Skocz do zawartości
DrKleiner

Dobra Obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Te tunele powietrzne dla procków to (przynajmniej dla mnie) mało przydatna rzecz.

A64 3500+ grzeje się mniej niz radek 9800 i niewiele więcej niż hdd.

Przy bartonie była inna bajka .... może przy najszybszych x2 też jest inna....

Ale nowe procki intela są znowu zimniutkie (rzecz względna).

 

Ale tu trzeba dodać, że ja przedkładam cisze nad o/c i zamiast podkręcać na maxa to wyciszam na maxa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dlatego też te obudowy z odwrotnym mocowaniem płyty i tunelem powietrznym dla procka jakoś mnie nie kręcą ....

2 wentyle 120mm w obudowie załatwią sprawę i zapewnią ciszę ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie do mnie dojechał mój wymarzony Chieftec Bravo LBX :D super obudowa, przestrzeń jest powalająca :D nigdy nie widziałem tak wielkiej obudowy, ale waga też jest dosyć duża :D coś nie widzie żeby teraz był tak łatwo iść na lan party (wcześniej miałem rączkę w obudowie).

 

EDIT:

 

I oto fotki które miałem wrzucić, trochę je upakowałem i zmieniłem rozdzielczość żeby się łątwo oglądało w sumie jest ich 22.

Co do temperatur procesora na nowej obudowie:

IDLE

Stara: 44-46C Nowa: 36-38C

STRESS

Stara: 46-54C Nowa: 38-47C

 

Jak jakieś pytania to odpisze :) w sumie jestem zadowolony bardzo z zakupu. Napiszę chyba jakąś recke większą o niej i wrzucę :). Posprzątam i zabiorę się za pisanie.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez misiek175

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...