Skocz do zawartości
Kaeres

Laserowe wycinanie bokow

Rekomendowane odpowiedzi

Laserowe wycinanie.

Kto ma dostep do takiego czegos ?

Chcialbym jakies logo wyciac na boku budy - wiaze sie to z poszukiwanym przeze mnie logiem NV ( w tym watku )

Bo dremlem to se moge :(

Ja będe miał cięte laserem u Wawrzaszka w Bielsku, tyle tylko że bedzie to proste okno bez wzorów bo na wzór niema pomysłu :?

 

Jak to wykonam to założe topic i pogadamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laserowe wycinanie.

Kto ma dostep do takiego czegos ?

Chcialbym jakies logo wyciac na boku budy - wiaze sie to z poszukiwanym przeze mnie logiem NV ( w tym watku )

Bo dremlem to se moge :(

Ja będe miał cięte laserem u Wawrzaszka w Bielsku, tyle tylko że bedzie to proste okno bez wzorów bo na wzór niema pomysłu :?

 

Jak to wykonam to założe topic i pogadamy :D

Ja mieszkam w Żorach. Moge podjechac. Powiedz mi ile takie cos moze kosztowac.

A pomyslow to mam milion i moge Ci podeslac kilka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laser to kiepski pomysł... (zniszczy ci farbę...) ale WODA!! ... gdzieś ktoś na chłodzeniu pisął o wycinaniu wodą bloku

Nie zniszczy ci farby bo cięty przedmiot jest zatopiony w wannie z cieczą ...

 

a co do cięcia "wodą" (zapomniałem jak to sie fachowo nazywa) jeśli niemasz znajomości to cię tak skasują że cie z butów wyciągnie :wink: same ciecie laserem jest diabelsko drogie a co dopiero wodą :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laserowe wycinanie.

Kto ma dostep do takiego czegos ?

Chcialbym jakies logo wyciac na boku budy - wiaze sie to z poszukiwanym przeze mnie logiem NV ( w tym watku )

Bo dremlem to se moge :(

Ja będe miał cięte laserem u Wawrzaszka w Bielsku, tyle tylko że bedzie to proste okno bez wzorów bo na wzór niema pomysłu :?

 

Jak to wykonam to założe topic i pogadamy :D

Ja mieszkam w Żorach. Moge podjechac. Powiedz mi ile takie cos moze kosztowac.

A pomyslow to mam milion i moge Ci podeslac kilka :D

Koszty to butelka dobrej wódki :P na 3-ciej zmianie to zrobią. Tylko musze sie dowiedzieć czy uda im sie wykroić jakieś wzory.

 

zapraszam na g-g 1512478

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo jak za dobra flaske to sie oplaca :)a nie lepiej kupic odrazu za 25zl clay bok z wycieta dziura lub za 40 z aplikacjami w wycietymi ?? w cenie jest plexa ,,,,,,,,noo jak za dobra flaske to sie oplaca :)a nie lepiej kupic odrazu za 25zl clay bok z wycieta dziura lub za 40 z aplikacjami w wycietymi ?? w cenie jest plexa ,,,,,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo jak za dobra flaske to sie oplaca :)a nie lepiej kupic odrazu za 25zl clay bok z wycieta dziura  lub za 40 z aplikacjami w  wycietymi ??  w cenie  jest plexa ,,,,,,,,noo jak za dobra flaske to sie oplaca :)a nie lepiej kupic odrazu za 25zl clay bok z wycieta dziura  lub za 40 z aplikacjami w  wycietymi ??  w cenie  jest plexa ,,,,,,,,

Nie zabardzo rozumiem.

Ja nie chce wycietej zwyklej dziury na okno. Po pierwsze nie chce okna tylko jakies wypasione logo (potem podswietlone). Jak mozna kupic same boki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo jak za dobra flaske to sie oplaca :)a nie lepiej kupic odrazu za 25zl clay bok z wycieta dziura  lub za 40 z aplikacjami w  wycietymi ??  w cenie  jest plexa ,,,,,,,,noo jak za dobra flaske to sie oplaca :)a nie lepiej kupic odrazu za 25zl clay bok z wycieta dziura  lub za 40 z aplikacjami w  wycietymi ??  w cenie  jest plexa ,,,,,,,,

Gdzie to robią ? daj jakieś info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Kaeres jasne ze mozna naprzyklad z wypasionym smokiem wycietym,,,,,,,,

 

ASO robia toumnie w CA ale wiem ze etn sklep ma strone internetowa wiec jak bys chcial is ie do gadal to wysla ci do polski nie pamietam nazwy sklepu wiec pozniej za podam wam adres jest dlugi i kijowy wiec go nie pamietam aplikacje powycinane sa ok boki sa w roznych kolorach zawsze mozna chlapnac na swoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laserowe wycinanie.

Kto ma dostep do takiego czegos ?

Chcialbym jakies logo wyciac na boku budy - wiaze sie to z poszukiwanym przeze mnie logiem NV ( w tym watku )

Bo dremlem to se moge :(

Zapytaj w 4MAXie , mieli wycinac

Mate tez cos kiedys mowil ze bedzie wycinal, ale nie znam szczegolow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ndx - Ja jednak chce na moim boku obudowy. Nie bede malowal juz budy, a na pewno mi nie przypasuja. A wogole jezeli dobrze zrozumialem to ja im podaje model budy, a oni mi przysla mi bok z gotowym wycieciem ?

Toz to bedzie kosztowac wiecej niz buda !!!

 

Ale jezeli bylbys taki mily to zapytaj.

GG 1740663

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracowałem kiedyś jako kolo od programowania maszyn Flow ( woda + proszek diamentowy ), samo zaprogramowanie maszyny to kilka chwil, możliwości praktycznie są nieograniczone ( w zależności od wielkości stołu możesz pociąć prawie każdy rodzaj materiału, z CERAMIKĄ włącznie ! ). firmy kupują je z powodu szybkopowtorzalności i ciągłej, bezawaryjnej pracy ( często 24/7 ), więc chyba raczej trudno bedzie się wam dopchać do takiej zabawki. Z laserem i plazmą będzie podobnie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...