Skocz do zawartości
kenfollet

Głośniki W Acer As 5024 Wlmi

Rekomendowane odpowiedzi

Więc. Jak w temacie pisałem w Acerze Aspire 5024 wlmi (wersja 512 mb RAM-u i 80 gb HDD) są głośniki. Najczęściej grają tak cicho że nawet nie wiadomo czy są włączone. O oglądaniu filmu nawet w zupełnej ciszy nie ma co marzyć. Jedynie jak się przstawi ucho do głośnika to coś słychać. Moje pierwsze pytanie: Czy u wszystkich jest tak źle i czy można z tym cokolwiek zrobić tzn. wymienić tuningować.

Dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz po prostu je bardzo wyciszone. Naciśnij Fn + strzałka w górę (↑) kilka razy, chyba we wszystkich Acerach jest tak samo. A jak to nic nie da to sprawdź w ustawieniach dźwięku w windowsie czy nie masz za bardzo wyciszonego dźwięku.

Edytowane przez shadows

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nikt tu nie mówi nic o robieniu z Ciebie idioty...przynajmniej mi o to nie chodziło...A skoro oczekiwałeś jakiejś innej odpowiedzi, to trzba było napisać coś więcej (np.co zrobiłeś do tej pory żeby wykluczyć pewne rzeczy chociażby...) A wracając do tematu to masz tak od nowości?? czy kupiłeś tego lapa niedawno?? Może to jakieś uszkodzenie fabryczne...Ja się przyznam że w moim acerze głośność też nie jest nadzwyczajna, ale do użytku codziennego wystarcza...może poprostu Acery tak mają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop ma niecałe 3 miesiące i w zasadzie było tak od początku. Próbowałem zmienić sterowniki na nowe, próbowałem kilka programów. Nie tyle że są ciche, najczęściej się zastanawiam czy nie jest zrobione wycisz... Niestety nie:( Można jakoś przemieżyć siłę głosu. Za pomocą mikrofonu np. i z kimś porównać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc. Jak w temacie pisałem w Acerze Aspire 5024 wlmi (wersja 512 mb RAM-u i 80 gb HDD) są głośniki. Najczęściej grają tak cicho że nawet nie wiadomo czy są włączone. O oglądaniu filmu nawet w zupełnej ciszy nie ma co marzyć. Jedynie jak się przstawi ucho do głośnika to coś słychać. Moje pierwsze pytanie: Czy u wszystkich jest tak źle i czy można z tym cokolwiek zrobić tzn. wymienić tuningować.

Dzięki za rady.

W moim tez nie sa najglosniejsze. W aspire 1692 graja glosniej. Za to na sluchawka chce glowe rozwalic. Nie narzekam, bo slychac dobrze, a i tak wole zalozyc sluchawki, bo te zintegrowane sie nie nadaja do muzyki, czy ogladania filmow. Sa poprostu zbyt male.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja za to myslalem jak upchac tam mocniejsze glosniki:)

 

wpadlem napomysl zeby nawiercic dziurki od góry w laptopie i wstawić inne membraną ku górze:)

 

ale skad dorwac tak male i fajnie grajace glosniki:)

 

bo to cos w srodku acera to bardzo dziwny wynalazek... nawet to glosnika nie przypomina hihi;)

 

no ale u mnie gra glosno:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...