Skocz do zawartości
kurek

D-link 624+

Rekomendowane odpowiedzi

D-Link w swoim ruterku z tytulu skopal firmware i wersja od 2.07 powoduje notoryczne zrywanie polaczen wi-fi. Wiem ze firmware 2.52 rozwiazuje te problemy ale nie wiem gdzie go dorwac bo jest juz niedostepny. Moze ktos juz robil downgrade i mi moze podeslac/podlinkowac.

 

konkluzja posiadacza D-Linka <_<

Kurde niby D-Link jest taka markowa firma ale chrzania sie te ich rutery wi-fi na potege. Moj poprzedni DI-524 polecial za okno bo sie nie mogl zdecydowac czy dzialac czy nie. Kupilem (tylko takie mieli w moim miescia) wersje 624+ ktora miala byc mega hier super a w domu przeczytalem negatywne opinie o nim :blink: no i rzeczywiscie mi tez dzisiaj zaczol zrywac poaczenie wi-fi.

Jedyna nadzieja w tym firmware 2.52 JAK KTOS MA TO PW!!!! hilfe hilfe !!!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem nieszczęsliwym posiadaczem tego AP. Po długich bojach znalazłem firmware który zdaje sie byc w miarę stabilny. Jego wersja to:

Firmware Version: 2.08 , Mon, 27 June 2005

D-Link DI-624+_Pumas_router_208_0064_200500803_nml(0809175056).bin

 

Staraj się nie przekraczac 350-400 połączen przechodzących przez router - jeśli używasz programów p2p musisz je zdecydowanie przyciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze on ma generalnie problemy zeby sie z lapem polaczyc a co dopiero p2p. Jak jest swierzy system i sie skonfiguruje to go nawet p2p nie jest w stanie rozlaczyc a jak ghosta robie po przywroceniu systemu ruter wariuje i zadne kasowanie ustawien w ruterze i windowsie nie pomaga. Ale badziew moj boze chyba sprzedam ten ruter na allegro bo nie idzie z nigo kozystac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przywróceniu systemu sprobuj odłączyć na ponad godzinę (podobno 62+ minuty) router od prądu - wtedy wyzerują się wszelkie ustawienia dotyczące sieci. Nigdy nie probowałem tego robic, ale moze zadziała:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...