp. :mur:). Wtedy mam nadzieje, że radio zamknie ryja, a moherowa armia się rozwiąże i ogólnie logika i rozum wejdzie do rządu. I hope ... (wiem, naiwny jestem :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: :mur:

 

Nie no, Takie rzeczy to tylko w Erze Polsce.....

 

Ciekawe jak wsadzą 20 czy 30mln osób do więzień....

Zmienia nazwe panstwa na Wiezienie :lol:

 

Goscia ktoremu w jego "madrej" glowie zrodzil sie ten pomysl powinni zbadac bo cos z nim nie teges :lol2: :mur:

Oczywiscie ta ustawa nie przejdzie, ale sam pomysl jest na tyle absurdalny, glupi, niedorzeczny, ze nasz rzad powinien zaczac pracowac nad powolaniem ministerstwa mysli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pomysł kogoś, komu poprzewracało się w [gluteus maximus]

Dalej to nie przejdzie, nie da rady, chyba, że jakieś głupole to będą podPiSywać bez czytania

Jakby był jakiś protest, demonstracja, to bym się nie zdziwił, co więcej, poszedł bym

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak my sie dobierzemy do władzy, obecna generacja ludzi myślących przyszłościowo i poprawnie ekonomicznie, będzie o wiele lepiej (oby to nie byli Wszechpolacy i inne g*wna)

A tak w ogóle mam 3 nagrywarki (2x CD, 1x DVD), b.przydatne urządzenia :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lekko oftopikujac - powiem Wam,ze wolalbym zeby Lepper byl prezydentem :P Przynajmniej powstal by wielki Chaos i by cos sie zaczelo dziac hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Lepper to jest najmądrzejszy z tych wszystkich debili powiem Wam ;) Jak bym znalazł tego kto to wymyślił to gość dawno by leżał w piachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy sie nie smiejcie.. nie pamietam dokladnie ale przeciez clone cd czy clone dvd mialo dokladnie te same problemy z UE - ze niby to program popierający piractwo.

 

Ustawa głupia nie jest - tylko na rękę producentom oprogramowania.

Myslicie ze tylko farmacweutyczne koncerny mają lobby w rządzie? .. jeszcze sie zdziwice bo nasz rząd zawsze byl podatny na wszelkiego lapówkarstwa.. ja nie pytalbym sie czy to jest mozliwe, tylko ile bedzie to kosztowalo lobbystów z np. BSA..

Bo chyba nie lulega wątpliwosci ze to co teraz buduje we wroclawiu M$ jest tylko i wylącznie dzieki temu ze nasz rząd ustawowo popiera monopolizm tej firmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę zamieniać lokum o wymiarach 100 m2, na 2x2 i w dodatku w oknie mieć kratkę i godzinny spacer za posiadanie nagrywarki.

 

Ja ludzi z polityki mam serdecznie dość, nie wszystkich, ale jednak. Widać po dojściu do sejmu człowiek się robi najwyraźniej głupi i wogóle powinno się leczyć takie stany. Wogóle niech zamiast więzienia dadzą przymusowe słuchanie radia ojca dyrektora to wogóle ten polski rząd zejdzie na psy. Teraz się nie dziwię, dlaczego wielu młodych polaków po studiach szuka "czegoś" za granicami (podobno rozwijającej się) IV RP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tego nie rozxumiecie.. NIE GŁUPI .. a pazerny. Ktoś niezle zaplacil zeby taka ustawa wyszła. Jak myslicie dlaczego w polsce w kraju najbiedniejszym nie ma nawet mozliwosci zciagniecia sobie znetu oprogramowania darmowego? Dlaeczgo dla skarbówki trzeba brac gazetę na FV? Dlaczego do darmowego softu nie ma zerowych kosztów przychodu? Dlaczego nie ma programów pod linuksa.. płatnik, przelew? Jak myslicie ? dlaczego? gdyz rząd dostaje kupe kasy od monopolistów. Moj kolega z urzedu pracy prosto z mostu powiedzial, ze te inwestycje jakie dzieją sie w polsce sa tylko dzieki naszemu lizusowstwu wobec firm monopolistycznych z dziedziny oprogramowania...

 

Szkoda ze polske stac na taki soft a nie bylo stać szwajcarów... lol..

Wy nadal uwazacie ze to wina glupoty posłów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.. po prostu tak jak z nielegalnym softem... 67% polaków jest nielegalnych.. i ciąga się tylko tych do odpowiedzialnosći - którzy nadepną na odcisk, lub potrzeba komuś awansować w wymiarze sprawiedliwości.

W polsce jest wiele praw, wiele zakazów - których sie nie respektuje - i są tylko i wyłacznie po to by mieć haka na tych którzy przed szereg wyłazą..

 

Nielegalne windowsy ostatnio strasznie sie modne staly do zwalczania konkurencji wsrod sklepów komputerowych :)

Be stupid- be lagal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

I bardzo dobrze, bo to byl istny debilizm, zrsezta nie pierwszy i nie ostatni... Ufff... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to nie o sprzet idzie.

ZW bredzi.

Nie spotkalem nigdzie oferty podobnego sprzetu.

Nagrywarki DVD nie potrafia robic kopii Zabezpieczonych DVD .

Proponowany przepis w nieco zakamuflowany sposob

ma zdelegalizowac posiadanie oprogramowania zrobionego

przez Jona Lecha Johansena, znanego jako DVD Jon.

I podobnego oprogramowania.

Zakladam ze nie dojdzie do uchwalenia absurdalnego

przepisu robiacego przestepce z czlowieka ktory ma

w kompie ten program bo wiekszosc posiadaczy tego

darmowego programu (nawet zrodla) nie wie do czego

to sluzy.

Warto zaznaczyc ze Norweskie prawo nie ma nic przeciwko

nawet tworzeniu takiego oprogramowania bo koncerny

poza nekaniem Lecha ciaganiem po sadach nic nie

zdzialaly.

Jesli w jednym europejskim panstwie (wysoko rozwinietym

i praworzadnym) legalne jest tworzenie takiego

oprogramowania to nakladanie sankcji karnych za jego

posiadanie w Polsce jest absurdem.

Mam nadzieje ze ostatni argument wygra z groznymi

dla praworzadnosci w Polsce zapedami i lobbingiem

prezesow koncernow.

Tu tak naprawde chodzi o system Linux.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie był zły pomysł

1. Po pierwsze zniknął by problem bezrobocia, duzo osob poszło by siedziec a reszta by znalazła zatrudnienie jako straznicy :)

2. Po drugie Siedzieli byśmy sobie w wiezieniu, siepali w q3 itd. rzad by nas musiał utrzymywać, był by jeden problem pewnie wszyscy politycy takze by poszli siedziec.

3. Po trzecie brak mi słow trzeba z tąd szybko uciekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...