Skocz do zawartości
Sid.

Nowe Forum O Laptopach

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież proponowałem mobile.purepc.pl.

Jeśli ma ktoś siły do wrzucania treści do czegoś takiego to ponawiam propozycje - dajemy serwer, software, miejsca wbród i domene. Warunki szczegółowe do uzgodnienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam na wszystko:moge robic recki, moge dawac niusy, pisac FAQi. Jeszcze jak mi to podepniecie pod praktyki zebym w szkole mogl pokazac papier to juz w ogole bajeczka ;) Dzis mam urodziny to moge sobie pozwolic na takie deklaracje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bedzie kilka osob ktore sie zdeklaruja do tego ze beda nad tym pracowac i poswieca swoj czas (mam na mysli takich co sie naprawde przyloza a nie tych z slomianym zapalem) to ja jak na dzien dzisiejszy w to wchodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam na wszystko:moge robic recki, moge dawac niusy, pisac FAQi. Jeszcze jak mi to podepniecie pod praktyki zebym w szkole mogl pokazac papier to juz w ogole bajeczka ;) Dzis mam urodziny to moge sobie pozwolic na takie deklaracje ;)

Da rade rozpisać coś takiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka:

 

- w miejsce tematów przyklejonych wstawić jako subfora producentów notebooków ( w których by się odbywała dyskusja na różne tematy związane z tą firmą i każdy temat zarazem bylby przekierowny na forum główne jak i dyskusja z forum głównego zostala by zpisana w subforum z którego pochodził by ten temat). wewnątrz subforów tematów przyklejonych ograniczyć do minimum np. wszelakiego rodzaju benchmarki zapisać jako testy ( 3D, hdd tech, spi itp) w jednej pozycji.

 

 

 

-obecne subforum "Co kupić" należało by przeniesć do forum głównego pod producentów notebooków bez możliwosci uwidaczniania dyskusji z tego subfora na forum głównym.

 

 

 

Co dotyczy recenzji-to proszę bardzo ale to musi być wykonane profesjonalnie przez wyznaczone zaufane osoby.

 

Opinie o danym modelu może napisać każdy z nas wg. własnego uznania.

post-134788-1151163848_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie rozdrabnianie się nie byłoby zbyt dobrym pomysłem, bo mało kto się na to zgodzi. A jeszcze takie "podwójne" (forum główne i forum wg. producentów) tematy byłby imo irytujące.

Poza tym jeśli ktoś chciałby podążać za Twoim pomysłem, to jednak trzeba by być konsekwentnym i zrobić dużo więcej tych działów, ponieważ pominąłeś kilku prodcentów. A w rzeczywistości okazałoby się, że kilka z tych działów byłoby zupełnie martwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale nie uwazam ze to dobry pomysl. Sorry to nie jest notebookreview, ktore wielkoscia nas wciaga lewa dziurka. Tam jest to raczej uzasadnione ze kazda marka ma swoje podforum, u Nas jest to za male forum zeby to dzielic. Nie sadze zeby byl sens tworzyc nowe podforum bo 2 osoby maja laptopa marki ChilliGreen czy inne raczej "niepopularne" brandy. Poza tym taki zabieg spowodowalby ze przyklejone topici beda stanowic 3/4 strony. To samo tyczy sie subforum Co Kupic, w tym momencie jest to chyba najbardziej optymalne rozwiazanie. Inna sprawa ze w tym topicu nie dyskutujemy o zmianach na forum, ktore wg mnie radzi sobie w tej postaci bardzo dobrze tylko o stworzeniu subportalu na purepc traktujacym o laptopach i ogolnie sprzecie przenosnym. Nie mieszajmy jednego z drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myśle, że to dobry pomysł, ale nie z przyklejonymi tematami ale z podforami, tylko nie na taką skalę - wg mnie 5 podfor z najpoplarniejszymi markami; Acer, Asus, FS, Toshiba, HP a reszte do jednego worka "Pozostałe" wrzucić, pozwoli to na w miare przejrzyste postowanie, ktoś kto będzie chciał poczytać o Acerach będzie mial wszystko pod ręką itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się odpowiedzieć wg. kolejnosci odpowiedzi na moją propozycje:

 

@lucjan1948 IMO calkiem niezly pomysl jesli bylyby subfora o kazdej firmie

.

PS:

Nie mam notka ale moze kiedys kupie i wtedy bedie mi latwiej cos znalezc o nim ;)

odpowiem na końcu-sorry

 

@Narcyz

 

Moim zdaniem takie rozdrabnianie się nie byłoby zbyt dobrym pomysłem, bo mało kto się na to zgodzi. A jeszcze takie "podwójne" (forum główne i forum wg. producentów) tematy byłby imo irytujące.

To nie byloby rozdrobnie ale uporządkowanie i bardziej przejrzyste.

 

Dlaczego uważasz , że tematy bylyby irytujące (chyba, żeby pisało sie o przsłowiowej d...e Maryni).

 

Poza tym jeśli ktoś chciałby podążać za Twoim pomysłem, to jednak trzeba by być konsekwentnym i zrobić dużo więcej tych działów, ponieważ pominąłeś kilku prodcentów. A w rzeczywistości okazałoby się, że kilka z tych działów byłoby zupełnie martwe.

To była tylko propozycja wzoru a jakim firmom należałoby poswięcic miejsce na forum zdecydowli by uczestnicy.

 

 

 

@maSTHa212

 

 

 

Odpowiem bez cytatu:

 

-ta propozycja to nie jest na podobieństwo notebookreview bo jeżeli już to raczej notebookforum (które uważam za bardziej atrakcyjne niż wczesniej wymienione)

 

-a jezeli jest jakies podbieństwo do któregos forum to w minimalnym procencie

 

-forum nie byłoby podzielone dla 2 osób posiadjące np.ChilliGreen (bo tak można by tworzyć w nieskończonosć)

 

ale dla popularnych firm na naszym rynku

 

-moja propozycja była taka, że w miejsce przyklejonych utworzyć powiedzmy podfora, bo w obecnej sytuacji tematy przyklejone zajmują 1/3 powierzchni strony i jak dobrze pójdzie to do końca roku może być znacznie więcej (bo dlaczego by nie umiescić w benchmarkach jeszcze: PcMark, Sandra, CrystalMark itp. itd lub wpływ wysokiej temperatury na zewnątrz na pracę notebooka-sorry to tylko żart.

 

-subforum " Co kupić" jest tak nieszczęsliwie ulokowane między belkami, że jest nie zauważalne szczególnie dla nowych uczestników i w związku z tym lokują swoje tematy na forum głównym (o czym sam wiesz i z racji pełnienia funcji nie raz zamykałes temat).

 

 

 

@kucyk

 

.

 

Widzę, że Ty i Errorx chcielibyscie cos zmienić na tym forum.

 

Mamy podobny zamysł ale jest nas tylko Trzech. :cry: :cry: :cry:

 

 

 

Na koniec przytoczę fragmenty wiersza Adama Mickiewicza - Oda do Młodosci.

 

 

 

Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy;

 

Młodosci! dodaj mi skrzydła !

 

 

 

Młodosci ! ty nad poziomy

 

Wylatuj, a okiem słońca,

 

Ludzkosci całe ogromy

 

Przenikaj z końca do końca.

 

 

 

Razem, młodzi przyjaciele!...

 

W szczęsciu wszystkiego są wszystkich cele

 

Jednoscią silni, rozumni szałem,

 

Razem, młodzi przyjaciele !

 

 

 

PS. Nie bądżcie starymi ludżmi w młodym wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Narcyz

To nie byloby rozdrobnie ale uporządkowanie i bardziej przejrzyste.

 

Dlaczego uważasz , że tematy bylyby irytujące (chyba, żeby pisało sie o przsłowiowej d...e Maryni).

To była tylko propozycja wzoru a jakim firmom należałoby poswięcic miejsce na forum zdecydowli by uczestnicy.

Przejrzyste by było, ale w rzeczywistości czy to subforum naprawdę tego potrzebuje? Imo nie brakuje mu przejrzystości, chłopaki się tym nieźle zajęli i wszystko jest ok. Taki podział byłby uzasadniony w momencie gdyby na tym forum rzeczywiście powstawało bardzo dużo tematów o notebookach, a tak póki co raczej nie jest.

Poza tym zauważ, że taki podział podniósłby głosy wielu innych zainteresowanych odmienną tematyką. I idąc tym tropem doszło by do tego, że ludzie by chcieli podziału oślej łączki nawet.

Pomysł sam w sobie jest ok, ale nie na to forum.

 

Czemu irytujące? Ponieważ uważam, że takie dublowanie tematów utrudniałoby nawigację oraz przeglądanie forum.

 

A najlepsze jest to, że jeśli chcemy osiągnąć w ogóle pułap gdzie taki podział staje się konieczny, to trzeba rozwinąć dobry vortal o laptopach, co jak się okazuje wcale nie należy do łatwych zadań. Czemu? Ano chociażby dlatego, że do tego jest potrzebna dobra, zgrana i spora ekipa zapaleńców, a nie ludzi ze słomianym zapałem lub takich co dają tylko pomysły na forum, ale gdy potrzebna jest pomoc to nie można na nich liczyć.

 

Sam bym pomyślał o współpracy z taką grupką ludzi, bo im bardziej zagłębiam się w temat to dochodzę do wniosku, że laptopy pomimo swojej lekkiej ułomności w OC są prężnie rozwijającą się dziedziną IT. Jednak obawiam się, że mógłbym nie podołać powierzonemu mi zadaniu, a jeśli byłoby więcej takich jak ja, to tworzenie mobile.purepc.pl stałoby się bardzo ciężkie.

 

Pozdrawiam,

narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucek ja nie powiedzialem ze to sa zle pomysly, ale tak jak wspomnial narcyz - to forum jest za male w tym momencie zeby wprowadzac az tak potezne zmiany. Nie twierdze ze w przyszlosci tego nie zrobimy, bo np to subforum zyska taka popularnosc ze taki zabieg bedzie konieczny. Na chwile obecna uwazam to za przerost formy nad trescia. Po prostu jeszcze nie teraz. Co do subforum Co Kupic, jest wywalone na samej gorze i powaznie trzeba byc na prawde specjalnej troski zeby tego nie zawuazyc. Nie moja wina ze pelno leni odwiedza fora. I wracajac do meritum sprawy : najpierw (ro)zbudujmy vortal a potem bedziemy sie martwic o rozbudowe forum jesli zajdzie taka potrzeba. I apeluje : skupmy sie na razie na tym wlasnie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyste by było, ale w rzeczywistości czy to subforum naprawdę tego potrzebuje? Imo nie brakuje mu przejrzystości, chłopaki się tym nieźle zajęli i wszystko jest ok. Taki podział byłby uzasadniony w momencie gdyby na tym forum rzeczywiście powstawało bardzo dużo tematów o notebookach, a tak póki co raczej nie jest.

Wg. mnie to jest trochę jak kocioł do którego się wrzuca co popadnie, tematy ważne są spychane na dalsze strony ( bo w takim układzie zawsze będzie, zresztą co ja piszę tu przecież tematów nie ważnych nie ma tu się liczy jak największa ilosć tematów).

Poza tym zauważ, że taki podział podniósłby głosy wielu innych zainteresowanych odmienną tematyką. I idąc tym tropem doszło by do tego, że ludzie by chcieli podziału oślej łączki nawet.

Pomysł sam w sobie jest ok, ale nie na to forum.

Ja w swojej propozycji nie eleminuję innch uczestników, którzy mogli by prowadzić dyskusje na różne tematy o notebookach bo przecież zostało by forum główne, które by było widoczne w całej swojej okazałosci ta moja propozycja musi być scisle powiązana z głównym forum o notebookach (to jest tylko strona techniczna jak to rozwiązać).

Pomysł jest ok. jak potwierdziłes- kiedys trzeba zacząć bo im dalej będzie gorzej (takie moje zdanie).

 

Czemu irytujące? Ponieważ uważam, że takie dublowanie tematów utrudniałoby nawigację oraz przeglądanie forum.

Tu może żle się wyraziłem i nie chcę dalej polemizować w tej sprawie bo wymaga głębszego przemyslenia.

A najlepsze jest to, że jeśli chcemy osiągnąć w ogóle pułap gdzie taki podział staje się konieczny, to trzeba rozwinąć dobry vortal o laptopach, co jak się okazuje wcale nie należy do łatwych zadań. Czemu? Ano chociażby dlatego, że do tego jest potrzebna dobra, zgrana i spora ekipa zapaleńców, a nie ludzi ze słomianym zapałem lub takich co dają tylko pomysły na forum, ale gdy potrzebna jest pomoc to nie można na nich liczyć.

Tu masz pełną rację - pisać to "my" czytać to będą "Oni"

 

Sam bym pomyślał o współpracy z taką grupką ludzi, bo im bardziej zagłębiam się w temat to dochodzę do wniosku, że laptopy pomimo swojej lekkiej ułomności w OC są prężnie rozwijającą się dziedziną IT. Jednak obawiam się, że mógłbym nie podołać powierzonemu mi zadaniu, a jeśli byłoby więcej takich jak ja, to tworzenie mobile.purepc.pl stałoby się bardzo ciężkie.

Nie widzę przeszkód-dasz przykład, że nie odpuszczasz tematu to napewno i inni Cię wesprzą (prznajmniej ja deklaruje swoją pomoc w miare swych możliwosci i wiedzy).

 

Powodzenia. Lucjan

 

Lucek ja nie powiedzialem ze to sa zle pomysly, ale tak jak wspomnial narcyz - to forum jest za male w tym momencie zeby wprowadzac az tak potezne zmiany. Nie twierdze ze w przyszlosci tego nie zrobimy, bo np to subforum zyska taka popularnosc ze taki zabieg bedzie konieczny. Na chwile obecna uwazam to za przerost formy nad trescia. Po prostu jeszcze nie teraz.

Nie teraz-tzn. kiedy :?: Wy się znacznie postarzejecie a mnie już nie bedzie.

forum Co Kupic, jest wywalone na samej gorze i powaznie trzeba byc na prawde specjalnej troski zeby tego nie zawuazyc. Nie moja wina ze pelno leni odwiedza fora.

Czy aby to się tylko przytrafiało tylko tym specjalej troski i nieletnim jak to TY okresliłes to nie koniecznie tak jest. Dam Ci przykład jestem w Warszawie i pytam Ciebie o ul. powiedzmy X (chociaż jestesmy tylko o jedna przecznicę dalej) a ty odpowiadasz to Ty nie wiesz. Czyli dla wiedzącego to nie problem a dla nowicjusza tak choć jest blisko.I tu należy to subforum odznaczyć przynajmniej innym kolorem.

I wracajac do meritum sprawy : najpierw (ro)zbudujmy vortal a potem bedziemy sie martwic o rozbudowe forum jesli zajdzie taka potrzeba. I apeluje : skupmy sie na razie na tym wlasnie.

Należy temat uważać za zamknięty. Bo wg. mnie nic nowego nie wprowadził jak i nic nie zmienił i był tematem sam w sobie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj robienie czegos dla samej zasady "bo tak" generalnie nigdy nie wychodzi nikomu na dobre, argument ze my sie postarzejemy a ciebie juz nie bedzie nie jest IMO wystarczajacym zeby teraz ciac forum na niewiadomo ile czesci bo TY uwazasz ze tak powinno byc i zadnej innej opcji nie dopuszczasz do glosu. Napisalem ze pomyslimy o tym jak sie rozrosniemy i nie pytaj mnie o konkretna date bo kursu jasnowidza jeszcze nie skonczylem. Analogia z pytaniem o ulice troszke chyba nie trafiona bo mimo ze u mnie na osiedlu ludzie czesto pytaja sie o droge to zawsze kulturalnie im tlumacze. Trafniejsze byloby porownanie turysty szukajacego bazy noclegowej, ktory zamiast odwiedzic informacje turystyczna pyta byle kogo na ulicy gdzie moze sie przespac. I ostatnia sprawa : nie zalozyles tematu wiec nie mow ze jest do zamkniecia, bo np wg mnie wcale nie trzeba go zamykac bo niby czemu?! Bo znowu TY uwazasz ze tak powinno byc i kto sadzi inaczej nie ma racji?! Lucek bo nicku wnioskuje ze swoje lata juz masz ale czasami wypowiedzi bardzo temu przecza.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212 co do działu laptopy na PurePC to pamiętasz, że miałeś się do mnie odezwać na PW, tak tylko przypominam.

Po drugie to kolejnego podziału forum laptopów na mniejsze jeszcze nie będzie. Nie ma sensu rozdrabniać się w nieskończoność.

Punkt C i ostatni to fakt, że dzięki maSTHa212 i kilku osobom zobaczycie pierwsze testy laptopów na PurePC.pl już za jakiś czas. Myślę, że warto :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj robienie czegos dla samej zasady "bo tak" generalnie nigdy nie wychodzi nikomu na dobre, argument ze my sie postarzejemy a ciebie juz nie bedzie nie jest IMO wystarczajacym zeby teraz ciac forum na niewiadomo ile czesci bo TY uwazasz ze tak powinno byc i zadnej innej opcji nie dopuszczasz do glosu.

Ja nigdzie nie napisałem, że tak musi być jak ja chcę, to tylko była moja sugestia.

 

Jak to ja nie dopuszczam do głosu (ja tu widzę, że prowadzi rzeczową dyskusję tylko parę osób )

 

Opcję moderatorów przyjąłem do wiadomosci i zaakceptowałem , chciaż nie muszę w całej rozciągłosci się zgadzać (ja tu nie jestem panem).

Napisalem ze pomyslimy o tym jak sie rozrosniemy i nie pytaj mnie o konkretna date bo kursu jasnowidza jeszcze nie skonczylem. Analogia z pytaniem o ulice troszke chyba nie trafiona bo mimo ze u mnie na osiedlu ludzie czesto pytaja sie o droge to zawsze kulturalnie im tlumacze. Trafniejsze byloby porownanie turysty szukajacego bazy noclegowej, ktory zamiast odwiedzic informacje turystyczna pyta byle kogo na ulicy gdzie moze sie przespac

Przykład ulicy może nie był trafny albo interpretujemu to sobie inaczej .Wierzę, że jestes kulturalnym człowiekiem.

 

I ostatnia sprawa : nie zalozyles tematu wiec nie mow ze jest do zamkniecia, bo np wg mnie wcale nie trzeba go zamykac bo niby czemu?! Bo znowu TY uwazasz ze tak powinno byc i kto sadzi inaczej nie ma racji?! Lucek bo nicku wnioskuje ze swoje lata juz masz ale czasami wypowiedzi bardzo temu przecza.

Oczywiscie ja tego tematu nie założyłem i ja takich uprawnień nie mam aby go zamknąć, to raczej Twoja nadinterpretacja mojej wypowiedzi. A różnica wieku pewnie jest i dla tego nie zawsze i we wszystkim się zgadzmy.

 

Na koniec odpowiedz mi na jedno pytanie , co wynikło z tej dykusji (ponad 100 osób zabierających głos, ponad 2000 czytających).

 

Spróbuj mnie oswiecic.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

Poprawiona wielkość posta.

Do autora prośba, przestań robić po 5-6 enterów po każdym cytacie bo posty zajmują dwa ekrany a normalnie powinny zajmować połowe.

 

Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ty troszke zle mnie interpretujesz, nigdzie nie pisalem ze JUZ sie cos wyklarowalo ale nieporozumieniem by bylo zamknac temat teraz i nie czekac az sie wlasnie cos wyklaruje. Na razie jest dyskusja, fakt ze moze malo konkretna ale to nie powod zeby od razu uciac jej leb. Generalnie proponowalbym juz na prawde skonczyc odbieganie od tematu i zaczac sie wypowiadac w konkretnej sprawie.

 

BTW. Musze przyznac ze zaimponowala mi twoja odpowiedz, bardzo spokojna i kulturalna ale jednoczesnie asertywna, takie kombinacje nie zawsze ida w parze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ty troszke zle mnie interpretujesz, nigdzie nie pisalem ze JUZ sie cos wyklarowalo ale nieporozumieniem by bylo zamknac temat teraz i nie czekac az sie wlasnie cos wyklaruje. Na razie jest dyskusja, fakt ze moze malo konkretna ale to nie powod zeby od razu uciac jej leb. Generalnie proponowalbym juz na prawde skonczyc odbieganie od tematu i zaczac sie wypowiadac w konkretnej sprawie.

 

BTW. Musze przyznac ze zaimponowala mi twoja odpowiedz, bardzo spokojna i kulturalna ale jednoczesnie asertywna, takie kombinacje nie zawsze ida w parze.

 

Własnie to robi wiek-usmiech czasmi jest bardziej dokuczliwy niż wielka złosć.

 

W Twoim poscie zauważyłem pewne zacietrzewienie ale nie chciałem Ci się odpłacic tym samym.

 

Bo przecież to nie jest Onet.pl , gdzie wszyscy i wszystkich mieszają z błotem.

 

Dobrej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt C i ostatni to fakt, że dzięki maSTHa212 i kilku osobom zobaczycie pierwsze testy laptopów na PurePC.pl już za jakiś czas. Myślę, że warto :>

1. Fajnie oby jak najszybciej tylko ja bym dał jedno ale : ciężko wyciągnąć sprzęt tak drogi od jakiejś firmy na dłuższy okres czasu bo chyba taką recenzji to ze 2-3 miesiące trzeba robić i właśnie te recenzje będą pojawiały się bardzo rzadko (chciałbym się mylić).

 

2. Niezły byłby pomysł żeby recenzji/opinie zrobione wg schematu wrzucać na purepc w artykuły zrobć nowy dział notebooki i tam dawać recenzje/opinie i dopiskiem że jest to opinia użytkownika. Jrli by było coś takiego to prawie co tydzień by pojawiło się coś noweo a tak to pewnie będzie recenzja raz na 2 miechy.

Edytowane przez serwantez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Fajnie oby jak najszybciej tylko ja bym dał jedno ale : ciężko wyciągnąć sprzęt tak drogi od jakiejś firmy na dłuższy okres czasu bo chyba taką recenzji to ze 2-3 miesiące trzeba robić i właśnie te recenzje będą pojawiały się bardzo rzadko (chciałbym się mylić).

Widać, że nie znasz Romka ;]

2. Niezły byłby pomysł żeby recenzji/opinie zrobione wg schematu wrzucać na purepc w artykuły zrobć nowy dział notebooki i tam dawać recenzje/opinie i dopiskiem że jest to opinia użytkownika. Jrli by było coś takiego to prawie co tydzień by pojawiło się coś noweo a tak to pewnie będzie recenzja raz na 2 miechy.

Nad tym to chyba już chłopaki myślą:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Fajnie oby jak najszybciej tylko ja bym dał jedno ale : ciężko wyciągnąć sprzęt tak drogi od jakiejś firmy na dłuższy okres czasu bo chyba taką recenzji to ze 2-3 miesiące trzeba robić i właśnie te recenzje będą pojawiały się bardzo rzadko (chciałbym się mylić).

 

2. Niezły byłby pomysł żeby recenzji/opinie zrobione wg schematu wrzucać na purepc w artykuły zrobć nowy dział notebooki i tam dawać recenzje/opinie i dopiskiem że jest to opinia użytkownika. Jrli by było coś takiego to prawie co tydzień by pojawiło się coś noweo a tak to pewnie będzie recenzja raz na 2 miechy.

1. 2-3mies na testowanie :unsure: :-| ?! Tydzień dla kogoś kto wie na co zwracać uwagę wystarczy! Myślę, że można by nawet napisać coś po kilku godzinach ze sprzętem...

 

2. Schemat jest tu http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=203890 . O tej "opinii użytkownika" było kilka słów wcześniej, sprawa niepewna, ale patrząc po przykładzie http://notebookreview.com można jak się chce... W ogóle to o czym mowa?! Pewnie nie szybko temat wyjdzie poza ten topic ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wyjdzie, dzisiaj odbyłem rozmowe z maSTHa212 i prace trwają nad rozpoczęciem tego projektu.

 

Załatwić sprzęt to nie duży problem, gorzej jest aby recenzja była napisana na poziomie, ale tego naszczęście nie muszę się bać bo ludzie są pierwszej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wyjdzie, dzisiaj odbyłem rozmowe z maSTHa212 i prace trwają nad rozpoczęciem tego projektu.

 

Załatwić sprzęt to nie duży problem, gorzej jest aby recenzja była napisana na poziomie, ale tego naszczęście nie muszę się bać bo ludzie są pierwszej klasy.

jak ten "nowy" portal bedzie taki jak ten purepc to dziekuje, samo forum bazuje na tweak-u i to juz jest nie fer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid ale ty rzuciles tylko haslo... kto ma za ciebie zrobic reszte ? my ?

 

Narzekac potrafi kazdy,chyba jednak nie zdajesz sobie sprawy ze stworzenie takiego portalu to nie jest bulka z maslem.

 

Pozatym troche nieelegancko jest pisac i dyskutowac o nowym forum(bo innej wersji nie przyjmujesz do wiadomosci) na tym forum ktore mialo by byc konkurecyjne.I jeszcze piszesz na temat bycia fair :lol:

 

 

Jesli tak bardzo nie podoba ci sie to forum to rob kariere na tweaku ... tam jest naprawde olbrzymia ilosc postow bez odpowiedzi a z dnia na dzien ich ilosc rosnie,bedziesz mial co robic :lol:

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ten "nowy" portal bedzie taki jak ten purepc to dziekuje, samo forum bazuje na tweak-u i to juz jest nie fer

MSPANC

Oczywiście. Fair jest unikanie odpowiedzi na pytania, zarzucanie braku reakcji przy braku konkretów.

Fair jest też (to o wspomnianym bazowaniu) używanie przez serwis t naszej pracy bez naszej zgody. Oczywiście masz racje. Ide posypać głowe popiołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego powstal ten watek ? Bo masz zal o tweaka ?

Temat walkowany setki razy na obydwu forach... :mur:

Nie podoba sie to czemu tu siedzisz przecierz tweak istnieje,jeszcze ;)

Nie potrzebnie bijesz piane tylko,wychodza twoje zle intencje zamiast dobrych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi i wszystkim , jak jest prawda z tweak.pl i całym forum ?!

buahaha :lol:

The Truth is Out There :)

 

sid, mam takie pytanie, podobno aspiracją Sida z Ice Age, było to zdjęcie:

Dołączona grafika

 

czy możesz zdementować te plotki? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...